مصرف بیش از حد مرگ بر USS Carl Vinson منجر به اتهام مواد مخدر در سیاتل

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 11:36 AM EDT مارس 14 سال 2020برمرتون — دو شاه مردان شهرستان صورت فدرال اتهام مو

توسط ABESTANEWS در 25 اردیبهشت 1399

برمرتون — دو شاه مردان شهرستان صورت فدرال اتهام مواد مخدر پس از آشکار مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ در ماه آوریل از یک ملوان در کشتی USS Carl Vinson ناو هواپیمابر مستقر در برمرتون.

پس دریانورد از مرگ محققان قرص در جیب خود بر این باور شده اند با رنگ و لعاب مرگبار فنتانيل که تا به حال ارائه شده توسط یک همکار. همکار ملوانان کمک به شناسایی فروشنده و کارآگاهان ترسیم قرص به یک مرد دیگر در شهرستان کینگ ایالات متحده دفتر دادستان در سیاتل گفت: بعد از ظهر چهارشنبه.

دو مرد تعقیب فردریش از Des Moines و رائول Normandia جونیور از راه فدرال شده اند به اتهام در اختیار داشتن مواد تحت کنترل به قصد توزیع و هر چهره امکان از 10 سال یا بیشتر پشت میله های زندان با توجه به اسناد دادگاه.

ایالات متحده دفتر دادستان نیست شناسایی کشتی, اما, Kitsap Sun, گزارش مرگ در ماه آوریل است. ملوان یک کلاس اول افسر داشت العملی در فضای کاری مارس 18 پردازنده Vinson. این نیمیتز-کلاس کشتی جنگی شده است در برمرتون از ابتدای سال 2019 برای $367 میلیون تعمیرات اساسی است که قرار دادن تا بعد از این تابستان با آن بازگشت به سن دیگو قبلی خود homeport.

محققان با Naval Criminal Investigative Service و غرب صدا با مواد مخدر اجرای تیم کار می کرد یک مورد آغاز شد که با آنچه در ظاهر به دو قرص های آبی از "Perc 30s" یا 30 میلی گرم قرص از مواد مخدر و دارو Percocet موجود در یک جیب ملوان ، اما کارآگاهان مشکوک به آن رنگ و لعاب بود با فنتانيل و باراک اوباما به نام دریانورد از مرگ مواد مخدر مصرف بیش از حد.

از طریق مصاحبه با دیگر ملوانان و داده ها از وزارت مجوز کارآگاهان مرتب یک عملیات مخفی به خرید Perc 30s از فردریش دادگاه فدرال اسناد گفت. او حمایت از "در آخرین لحظه" و محققان کردم یک حکم جستجو برای آپارتمان خود را. مقامات کوکائین کشف و ضبط یک تفنگ و یک کیسه از حدود 100 تقلبی قرص در حمله.

از طریق تحقیقات کارآگاهان گفت: آنها ترسیم منبع قرص و کوکائین به Normandia. او دستگیر شد و چند روز بعد نزدیک خانه اش که در آن کارآگاهان گفت: آنها بهبود اسلحه و مهمات و زره بدن و مواد مخدر از جمله 101 گرم کوکائین و 233 گرم MDMA با توجه به اسناد دادگاه.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب