زیتون کلیسای باپتیست به دور از 30000 پوند از مواد غذایی رایگان در شنبه درایو از طریق

Pensacola وزارت ایجاد کرد در زیتون با همکاری یک سازمان غیر انتفاعی انسانی گروه از کوئینسی, فلوریدا در روز شنبه برای پر کردن یک روش بسیار ساده اما ضروری را از درجه اعتبار ساقط برای Pensacolians در طول همه گیر: مواد غذایی است.

وزارت مدیر اجرایی جرمی Portmann گفت که در صبح روز شنبه بین ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر حدود 30000 پوند از مواد غذایی داده خواهد شد دور به جامعه در طول یک ویژه درایو از طریق توزیع مواد غذایی در روغن زیتون کلیسای باپتیست.

تازه تولید گوشت منجمد و به احتمال زیاد برخی از محصولات لبنی را تشکیل می دهند باید بخش عمده ای از مواد غذایی سخاوتمندانه اهدا شده توسط Patriot Emergency Response Team, Inc. از کوئینسی.

“این خواهد بود که عمدتا برخی از مسائل که مواد غذایی فروشگاه نیست و یا نمی تواند فروش” Portmann گفت. “من فکر می کنم آن را می شود بسیار کمی در غیر فاسد شدنی طرف.”

ترنجبین مراقبت کمپین راه اندازی با $200,000 هدف برای جبران به تعویق افتاد دیسک و رویدادها

قوی شهرها: شهرستانها که رشد پس از COVID خواهد بود کسانی که آزمایش

محدود است و یک کیسه از مواد غذایی در هر خانواده و بدون کاغذ بازی نیاز به پر شود به منظور دریافت مواد غذایی است. این طرح برای غذا ارز به غیر ما تماس بگیرید.

“آنها را جلو در پارکینگ ما باید یک پارکینگ تیم است که نوع مستقیم آنها” Portmann توضیح داد: از تدارکات صبح روز شنبه. “هنگامی که آنها دریافت یک کمی نزدیک تر به که در آن مواد غذایی است که ما از آنها بخواهید برای هر پاپ تنه و یا رول خود را پشت پنجره یا چیزی شبیه به آن و از آن خواهد شد قرار داده شده در آن وجود دارد بنابراین ما می توانید اقامت در دستورالعمل CDC. آنها حتی نمی خواهد که به خارج شدن از ماشین خود را.”

هر گونه بیش از حد از مواد غذایی اهدا خواهد شد به بی خانمان ها.

زیتون کلیسای باپتیست واقع شده است در سال 1836 E. زیتون جاده ها است. Portmann گفت: او به دنبال به جلو به همکاری و هیجان زده است که این گروه می تواند انجام بخشی خود را برای بلند کردن Pensacolians در طول بیماری همه گیر.

“این یک زمان دشوار برای همه و ما شده است و گفته می شود به دست و پا عیسی” Portmann گفت. “این چیزی است که این است که برای کمک به مردم در یک زمان دشوار است.”

جیک Newby را می توان در رسید jnewby@pnj.com یا 850-435-8538.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دانلود مقاله

ایندکسر

آموزش سئو