Pensacola مرد تعقیب خارج از خانه و در خیابان پس از اتهام تعرض یک پسر

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 4:17 PM EDT May 27, 2020یک Pensacola مرد به اتهام تعرض به یک پس

توسط ABESTANEWS در 9 اردیبهشت 1399

یک Pensacola مرد به اتهام تعرض به یک پسر بچه و propositioned کودک برای رابطه جنسی قبل از تعقیب بودن از خانه و خیابان با یکی دیگر از بزرگسالان است.

جسی بانک III 35 دستگیر شد روز شنبه به اتهام تجاوز جنسی و دو فقره هرزه و شهوت انگیز و رفتار با یک قربانی کمتر از 12 سال است. او رزرو شده به Escambia County زندان بدون یک فرصت برای پیوند و سوابق شهرستان نشان داد که او همچنان در بازداشت به دوشنبه.

با توجه به گزارش بازداشت یک مرد به Escambia County Sheriff معاون دفتر که بانک ها شده بود و ماندن در خانه. پیش از آن روز این مرد گفت: پسر زد تا به او بگویم که بانک در آنها بچه های اتاق خواب و برهنه.

روابط بین مرد و پسر و بانک ها بودند redacted از این گزارش.

مرد به اتاق خواب رفت و در بر داشت بانک ها, عریان, پسر, تخت, در این گزارش اعلام کرد. مرد ناراحت شد و گفت: بانک ها به دریافت لباس پوشیدن و ترک محل اقامت. در حالی که لباس پوشیدن بانک ها گفت: مرد که پسر بود به او پیشنهاد رابطه جنسی دهانی.

مرد "اظهار داشت که او و خانواده اش شد و سپس عصبانی با بانک های جسمی را برداشته از خانه (مرد) تعقیب بانک ها پایین خیابان" در این گزارش اعلام کرد.

پسر محققان گفت که او تا به حال دروغ گفتن در اتاق خواب زمانی که بانک ها شنود گذاشته او را بر روی شانه و پسر را دیدم که بانک های برهنه شد.

پسر گفت که بانک ها به داخل شلوار خود را لمس آلت تناسلی خود را و پرسید: این پسر بچه را به او بدهد, رابطه جنسی دهانی, در این گزارش اعلام کرد. پسر حاضر آمار بانک به او از او را و زد در خارج از اتاق خواب.

بیشتر: مرد میکشد چوپان آلمانی با استفاده از سبد خرید گلف; سگ می میرد از صدمات

در حالی که در ادامه به مصاحبه با شاهدان در محل اقامت معاون دریافت تماس است که یکی دیگر از معاون ساخته شده بود در تماس با بانک ها.

در این گزارش آمده است که بانک ها تا به حال با نزدیک شدن معاون دوم به گزارش داشتن تنها شده "شروع به پریدن کرد" در نزدیکی خانه "چرا که او متهم شده بود از چیزی با یک کودک" در این گزارش اعلام کرد. بانک ها دستگیر شد یک زمان کوتاه بعد.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب