شبه جزیره خدمات سلامت و بهداشت جامعه باز COVID-19 تست سایت در Kitsap County Fairgrounds

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 6:14 PM EDT May 28, 2020شبه جزیره خدمات سلامت و بهداشت جامعه باز کرده است یک

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

شبه جزیره خدمات سلامت و بهداشت جامعه باز کرده است یک تست سایت در Kitsap County Fairgrounds ارائه یک نقطه متمرکز برای برخی از بیماران برای آزمایش برای COVID-19 هر چند آزمون هنوز محدود به تعیین شدند.

محل جدید که راه اندازی روز جمعه پس از یک درایو از طریق تست سایت های ایجاد شده توسط Kitsap County تعطیل در اواسط ماه آوریل خروج هزاران بلا استفاده کیت تست ارائه شده توسط دولت فدرال است.

جنیفر Kreidler-خزه PCHS' رییس اجرایی می گوید: این سایت از 1000 تست از کیت درایو-از طریق آزمون همراه با 100 بیشتر عرضه شده از آن آزمایشگاه فروشنده. غیر انتفاعی ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را قبلا ارائه گسترده آزمایش و تنها انجام "یک تعداد انگشت شماری" از COVID-19 آزمون برای کارکنان و کارگران, او گفت:.

سایت جدید ارائه خواهد شد تست برای بیماران مبتلا به COVID-19 علائم است که کار در مراقبت های بهداشتی و ایمنی عمومی جمعی تنظیمات "زیرساخت های حیاتی" را به عنوان به خوبی به عنوان ساکنان بیش از سن 65 زنان باردار و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی. که در خط با دولت در بخش بهداشت و درمان دستورالعمل ها است که باید اولویت بندی تست های مهم کارگران و مردم آسیب پذیر در میان در سراسر کشور کمبود تست لوازم.

PCHS در حال برنامه ریزی برای ارائه COVID-19 تست در سایت فراتر از این هفته گفت: Kreidler-خزه با امید به نهایت اضافه کردن آنتی بادی آزمایش هنگامی که آن را در دسترس می شود. "ما انتظار داریم که ما را قادر به ادامه برای بسیاری از هفته آمده است," او گفت:. "ما همچنین انتظار داریم ما را در طول زمان تبدیل به قادر به رسیدگی به تست آنتی بادی در علاوه بر این به حاد علامت دار تست."

جامعه تست سایت ارائه می دهد درایو-از طریق قرار ملاقات ها و همچنین پیاده روی تا اسلات برای افرادی که نمی باید یک وسیله نقلیه است. برای آزمایش مردم باید PCHS بیمار و یا مایل به ثبت نام با غیر انتفاعی — تلاش برای اطمینان حاصل شود مردم نه تنها دریافت آزمون بلکه کافی آموزش در مورد چگونه به نگه داشتن خود و دیگران امن در میان coronavirus شیوع مانند به طور منظم مراقبت های بهداشتی مراجعه کنید.

"ما می خواستیم تا مطمئن شوید که ما در حال ارائه آموزش به بيماران در پایان گفت:" آنتونی لیون-Loftus, PCHS' دانشیار مدیر پزشکی.

PCHS شناخته شده است برای ارائه خدمات به کم درآمد و بیماران بی خانمان در مقیاس کشویی آن از جمله تلفن همراه مراقبت های اولیه واحد. برای COVID-19 خدمات این سازمان ارائه شده است sliding-scale تخفیف و همچنین مشکلات مالی بررسی برای بازدید, تست, و هزینه های دیگر.

جدید تست سایت مناسب است در خارج از Kitsap ماموریت نجات را پناهگاه بی خانمان که دگرگون ماه گذشته به Kitsap County Fairgrounds غرفه به ارائه فضا برای افرادی که بی خانمان به ماندن در طول رژیم صهیونیستی. جی Inslee اقامت-در-خانه سفارش.

بیمارستان ها و دیگر ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نیز ارائه شده COVID-19 تست از جمله ترياژ به مراکز ایجاد شده توسط چی فرانسیسکن در هریسون (آرکانزاس) پورت اورچارد مراقبت فوری و پزشکان و درمانگاه در سیلوردل.

اما شده است وجود دارد هیچ راهی برای دانستن اینکه چگونه بسیاری از امکانات در حال حاضر در حال ارائه تست; به Kitsap بهداشت عمومی منطقه تنها می داند که در آن مثبت آزمایش انجام شده که تنها حدود 4 درصد از Kitsap کل آزمون است.

برای PCHS تست سایت یک گسترش طبیعی کار این سازمان در طول COVID-19 که شامل ارائه کارکنان پزشکی برای Kitsap County را قرنطینه و جداسازی مراکز علاوه بر مراقبت های پزشکی ارائه شده در آن خود کنند.

لیون-Loftus می گوید: تست سایت شما اجازه می دهد برای انتقال صاف برای هر مثبت COVID-19 بيمار به قرنطینه است که بسیار مهم برای مهار این ویروس گسترش یافته است.

"تدارکات و آجیل و پیچ و مهره نخواهد بود شش درجات مختلف به کسی که به جایی که آنها نیاز به" لیون-Loftus گفت: مانند کسی اشاره به جداسازی مراکز.

آن را نیز اجازه می دهد تا PCHS' کلینیک به ادامه به ارائه به روز-به-روز خدمات برای بیماران با مراقبت های بهداشتی دیگر نیاز دارد. "بقیه کار ما هنوز رفته در" Kreidler-خزه گفت. "ما انجام داده ایم که در تمام طول به کاهش فشار در سیستم اورژانس و مراقبت های فوری و اورژانس سیستم."

با وجود این همه گیر Kreidler-ماس می گوید: این مهم است برای بیماران به ویژه کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن به ادامه دریافت مراقبت های مناسب. در حالی که PCHS ارائه مجازی بیشتر گزینه های مراقبت های سازمان در درمانگاه باز باقی می ماند به دیدن بیماران در فرد با کارکنان در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند چک کردن درجه حرارت در درب و ارائه هر بیمار با فولاد ، "وجود دارد فقط یک مقدار زیادی از مراقبت است که هنوز هم نیاز به تحویل فرد," او گفت:.

جدید تست سایت کار دوشنبه تا جمعه از 9 صبح تا 3 بعد از ظهر به آزمایش PCHS بیماران نیاز به یک قرار ملاقات. بیماران جدید نیز می توانید ثبت نام در سایت. آنها باید تماس 360-377-3776 به راه اندازی یک ویدئو و یا تلفن قرار ملاقات و یا استفاده از تابع چت در pchsweb.org.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن