بار دیگر به کنگره اجازه خواهد وال استریت غارت خیابان اصلی

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان. بیش از دهه گذشته کنگره تصویب رتبه

توسط ABESTANEWS در 17 اردیبهشت 1399

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان.

بیش از دهه گذشته کنگره تصویب رتبه بندی باید ماند در حدود اواسط و یا کم 20s منعکس کننده این واقعیت است که نمایندگان ما در واشنگتن دی سی در خدمت نیازهای بزرگ اهدا کنندگان در حالی که پرتاب گاه به گاه لفظی استخوان به "ضروری" کارگران که در واقع کشور تابع. کنگره را از دست زدن به بحران کنونی از این بیماری همه گیر است که بعید است برای بهبود رتبه خود را.

کار آمریکایی ها در مواجهه با یک فاجعه بی سابقه ای. قبل از این ویروس آمار نیمی از آنها زندگی می کردند به چک چک و نمی باید 400 دلار ذخیره برای مواقع اضطراری. در حال حاضر آنها دستور داده شده است در خانه بمانند. بسیاری از آنها بدون درآمد در حالی که خود را اجاره قبوض آب و برق و وام های دانشجویی و کارت اعتباری بدهی ها حاصل.

کسب و کارهای کوچک—رستوران ها و سالن های ورزشی فروشگاه ها و—که نیمی از ملت را شغل دستور داده شد به تعطیل. خود را اجاره می حاصل. و با هیچ درآمد در آینده بسیاری از شانس کمی برای بازپرداخت آنچه آنها مدیون زمانی که اقتصاد بازگشایی.

کنگره پاسخ در مد معمولی توسط حفاظت از آن کمک کنندگان—سرمایه گذار class—مردم تنها در کشور که نمی, نیاز به کمک. با ثبت نشده, صوتی, رای کنگره به تصویب مراقبت عمل عجله $1.77 تریلیون دلار در پول مالیات دهندگان کردن درب برای کمک به دوستان خود در وال استریت. این کمک مالی همچنین نجات بازار سهام و حفظ ثروت از 10 درصد از آمریکایی ها که خود را 85 درصد از سهام و اوراق قرضه.

و برای اضافه کردن توهین به جراحت فدرال رزرو ارائه تریلیون بیشتر در پول رایگان برای تقویت بانک ها به طوری که آنها می توانید در ادامه به جمع آوری 21 درصد بهره کارت های اعتباری خود را و خرید خود را از دارایی های مضطرب. آمریکایی معمولی را دریافت خواهد کرد زمانی پرداخت $1,200 اگر طلبکاران خود نمی حرکت شبیه چمچه زنی آن را برای اولین بار و برخی از بیکاری تسکین اگر دولت خود را سیستم عملکرد پس از سیل جدید ادعا می کند. (در شش هفته بیش از 30 میلیون نفر از کارگران به کار گرفته شده برای جبران بیکاری.)

دولت های کشورهای دیگر در حال پوشش دستمزد به نگه داشتن کارگران در شغل خود تا این اورژانس است. مشابه طرح پیشنهاد شد در هر دو حزب جمهوری خواه کنترل مجلس سنا و دموکراتیک-کنترل خانه. اما آن را جدی گرفته آورده و یا به طبقه برای بحث است. هیچ یک از این دو شرکت مورد حمایت احزاب که سهم قدرت در آمریکا بر این باورند که هر گونه اقدامات شدید لازم برای صرفه جویی در خیابان اصلی.

کنگره را راه اندازی یک برنامه وام برای کسب و کارهای کوچک, چک Protection Program (PPP). اما بانک های بزرگ که قرار شد مسئول توزیع وام به مقدار زیادی از پول برای داد و ستد عمومی زنجیره ای است که اجازه داده شد به ادعای کسب و کار کوچک وضعیت تحت یک راه گریز نوشته شده به این لایحه توسط خود لابی.

بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی خطرناک انفجار در یک ماده از ماه که اجاره و رهن نمی شود پرداخت می شود, کسب و کار موفق و اخراج موقت به دائم و زیان کار است.

به عنوان مورد در سال 2008 نجات کنگره مطمئن است که هیچ یک از این درد خواهد شد به عهده خود بزرگ اهدا کنندگان. بانک آمریکا و سیتی بانک ولز فارگو و جی پی مورگان چیس از دست دادن نیست یک پنی. مدیران خود را خواهد شد پاداش خود را دریافت کنید و خود را به سرمایه گذاران خود سود چک. یک بار دیگر بانک های بزرگ شده اند مجاز به جمع آوری سود خود را در وام های پر خطر حتی زمانی که کسانی که وام های بد. به عبارت دیگر بانک های بزرگ' خطر شده اجتماعی—تحت پوشش مالیات دهندگان—در حالی که سود خود را خصوصی باقی می ماند. این است که سرمایه داری در قرن 21 است.

و به دنبال راهکار از 2008-09 کمک مالی فدرال رزرو در حال ساخت وجوه در دسترس خود را به دیوار خیابان دوستان برای خرید مضطرب خیابان اصلی دارایی در آتش-قیمت فروش. شرکت های بزرگ را انتخاب کنید تا شرکت های کوچک. استون خواهد خرید تا بیشتر املاک و مستغلات. اقتصاد خواهد شد و حتی بیشتر متمرکز.

ایالت ها و شهرداری ها نیز رو به سرعت در حال نزدیک شدن به بلایای طبیعی. بر خلاف دولت فدرال ایالات و شهرستانها اجرا نمی کسری یا چاپ پول است. آنها در واقع به پرداخت برای چیزهایی مانند خدمات عمومی و بیمه بیکاری با جمع آوری درآمد حاصل از فروش مالیات و مالیات بر درآمد. و آنها در حال گرفتن آن درآمد.

با این وجود تنها حدود 5 درصد از 3 تریلیون دلار در مجموع coronavirus امداد رفته به کمک 50 متحده است. رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پیشنهاد کرد که کنگره ممکن است اجازه متحده ورشکسته معنی در میان چیزهای دیگر است که کارگران حقوق بازنشستگی به احتمال زیاد تبخیر شود.

مجلس نانسی پلوسی به تازگی پرسید که آیا او و رهبر اقلیت سنا چاک شومر یک "اشتباه تاکتیکی" در ارائه هر گونه کمک به دولت های ایالتی و محلی در امداد صورتحساب. در پاسخ او گفته سی ان ان جیک Tapper به "فقط آرام."

دق الباب گزارش را آرام کند. اما روشن نیست که اگر آمریکایی ها عادی فقط آرام کردن زمانی که کسب و کار خود را تعطیل هستند و خانواده خود را در حال پرتاب به خیابان ها.

حزب دموکرات که کنترل خانه هنوز هم تلاش می کند به فروش منسوخ مفهوم آن است که مبارزه برای کار مردم است. در عین حال با وجود آن متحدان قدرتمند در جریان اصلی مطبوعات کمتر و کمتر آمریکایی در حال خرید نیرنگ. ما همه فقط تماشا به عنوان کل حزب دموکرات ایجاد گرد هم آمدند برای متوقف کردن شورشیان نامزد در انتخابات مقدماتی برنی ساندرز که عمده گناه امتناع خود را برای فروش به وال استریت اهدا کنندگان. به جای این کار حزب اتحاد ایالات پشت, جو بایدن, قابل اعتماد بنده به وال استریت بانک ها برای نزدیک به 50 سال است.

در زمانی که سلامت ملت ما بستگی به مراقبت های بهداشتی و سیستم قادر به ارائه همسایگان ما با آزمایش و درمان برای یک بیماری بسیار مسری حتی اگر هیچ سود وجود دارد ساخته شود نامزد برای رئیس جمهور از این حزب وعده داده است او اهدا کنندگان به حق وتو مدیکر-برای-همه لایحه اگر از آن عبور خود را روی میز.

دلیل دوم کار آمریکایی ها کمتر حاضر در حال حاضر به "رای آبی مهم نیست که چه کسی" است که آنها را به یاد داشته باشید 2008-09 کرده است. در آن زمان باراک اوباما در کاخ سفید و دموکرات کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا. بانک وال استریت سقوط کرد و اقتصاد با فروش انفجار وام مسکن به مردم فقیر و سپس بسته بندی آن بی ارزش وام مسکن به ارزش سرمایه گذاری در اوراق بهادار. اوباما bailed بانک—انتخاباتی خود را به عمده حامیان و خیرین و او اجازه ده میلیون آمریکایی از دست دادن خانه های خود. وال استریت شرکت هایی مانند استون اجازه داده شد برای خرید وام خانه برای سکه بر روی دلار و پس از آن به سرعت افزایش اجاره در آمریکایی است. به عنوان یک نتیجه, سیاه و قهوه ای و افرادی که فارغ التحصیل از دانشگاه های چهار ساله از دست داده و 70 درصد از ثروت خود را در زیر اولین رئیس جمهور سیاه پوست با توجه به فدرال رزرو مطالعه است.

حزب دموکرات آموخته یک درس مهم از سال 2008: بهترین کار این است که به کنترل دفتر رئیس جمهور و هر دو مجلس کنگره است. قدرت بیش از حد باعث می شود آن را سخت تر برای خدمت به منافع بزرگ اهدا کنندگان در حالی که هنوز تظاهر به مبارزه به صورت عادی کار آمریکایی است. این خیلی بهتر است به تقسیم قدرت و سرزنش جمهوری خواهان برای درهم کوبیدن کار مردم است.

آیا شما همیشه تعجب که چرا دموکرات ها همیشه از دست دادن زمانی که جمهوری خواهان سعی کنید به بازی این سیستم را به سکوت صدای اقلیت? خواهان برخورد کمی مقاومت در برابر زمانی که آنها بطور غیر عادلانه تقسیم مناطق به آنها را امن از اقلیت رای دهندگان سرکوب اقلیت رای دهندگان در پای صندوق های رای تصویب filibuster قوانین اجازه می دهد که منافع شرکت های بزرگ برای جلوگیری از محبوب قوانین و حفظ محرمانه کالج انتخاباتی است. همه از این طرح به نفع شرکت های بزرگ مشتریان از هر دو طرف با ساخت آن هزینه ای کمتر به دکل سیستم. شرکت های بزرگ لازم نیست به خود همه 535 عضو کنگره یا حتی اکثریت آنها برای کنترل اهرم قدرت است.

آن است که به طور کلی اذعان کرد که وضعیت امروز خطرناک تر از این فروپاشی مالی سال 2008 است. Coronavirus تعطیل کرده است بخش های بزرگی از اقتصاد است. و چون ما آمادگی برای این بیماری همه گیر وجود دارد عدم قطعیت به عنوان زمانی که و یا چگونه اقتصاد را راه اندازی مجدد و یا آنچه در آن خواهد بود.

پس از دولت ما حاضر به قید وثیقه از کسب و کارهای کوچک و یا عادی کار مردم اقتصاددانان برجسته مانند پروفسور مایکل هادسون در دانشگاه میزوری در کانزاس سیتی هشدار داده اند که دولت نیاز به دخالت و اجازه می دهد آمریکایی ها به نوشتن بدهی است که نمی شود پرداخت می شود و یا ما از بحران اقتصادی. اما نوشتن بدهی خواهد آسیب های بزرگ و بانک ها پس از آن احتمالا نمی خواهد اتفاق می افتد در این کنگره یا رئیس جمهور.

من می خواهم برای پایان دادن به ستون یک نکته مثبت. من با استفاده از حمایت های دموکراتیک به معنی گردش قدرت سیاسی از شرکت ها و بازگشت آن به مردم است. اما در حال حاضر به نظر می رسد اقتصاد به ریاست یک صخره و شرکت های بزرگ باید دست در کنترل. و من به اندازه کافی هوشمند به می دانم که چگونه مردم می توانند به قدرت بدون خشونت انقلاب است. یک چیزی که من مطمئن هستم از این است که وقتی خانواده های آمریکایی شروع به گرفتن لگد از خانه های خود دموکرات ها را سرزنش جمهوری خواهان و جمهوری خواهان را مقصر کسی جز خودشان. vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب