Pensacola مرد پس از دستگیری با استفاده از selfie stick دوربین به تصویری زن در توالت در لاو

کالین وارن-هیکس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 3:31 PM EDT مه 1 سال 2020یک Pensacola مرد که گفته می شود با است

توسط ABESTANEWS در 13 اردیبهشت 1399

یک Pensacola مرد که گفته می شود با استفاده از یک دوربین مینی و یک selfie stick به رکورد حداقل یک زن از رفتن به حمام در lowe's Home Improvement در فرودگاه بلوار.

جرمی Pecotte, 27 دستگیر شد چهارشنبه به اتهام اطفاء شهوت با نگاه و رزرو به Escambia County Jail با 4000 دلار اوراق قرضه. سوابق شهرستان نشان داد که او از زندان آزاد شد در روز پنج شنبه.

با توجه به دستگیری او گزارش Pensacola اداره پلیس افسر دوشنبه در پاسخ به یک گزارش از یک "مشکوک شرایط" در لاو واقع در 1201 فرودگاه بلوار. یک کارمند زن گفته معاون که او تا به حال فیلم برداری شده است در حالی که نشسته در یک توالت.

زن گفت که زمانی که او وارد دستشویی عمومی او متوجه شده است که مرکز غرفه اشغال شده بود. او تصمیم به استفاده از این غرفه به سمت راست از مرکز غرفه.

"در حالی که او نشسته بود در توالت از او شنیده ام سر و صدا از اشغال غرفه در کنار او که صدا مانند کسی که به طور مستمر به پاره شدن کاغذ توالت و قرار دادن آن در توالت, اما نه فلاشینگ" این گزارش اعلام کرد.

به عنوان او ایستاده بود تا او گفت که او متوجه یک "مینی دوربین در selfie stick" بود که به او غرفه از اشغال غرفه در کنار او.

او با عجله به سمت چپ سرویس بهداشتی و تماس با دیگر کارکنان فروشگاه.

دوم زن راه می رفت به حمام وانمود به استفاده از توالت و همان چیزی اتفاق افتاده است به این گزارش اعلام کرد. مینی دوربین در selfie stick وارد غرفه پس از آن او را دیدم یک مرد با حداکثر سرعت دویدن از حمام و در ادامه به اجرای تمام راه را از فروشگاه.

شاهد بعد گفت PPD افسران که "او خرید هنگامی که یک مرد فرار گذشته در نرخ بالای سرعت به عنوان کارکنان او را تعقیب" در این گزارش اعلام کرد.

شاهد به رسمیت شناخته شده در حال اجرا مرد به عنوان دوست پسر که او بعد از تایید توسط محققان نشان Pecotte را در Facebook صفحه.

پلیس تماس Pecotte را که به آنها گفت که پسر او در ماندن در هیلتون باغ مسافرخانه واقع در نزدیکی لاو نیز در فرودگاه بلوار.

حکم نوشته شده بود برای دستگیری او.

کالین وارن-هیکس را می توان در رسید colinwarrenhicks@pnj.com یا 850-435-8680.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im