همه گیر ساخت و ساز: چگونه برخی از Kitsap پروژه می توانید رزومه تحت شرایط جدید

ناتان Pilling Kitsap Sunمنتشر شده 5:24 PM EDT آوریل 2 سال 2020سوزان Matan می رسد در این پوسته از یک قاب کردن خ

توسط ABESTANEWS در 14 اردیبهشت 1399

سوزان Matan می رسد در این پوسته از یک قاب کردن خانه در نزدیکی کیپورت و به سرعت راه اندازی به یک تور از این فضا برای برخی از بازدید کنندگان. او می تواند تجسم جزئیات آن را همه به عنوان او راه می رود از طریق هر منطقه: آشپزخانه و اصلی زندگی در فضا با یک جارو از نظر پورت اورچارد باریک و باین بریدج ایسلند خود را و او فضای گنجه در اینجا یک اتاق خواب که در یک روز آفتابی ارائه می دهد تصویر روشنی از کوه رینیر.

اول اینکه: "آیا شما را امضا کردند ؟" او می پرسد: پوشیدن ماسک.

او وحی نشانه های خودش را در ورود به سیستم ورق در گاراژ چه خواهد شد در برخی از نقطه بود خانه جدید خود را. ورق یکی از بسیاری از شرایط جدید برای فعالیت در پروژه های ساخت و ساز در آورده با شیوع کروناویروس. اگر تایید COVID-19 مورد در تماس با سایت ورود به سیستم خواهد بود آسان برای استس سازندگان پیمانکار مدیریت ساخت به اطلاع همه کسانی که بازدید کرده اند و یا مشغول به کار وجود دارد.

ساخت و ساز در خانه در ماه فوریه آغاز شد. Matan نشان می دهد یک عکس از او در این سایت دارای حق اعمال طلایی بیل به عنوان مدرک. برای بیشتر قسمت ها هر چند کار آمد به توقف screeching به عنوان همه گیر آمد به تمرکز واضح تر در واشنگتن در ماه مارس و بیشتر ساخت و ساز در سراسر کشور متوقف شده است.

Matan آماده است برای خانه جدید خود که در نهایت از ویژگی های اصلی سطح با هیچ مراحل به راحتی در دسترس برای شریک زندگی خود را که برخی از مسائل مربوط به سلامت و آنها به عنوان مسن تر رشد می کنند. فضای طبقه بالا می تواند روزی یک منطقه زندگی می کنند برای یک سرپرست. آنها در حال برنامه ریزی.

به Matan لذت کار را از سر گرفته است و در اموال در طول چند روز گذشته و پس از رژیم صهیونیستی. جی Inslee هفته گذشته اعلام کرد یک برنامه اجازه می دهد تا انواع خاصی از پروژه های ساخت و ساز را از سر گرفت.

"من خوشحال هستم که فرماندار است که اجازه مکان هایی مانند این که مورد نیاز نیست و فقط برای فروش, (حرکت به جلو)" او گفت:. "این یک پروژه ای است که نیاز به فروش می رسد برای کسی به یک دسته از پول است. این یک پروژه ای است که نیاز به به پایان رسید به دلایل پزشکی."

طرح Inslee اعلام گردد در مشاوره با یک گروه از صنعت و کارگر نمایندگان اجازه می دهد تا پروژه ها تلقی می شود "کم خطر" است که می تواند به کارگران حفظ 6 پا در فواصل برای از سرگیری اگر آنها به دنبال یک لیست از 30 مورد نیاز است.

"اگر آن را نمی تواند انجام شود با اجتماعی فاصله و سپس آن را نمی ادامه در این زمان" Inslee گفت: به عنوان او اعلام کرد طرح مارک یکی از اولین دولت محدودیت برای آرام شود.

پروژه ها باید دقیق COVID-19 ایمنی برنامه های آموزشی برای کارکنان و باید حفظ فاصله از 6 فوت در بین کارگران است. کارگران ملزم به پوشیدن دستکش و ماسک و محافظ چشم و آب و صابون باید ارائه شده در سایت. شکایات می تواند به دولت ارائه شده است کار & وزارت صنایع و سایت را می توان خاموش اگر آنها نمی مطابق با الزامات.

انجی Robar با استس سازندگان و گفت: پس از Inslee اعلام شرکت نیمرو به شکل از چگونه برای به دست آوردن خانه خود را-ساخت سایت به بالا و در حال اجرا دوباره تهیه برنامه های ایمنی برای هر یک از پروژه آماده شستن دست ایستگاه و دیگر تدارکات.

در Matan پروژه های تاشو ماهی-تمیز کردن میز تبدیل به سایت دست شویی ایستگاه. علائم نقطه هر کس وارد این ملک برای انجام این کار از طریق گاراژ که در آن بازدید کنندگان ورود و دقیق ایمنی طرح قطع.

استس سازندگان که مدیریت اصلی سفارشی می سازد اعم از پورت آنجلس به فرفره هاربر از سر کار در حدود 15 پروژه تحت شرایط جدید Robar گفت. هر سایت می توانید به عنوان بسیاری از 45 معاملات مختلف کمک کار, بنابراین شرکت مدیریت رقص ظریف از برگزاری به محدودیت های سفت و سخت در مورد چگونه بسیاری از مردم در یک پروژه در حالی که برخی از کار در حال حرکت است.

در حالی که ساخت و ساز نیست و از سرگیری در ظرفیت کامل آن است: "وجود دارد کاملا چند مردم در جامعه که در حال بازگشت به کار" Robar گفت.

"همه واقعا هیجان زده به بازگشت به کار," او اضافه شده است. "این چنین یک زمان عجیب و غریب پر از عدم قطعیت برای همه است."

داستان زیر را ادامه می دهد

بازگشت به کار

در سیاتل هافمن-اقیانوس آرام دولت پیمانکار مسئول عظیم بازسازی از کلمن اسکله و ترمینال کشتی وجود دارد این است که انتظار برای از سرگیری کار بر روی این پروژه در هفته آینده گفت: شارون گاوین یک ایالت واشنگتن کشتی سخنگو. کار بر روی این پروژه به طور کامل تعطیل به جز برای برخی از بازرسی ها برای حدود یک ماه پس Inslee منظور او گفت:.

کار در سایت لگد در سال 2017 و دولت را هدف قرار داده است یک 2023 تاریخ اتمام. گاوین گفت که خیلی زود به می دانم که چگونه به تاخیر خواهد تحت تاثیر قرار دهد که جدول زمانی.

کارگران را به عقب بر گردیم به این پروژه هفته آینده با پوشیدن ماسک و دستکش و حفاظت از چشم. نشانه های یادآوری و دست شستن از ایستگاه های در دسترس خواهد بود در سراسر سایت و کارگران باید برای تکمیل COVID-19 آموزش ایمنی و همچنین تحت غربالگری سلامت به عنوان آنها در حال آمدن برای یک تغییر. آنها را تحت نظارت تعیین شده مدیر سایت خواهد شد که برای نظارت بر انطباق با الزامات گاوین گفت.

"بخشی از نقطه پشت داشتن یک سایت خاص استاد راهنما در تمام سایت کار را برای آنها نگاه کنید و ببینید اگر مردم رفتار," او گفت:. "ما خواهد بود آنهایی که برای اولین بار مطمئن شوید که مردم مطابق. بدیهی است که این یک پروژه بزرگ و زیادی دارد در این. ما نیاز به مدل رفتار به منظور رفتن به جلو."

این آژانس همچنین اعلام کرد که آن عقاب بندر تعمیر و نگهداری تاسیسات در باین بریدج ایسلند خواهد بود بازگشایی و کشتی که حفظ کار خواهد بود سرگیری. کارگران وجود خواهد داشت پس همان 30-طرح الزامی ماسک و دیگر نیاز است که دیگران در صنعت ساخت و ساز هستند گاوین گفت.

PME ساخت و ساز شرکت Suquamish قبیله ساخت و ساز سرمایه گذاری شده است قادر به نگه داشتن کار به دلیل بزرگی پنج سال $99 میلیون قرارداد آن با دولت فدرال برای نیروی دریایی پروژه های. این شرکت تا به حال به مقیاس آن نیروی کار بوده ولی قادر به نگه داشتن خود را حدود 40 کارکنان همراه با آرایه ای از دیگر کارگران از طریق کوچک پیمانکاران فرعی گفت: Scott جورج مدیر عامل شرکت.

"ما می تواند در موقعیت های مختلف و در غیر این صورت," او گفت:. "ما تا به حال به برخی از نیروی انسانی کاهش به دلیل سرعت که در آن ما شاهد کار جدید راه اندازی, اما ما خوش شانس بوده که ما باید این کار قرارداد خود را کنار بگذارند برای کسب و کار کوچک است که واقعا به ما کمک کرد آب و هوا که طوفان است."

بیشتر: Suquamish قبیله ساخت بازوی اراضی $99 میلیون نیروی دریایی قرارداد

دوازده پروژه های این شرکت است که نظارت در حال حرکت به جلو و بیش از دو ماه گذشته این شرکت اجرا کرده است اقدامات ایمنی, او گفت:. سلامت نمایش فاصله و تجهیزات حفاظتی مورد نیاز باید همه تبدیل به بخشی از ایمنی شرکت سیاست های جورج گفت. حتی در این شرکت دفتر خانه راهرو تعیین شده است به عنوان یکی از راه های تعداد زیادی از مردم که می تواند در یک اتاق کنفرانس در همان زمان کاهش یافته و درب در حال حاضر تعیین شده برای ورودی و خروجی, او گفت:.

"این شگفت انگیز است," او گفت:, "چگونه زندگی روزانه ما و شیوه های کسب و کار در حال تغییر است."

ناتان Pilling یک خبرنگار پوشش باین بریدج ایسلند, North Kitsap و واشنگتن کشتی برای Kitsap Sun. او را می توان در 360-792-5242, nathan.pilling@kitsapsun.com و یا در توییتر @KSNatePilling.

در نظر گرفتن حمایت از روزنامه نگاری محلی در شهرستان Kitsap: ثبت نام برای اشتراک دیجیتال امروز است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب