باز Escambia County سواحل در حال حاضر تظاهرات برنامه ریزی شده برای مرکز شهر Pensacola

جیک Newby Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 12:33 PM EDT Apr 21, 2020یک Pensacola زن و شوهر در حال برنامه ریزی یک

توسط ABESTANEWS در 2 اردیبهشت 1399

یک Pensacola زن و شوهر در حال برنامه ریزی یک اعتراض در مرکز شهر در همان صبح و در مقابل همان ساختمان که در آن Escambia County کمیسیون تشکیل خواهد شد مارس 28 به بحث در مورد بازگشایی Pensacola Beach, Perdido کلید سواحل است.

الکس Arduini گفت که او و همسرش دانا, همراه با کودکان زن و شوهر نقل مکان کرد به پنساکولا از Albany, New York, چند سال پیش در بخش های بزرگ به دلیل زمرد سبز آب و شکر سفید شن و ماسه از Pensacola Beach.

"ما در اینجا نقل مکان کرد برای زندگی ما در حال حاضر و که زندگی ما واقعا کل در حال حاضر به دلیل ساحل وجود دارد نیست" Arduini گفت. "من نمی خواهم که به صدای خودخواه, اما این است که یک قطعه کوچک از حقوق و آزادی هایی که دور گرفته شده اند. و من می خواهم این قطعه است."

بیش از آخر هفته Arduini ایجاد یک Facebook صفحه رویداد با عنوان "باز Escambia County سواحل در حال حاضر - تظاهرات مسالمت آمیز." از بعد از ظهر دوشنبه در صفحه نشان داد بیش از 50 تایید شرکت کنندگان و بیش از 140 نفر علاقه مند برای اعتراض است که میله میله برای شروع در 9:30 صبح 28 آوریل. کمیسیون شهرستان دیدار در ساعت 10 صبح

اعتراض به طرح سه برابر Arduini گفت. او را تشویق معترضان به اعتصاب مسالمت آمیز در مقابل ورودی موبایل لی Magaha ساختمان دولت در 221 S. Palafox سنت در حالی که حفظ شش پا از فاصله. برای کسانی که راحت نیست تجمع در مکان های عمومی, Arduini تشویق اعتراض از وسایل نقلیه در نزدیکی ساختمان, التماس به مردم به صدای خوک یا گراز خود شاخ و فلش خود را به چراغ و تزئین اتومبیل های خود را.

Arduini گفت که او شخصا نظارت بر اعتراض به مطمئن شوید اجتماعی فاصله دستورالعمل مورد احترام هستند.

نهایی جنبه از Arduini اعتراض برای افراد همفکر برای عضویت در کمیسیون شهرستان جلسه از طریق زوم. شهرستان تشویق مردم به شرکت در این جلسه حاضر شده و ایجاد یک ورودی فرم در وب سایت خود را برای به دست آوردن بازخورد در این پیشنهاد مورد بازگشایی سواحل است. در این نشست خواهد بود به صورت زنده در myescambia.com/ectv.

کروناویروس در پنساکولا: آخرین

سانتا رزا شهرستان می تواند در نظر دوباره باز نابارا, ساحل, هفته آینده

هفت مورد جدید از COVID-19 گزارش در Escambia و سانتا رزا شهرستان در مجموع 454

Okaloosa رای به بازگشایی سواحل با ساعت محدود

"این برای هر کسی که می خواهد صدای خود را به شنیده می شود اما نمی خواهید برای آمدن به این رویداد و یا درایو به رویداد" Arduini گفت, توضیح مجازی اعتراض ایده. "آنها می توانند در خانه بمانند و یا جایی که آنها هستند و در ورود به سیستم از تلفن خود و یا خود را, قرص, و یا هر آنچه که آنها باید برای ورود بر روی زوم جلسه به اجازه دهید صدای خود را شنیده می شود وجود دارد."

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis هفته گذشته گفت که او ترک آن را به فلوریدا شهرها و استان ها به تصمیم بگیرد که آیا به دوباره باز خود را در سواحل بنابراین تا زمانی که اجتماعی فاصله دستورالعمل ها دست نخورده باقی می ماند. برخی از سواحل فلوریدا دوباره باز جمعه است.

همه Escambia County, عمومی, سواحل, در سانتا رزا جزیره و Perdido کلید بسته شده اند پس مارس 21. کمیسیون مارس 28 جلسه خواهد آمد تنها چند روز قبل از DeSantis' "امن تر در خانه" سفارش مجموعه به پایان می رسد, مارس 30.

Arduini گفت: بیشترین بازدیدکننده داشته است ساحل به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل به هر حال.

"زمانی که شما رفتن به ساحل به عنوان یک خانواده و یا یک زن و شوهر و یا حتی به عنوان یک فرد زمانی که شما به, شما در حال رفتن به راه اندازی خود را حوله و مسائل خود را در کمتر از شش فوت دور از کسی دیگری به هر حال" Arduini گفت. "بنابراین اجتماعی فاصله ما به طور معمول انجام دهید که در ساحل اما ما در حال انجام آن را در همه جا حاضر است ، من نه علم منکر اعتقاد من این ویروس واقعی است. من فقط نمی بر این باورند که ما سواحل باید بسته شود و مردم باید خود را از دست دادن شغل و معیشت و چیزهایی مانند آن."

او گفت که او انتظار ندارد بازدید کنندگان برای سیل ساحل اگر دوباره باز تاریخ اعلام شده است. Arduini توضیح داد: روز شنبه که او فکر می کند این وضعیت را با بسیاری از مردم احساس نمی راحت به اندازه کافی برای معاشرت در ساحل و دیگری کسری از جمعیت قادر به بازدید از ساحل به دلیل کار.

شهر Pensacola نیازی به مجوز برای تظاهرات مسالمت آمیز با توجه به شهرستان سخنگوی Kaycee لاگارد.

به عنوان آن را در هفته گذشته زمانی که یک عید پاک بلوک های شکست در Attucks دادگاه Pensacola اداره پلیس به احتمال زیاد مانیتور اعتراض به مطمئن شوید که معترضان به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

"اگر آنها می خواهند به صورت مسالمت آمیز در اعتراض پس از آن که قطعا حق خود را به انجام این کار است" گفت: PPD سخنگوی افسر مایک چوب. "اگر آن را به نظر می رسد مانند ما نیاز به رفتن و صحبت با آنها در مورد اجتماعی فاصله ما می توانید انجام دهید که به عنوان خوبی.

اعتراض را در Facebook صفحه رویداد در اصل توضیح داد: طرح ترافیکی ترافیک برای خودرو اعتراض بخشی از این رویداد اما Arduini راه می رفت که روز شنبه گفت او را ترویج بیشتر از یک "کاروان".

"اساسا آن را برای رفتن به وسایل نقلیه رانندگی در اطراف منطقه که در پشتیبانی از باز کردن سواحل," او گفت:.

چوب گفت: PPD به طور فعال خواهد شد مطمئن شوید که ترافیک نیست پایین گرفتار اعتراض که آن روز صبح.

"تا زمانی که ترافیک مسدود شده و وسایل نقلیه که در حال پارک شده به طور قانونی پارک شده ما نمی خواهد هر گونه موضوع را با آن" چوب گفت.

Arduini گفت: او را دوست دارم برای دیدن 100-به همراه مردم بیرون آمده در 28 آوریل و مسالمت آمیز اعتراض, اما نظر خود را "رئالیست" و می تواند جمعیت حجم بودن بسیار کوچکتر از آن است.

"من دوست دارم برای دیدن 100 نفر ایستاده در خارج وجود دارد در نظر گرفتن هر شش پا فضا در مقابل ساختمان در Palafox خیابان من دوست دارم برای دیدن این که" Arduini گفت. "من دوست دارم به آن را ببینید یک بسته بندی کردن در اطراف ساختمان. اما اگر آن را فقط من و یک تایید دو یا سه نفر دیگر که خوب است چرا که ما در حال اجازه دادن به صدای ما شنیده می شود و این چیزی است که ما احساس می کنیم مهم است."

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب