همه گیر کمک پول در دسترس برای المپیک دانشجویان

برمرتون — المپیک کالج دریافت کرده است $3.12 میلیون دلار در کمک های دولت فدرال است پراکنده به دانشگاه برای کمک به جبران اثرات COVID-19 بیماری همه گیر.

تقریبا نیمی از کمک های کالج رو از Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت) قانون $1.56 میلیون دلار خواهد شد به طور مستقیم به OC برای دانش آموزان, مواد غذایی, مسکن, البته, مواد, تکنولوژی, سلامت, مراقبت از, مراقبت از کودکان, و هزینه های دیگر.

کالج استفاده خواهد شد و بقیه به افست جدید هزینه و درآمد از دست رفته آن را متحمل شده به خاطر رمان coronavirus از جمله اضافه وادار سازد مخارج و هزینه های مربوط به حرکت کلاس های آنلاین.

مراقبت عمل به قانون امضا مارس 27 فراهم می کند از 14 میلیارد دلار بودجه فدرال برای حمایت از کالج ها, دانشگاه ها و دانشجویان در طول این بیماری همه گیر. کمک در زمان بیش از یک ماه برای رسیدن به المپیک که دریافت بودجه از وزارت آموزش و پرورش در مارس 1.

OC بخشی از کمک های اولیه محاسبه شد و بر اساس یک فرمول در مراقبت عمل می کنند که عوامل در تعدادی از دانش آموزان واجد شرایط برای فدرال پل کمک های مالی و سطح درآمد داده است. یک سال 2016 بررسی OC دانش آموزان نشان داد یک سوم از پاسخ دهندگان با تجربه ناامنی غذایی 51 درصد را تجربه مسکن ناامنی و 19 درصد گزارش شده است که بی خانمان در سال قبل است.

34 جامعه و دانشکده فنی در واشنگتن دریافت کرده مجموع $90.72 میلیون طریق مراقبت عمل می کنند.

“این بودجه نمی تواند در یک زمان بهتر برای دانش آموزان ما” گفت: OC جمهور مارتی Cavalluzzi. “ما می دانیم که بسیاری از جامعه دانشجویان مانند کسانی که حضور در المپیک, کالج, اغلب اوقات در تلاش برای پاسخگویی به نیازهای اساسی مانند غذا و مسکن و این وجوه خواهد شد یک راه طولانی برای اطمینان از آنها در مسیر باقی بماند و در برنامه های خود را از مطالعه.”

OC, دستورالعمل های زیر را از وزارت آموزش و پرورش, مجموعه معیارهای چگونه آن را خواهد پرداخت کمک های مالی به دانش آموزان برای ثبت نام بهار سه ماهه. دانش آموزان واجد شرایط تا به حال به دیدار با سه معیار کلیدی: ثبت نام در حداقل یک کلاس در OC از اتمام بررسی نیاز به قرار داده و eiligibility برای کمک های مالی فدرال از طریق نرم افزار رایگان برای کمک های فدرال دانشجویی (FAFSA).

آخرین شرط برگ ثبت نشده دانش آموزان از جمله دریافت کنندگان IF (اقدام معوق برای ورود دوران کودکی) — دانش آموزانی که به ایالات متحده آمد و بدون مستندات زمانی که آنها زیر سن 16 سالگی و به چه کسانی اعطا شده است اقامت موقت از اخراج. دانشجویان بین المللی نیز فاقد شرایط لازم برای مراقبت در عمل کمک کند.

کالج, سخنگوی شاون Devine گفت: کارکنان رسیده است را به همه دانش آموزان می دانند که فاقد شرایط لازم برای مراقبت در عمل کمک های مالی به اجازه دهید آنها را می دانم در مورد منابع دیگر از جمله کمک های ارائه شده توسط کالج.

“ما می خواهیم به حمایت همه ما دانش آموزان و مطمئن شوید که ما در حال عادلانه” Devine گفت.

بررسی نیاز است ارسال شده در کالج مراقبت در عمل صفحه وب همراه با پاسخ به سوالات در مورد کمک های مالی.

در حالی که حداقل نیمی از این پول تعلق می گیرد از طریق مراقبت در عمل باید به طور مستقیم کمک به دانش آموز کالج را “گسترده و اختیار” در چگونه به استفاده از باقی مانده. بسیاری از آن خواهد شد به پرداخت کارکنان برای هزینه های غیر منتظره در پاسخ به این بیماری همه گیر.

زمانی که کالج نقل مکان کرد و برای آموزش آنلاین به عنوان دولت باقی بماند-صفحه اصلی سفارش اجرا شد دانشکده رو دستمزد برای هر کلاس جدید. اعضای هیئت علمی که در حال مربیگری مربیان دیگر در مهاجرت به یک محیط آنلاین نیز پرداخت اضافی تحت یک تفاهم نامه با دانشکده اتحادیه.

علاوه بر این کالج دارای متحمل هزینه های اضافی از وادار سازد اضافه, اضافی, تمیز کردن هزینه ها و دیگر COVID-19-هزینه های مربوط.

با توجه به Devine Cavalluzzi نشان داده است اگر هر گونه پول باقی مانده پس از کالج هزینه های اضافی شده اند defrayed آن می تواند به نسبت بیشتر کمک های مالی برای دانش آموزان است.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 [email protected] حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de