پدر و مادر از ویژه ed دانش آموزان در طول مبارزه COVID-19 بسته شدن

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 4:02 PM EDT 9 مه سال 2020برمرتون — قبل از مدارس بسته در اواسط ماه مارس به دلیل

توسط ABESTANEWS در 21 اردیبهشت 1399

برمرتون — قبل از مدارس بسته در اواسط ماه مارس به دلیل COVID-19 گیر رمی LeMieux, 4 بود گرفتن دو بار در هفته گفتار درمانی در جلسات آرمین Jahr ابتدایی که در آن او را به تحصيل در سر شروع می شود.

رمی است کنشپريشی, یک اختلال مغزی است که باعث می شود آن را سخت برای او به شکل کلمات. او فوق العاده هوشمند می گوید: مامان ارین LeMieux او فقط نمی تواند بیان افکار خود را.

با فرماندار اقامت-صفحه اصلی نظم و کلاس های درس توقیف برای بقیه سال تحصیلی ارین و همسرش, کریس LeMieux را به نام شده است به ارائه رمی درمان در خانه و با برخی از مربیگری و راهنمایی از مدرسه آسیب شناس گفتار. این زوج دو پسر, Aidan و مسیحی در دوم و درجه سوم در نظر ریج ابتدایی که همچنین نیاز به کمک دارید با مدرسه.

"خانواده ما سپاسگزار برای این فرصت را به کار در خانه بود با هم به ادامه آموزش و پرورش و خدمات ویژه اما انسان آن را دشوار" ارین گفت.

برمرتون مدرسه منطقه شبیه به محلی دیگر مناطق نیست در این زمان ارائه teletherapy برای خدمات خاص که به طور معمول شامل فرد-به-فرد تعامل یا دست در مراقبت از. به جای پدر و مادر را تبدیل به بالفعل ارائه دهندگان گفتار و شغلی روش های درمانی, ورزش درمانی, حسی, درمان و حتی رفتاری

رمی در حال حاضر خصوصی سخنرانی جلسات درمان از طریق زوم و "آنها در حال رفتن به عنوان به خوبی به عنوان انتظار می رود درخواست 4 ساله به نشستن در مقابل یک صفحه نمایش" LeMieux گفت. "آن را به مراتب موثر تر از من در تلاش به او آموزش گفتار است که آنچه ما از این منطقه است. من یک آسیب شناس گفتار و زبان."

آموزش ویژه معلمان و مدیران برنامه مانند مربیان در همه جا باید به سرعت به حال به دوباره اختراع ارائه خدمات آموزشی در میان مدرسه تعطیل.

رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت که ساختمان مدرسه می تواند مورد استفاده برای آماده سازی و توزیع به وعده های غذایی برای دانش آموزان با اجتماعی-فاصله احتیاطی اما دولت روشن در اوایل ماه آوریل بود که چراغ سبز برای خدمات مستقیم در سایت به دانش آموزان با "قابل توجهی نیاز دارد."

"OT (کاردرمانی) و PT (فیزیوتراپی) خدمات برای دانش آموزان ما در حال توسعه از طریق مدرسه مبتنی بر تیم مورد مدیران مرتبط و ارائه دهندگان خدمات با هم کار برای رسیدن به هر خانواده از طریق تلفن, ایمیل و زوم گفت:" لین رومرو برمرتون دستیار مدیر آموزش و پرورش ویژه.

تیم های کار با پدر و مادر به منظور توسعه یک "یادگیری مستمر طرح" است که مطابق با دانش آموز خود را فردی آموزش و پرورش نیاز دارد. درمانگران ممکن است توصیه حسی رژیم غذایی و فعالیت بدنی و یا درمان تجهیزات برای استفاده در خانه. مشاوره مربیگری خبرنامه آنلاین منابع و حمایت های تلفنی تمام حالت های منطقه استفاده می کند برای ارتباط با پدر و مادر. اما با توجه به LeMieux و دیگران آن را یک جایگزین برای اینکه چهره به چهره.

"من فکر می کنم آنها (منطقه) انجام بهترین آنها می توانند با آنچه آنها" LeMieux گفت: اما او اضافه آن را خسته کننده است. "اگر ما صرفا با تکیه بر منطقه مدرسه, من فکر می کنم ما پسر از دست رفته خواهد بود در حال حاضر."

او نگرانی در مورد خانواده ها از آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان که اصلا دسترسی به مراقبت خصوصی.

"من امیدوارم که خدمات ویژه تیم در تلاش است تا 'تریاژ' بچه های خود را و هنوز هم حمایت از کسانی که به آن نیاز دارید بیشتر," او گفت:. "من واقعا احساس می کنم برای کسانی که خانواده ها است."

شتاب از دست داد

"این شده است زمان فوق العاده سخت است" گفت: هدر مای Bethje تک مادر ابیگیل, 9, یک دانش آموز در جنوب Colby ابتدایی و Jaxson, 4, (همچنین با کنشپريشی). Jaxson قبل از بسته شدن دریافت شده فردی گفتار درمانی و جلسات گروه در باغ ارتفاعات ابتدایی.

Jaxson تشخيص در سن 2 که قبلا دریافت خدمات از طریق هالی ریج, آژانس های محلی که در حال حاضر فراهم می کند درمان آن به شهرستان جوانترین نیازهای ویژه دانش آموزان از طریق کنفرانس از راه دور.

Bethje است ستایش بالا برای Katelynn Doherty, Jaxson گفتار درمانگر در باغ ارتفاعات.

"راستش این اولین سال او تا به حال واقعا عالی شتاب" Bethje گفت. "آنها در حال انجام بهترین آنها می توانند, اما آن را واقعا که چهره به چهره کمک می کند که این بچه ها و روال آن است. ... ما نوع متوقف کردن یک بیت."

در جنوب, Kitsap, ارائه دهندگان خدمات در حال هدایت در حال توسعه فردی برنامه ریزی برای دانش آموزان منطقه از راه دور آموزش طرح که توسعه یافته بود در پاسخ به تعطیلی مدارس. این طرح اجرا شد و در اواسط ماه مارس پس از آن که از بهار.

"ما SLPs (آسیب شناسان گفتار و زبان) هستند تجلیل فرماندار اجتماعی فاصله منظور و هدف اصلی ما این است که برای حفظ سلامت و ایمنی ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان گفت:" کیمبرلی خانه جنوب Kitsap منطقه مدرسه مدیر خدمات ویژه. "آنها در حال ارائه فعالیت های هفتگی و قابل فهم از طریق زوم و یا تلفن با خانواده."

در برخی موارد درمانگران ممکن است نشستن در آموزش عمومی زوم جلسات و یا Google جلسات کلاس درس با دانش آموزان است. اما یکی-یکی-یکی teletherapy است که بخشی از این طرح است.

Doherty صرف تمام بهار شکستن ضبط فیلم از تکنیک های درمان و از او خواندن به دانش آموزان بارگذاری آن همه در او معلم صفحه وب همراه با مجموعهای از منابع آنلاین و فعالیت های.

Bethje سپاسگزار برای منابع و تلفن به طور منظم چک فهم او بدست از Doherty و گفتار درمانی کمک های اولیه (در حال حاضر که Doherty است که در مرخصی زایمان) اما او مانند LeMieux اغلب احساس گناه و غرق بودن محوری به نقش درمانگر و معلم است.

'من احساس می کنم کاملا ناکافی'

"من احساس می کنم کاملا ناکافی به عنوان آنجا که دانستن اینکه چه چیزی برای انجام و یا اگر من انجام آن را به درستی" Bethje گفت. "من قطعا با یک آسیب شناس گفتار. بنابراین آن را می سازد من احساس غم برای همه بچه ها با IEPs (آموزش برنامه ریزی برای آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان). تا آنجا که مدرسه منطقه در حال انجام است برای بچه ها, من فقط احساس مانند نیازهای ویژه کودکان و نوجوانان در حال گرفتن در زدن دست داده و در حال گرفتن منابع آنها واقعا تکیه می کنند و نیاز است."

تا آنجا که گفتار درمانی می رود, مسن, دانش آموزان باید قادر به تمرین بدون پدر و مادر کمک کند با پیروی از ویدئوها و دیگر هدایت فعالیت های Doherty گفت. او اذعان نگه داشتن بچه های جوان تر در مسیر است و بیشتر به چالش کشیدن.

عدم تماس مستقیم با ارائه دهندگان خدمات است ضربه سخت دانش آموزان با شدید ترین سلامت یا معلولیت رشدی و خانواده خود را.

"صادقانه آن را فوق العاده دشوار است به خصوص برای کسانی از ما با پزشکی مجتمع کودکان و نوجوانان با IEPs. بچه ها فکر می کنم مدرسه بیش از" یک پدر و مادر گفت: در پاسخ به یک فراخوان از Kitsap Sun برای نظرات به remote یادگیری است.

Doherty گفت: این منطقه شده است سخت کوش در رسیدن به همه خانواده های دانش آموزان با نیازهای ویژه کاهش یافته است اما برخی از خدمات از راه دور چرا که آنها به سادگی غرق کل وضعیت است.

"ما کاملا احترام است و گفت:" لطفا در رسیدن به زمانی که شما آماده هستید,'" Doherty گفت. "کل این انتقال سخت است نه فقط در آموزش و پرورش ویژه دانش آموزان با IEPs. آن را سخت بر همه دانش آموزان ، والدین و معلمان در تلاش برای آن را به کار. اما همه تلاش خود را مطلق بهترین, و این چیزی است که مهم است."

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب