Pensacola شهردار پیشنهاد سیستم جدید برای اندازه گیری تاثیر بازگشایی پس از coronavirus

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 3:09 PM EDT Apr 20, 2020به عنوان شهر Pensacola به نظر می رسد در چ

توسط ABESTANEWS در 2 اردیبهشت 1399

به عنوان شهر Pensacola به نظر می رسد در چگونه برای بازگشایی پس از فلوریدا را امن تر-در-خانه سفارش منقضی مارس 30 رهبران محلی با توجه به اجرای یک سیستم اندازه گیری که آیا این شهر باید ادامه توقف یا معکوس بازگشایی تلاش.

Pensacola شهردار Grover رابینسون توضیح داد: در طول یک هفته مجازی کنفرانس خبری صبح روز دوشنبه که او انتظار دارد که برخی از بخش هایی از جامعه به شروع بازگشایی مارس 1, اما هشدار داد که دوباره دهانه به احتمال زیاد خواهد تدریجی. او گفت: شهروندان نباید انتظار زندگی خود را به بود همان در مارس 1 به عنوان آنها در مارس 1, قبل از اکثر اثرات این بیماری همه گیر کوروناویروس احساس شد.

"ما اعتقاد داریم که در برخی از چیزهایی که باز خواهد شد تا در مارس 1," رابینسون گفت. "من انتظار نیست باز باز. من فکر می کنم آنچه شما می بینید یک کنترل باز کردن در مراحل."

رستوران های آینده: هیچ چاشنی در جداول فاصله صندلی: چه رستوران ها شبیه پست-coronavirus?

افتتاح شد: Pensacola, Escambia County مقامات شروع مذاکرات در مورد چگونه به با خیال راحت باز شهر و ساحل

تا آنجا که به چه باز می شود که رابینسون گفت که او امیدوار جهت از دولت. او گفت: مقامات شهر شده اند و لگد زدن در اطراف ایده های مانند قرار دادن پشت تنیس شبکه و بسکتبال hoops اما ساخته شده است هر گونه تصمیم گیری نشده است.

"آیا ما آن را برای افراد ؟ خواهد ما در رستوران در برخی محدود گنجایش? در این نقطه من نمی بینم ما رفتن هر بیشتر از 10 در هر گروه" رابینسون گفت. "اما اینها برخی از چیزهایی که من فکر می کنم ما باید به دنبال در."

هنگامی که تصمیم گیری در re-دهانه مقامات محلی می تواند هدایت یک طرح جدید است که تعیین مجدد دهانه به سبز و زرد و یا قرمز است. طبقه بندی خواهد بود تعیین شده توسط بیمارستان ظرفیت و چگونه بسیاری از اولین پاسخ دهندگان قادر به کار به دلیل قرار گرفتن در معرض coronavirus.

"ایده ما خواهد بود به اعلام برخی از دهانه ها و زمان را به دیدن اگر ما می بینیم هر گونه تاثیر مربوط به تغییرات و آنچه ما می بینیم در جامعه ما است. که اگر ما به یک زرد, ما می تواند به توقف و هیچ کاری انجام نمی. اگر ما رفت و به ما می تواند حرکت در یک راه برای سفت کردن کمر تا" رابینسون گفت.

رابینسون گفت: گفتگو با Pensacola رئیس آتش نشانی جینی Cranor و Pensacola رئیس پلیس Tommi Lyter به رهبری رهبران به تعیین که اگر پلیس و نیروهای آتش نشانی در حال پایین 15 درصد با توجه به coronavirus جامعه را برای حرکت به زرد و اگر آنها پایین 30 درصد آن را حرکت به قرمز است.

"آنها نوع بگو سلام اگر من پایین 15 درصد از نیروی من حرکت از سبز به زرد است. من هنوز هم می توانید عملکرد این ماموریت در زرد اما آن را می سازد آن را سخت واقعی برای من است. اگر من پایین 30 درصد از نیروی من من هستم و من می توانم انجام این ماموریت را انجام دهد دیگر که شما درخواست من را به انجام" رابینسون گفت.

در حال حاضر رابینسون گفت: او تنها آگاه از یک آتش نشان است که دارای آزمایش مثبت برای coronavirus اما او در حال حاضر پاک شده است برای بازگشت به کار.

این شهر کار کرده است با Escambia County جدید سیستم رابینسون گفت. رهبران باید به اطلاع وزارت امور خارجه در مورد آن و در حال انتظار برای انتقادات و پیشنهادات.

این شهرستان نیز در انتظار بازخورد از بیمارستان های منطقه در این طرح است. رابینسون گفت: بیمارستان' ظرفیت برای COVID-19 بیماران باید در نظر گرفته شود به عنوان جامعه شروع به بازگشایی شده است. یکشنبه, Escambia County بیمارستان تا به حال 582 تخت موجود از مجموع 1,315. بیمارستان ها نیز تا به حال 176 موجود هواکش از مجموع 220 با توجه به شهرستان روزانه SitRep محلی در پاسخ به این بیماری همه گیر.

"ما نمی رفتن به این شش هفته کاملا جلوگیری از گسترش ویروس. آنچه ما انجام شد و ما در رفت و آن را به مطمئن شوید که ما بیمارستان ما برای اولین بار پاسخ

نیست غیرمنتظره" رابینسون گفت.

دولت فدرال در هفته گذشته منتشر شد در سه فاز برنامه ریزی برای کمک به راهنمای جوامع در زمانی که به پشت باز است. اما در اولین و بیشترین محدود فاز رابینسون گفت: وجود دارد اتاق را برای دولت های محلی برای پیاده سازی استراتژی های خود را برای جوامع است.

"اگر شما نگاه کنید که منظور از دولت فدرال ما شروع به کار نمود. اما من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که ما راه اندازی یک فرایند به درک آنچه که تاثیر در جامعه ما" رابینسون گفت.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im