مقامات می گویند Kitsap County آماده نیست و برای اوایل بازگشایی میان COVID-19

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 7:35 PM EDT 9 مه سال 2020Kitsap مقامات بهداشتی و انتخاب رهبران می گویند که ای

توسط ABESTANEWS در 21 اردیبهشت 1399

Kitsap مقامات بهداشتی و انتخاب رهبران می گویند که این شهرستان را به دنبال خواهد داشت فرماندار روش مرحله به مرحله برای بازگشایی ایالت واشنگتن به طور فزاینده ای در میان آوازی خواست برای باز کردن کسب و کارهای محلی در اوایل با وجود نگرانی های بهداشت عمومی.

حتی پس از برخی از شهرستان و شهرستان رهبران به نظر می رسد تقسیم در مورد چشم انداز از افتتاح زودتر از دولت در بزرگ تاکید ظهور بحث در مورد Kitsap County مسیر رو به جلو است.

روز دوشنبه رژیم صهیونیستی. جی Inslee امضا "امن شروع" برنامه های طراحی شده برای بازگشایی کسب و کار و سایر نقاط کشور در چهار مرحله و در هر مرحله متشکل از حداقل سه هفته. تحت این طرح کمتر پرجمعیت استان ها می توانند برای یک واريانس اگر آنها با معیارهای خاص اجازه می دهد آنها را به حرکت به مرحله بعدی قبل از سایر نقاط کشور است.

به درخواست شهرستانهای با کمتر از 75,000 ساکنان نیاز به هیچ جدید COVID-19 نفر در سه هفته طول زمان. Kitsap County واجد شرایط نیست در هر دو جزء گفت: Kitsap بهداشت عمومی افسر سوزان ترنر.

در حالی که تعداد موارد جدید قابل ملاحظه ای کاهش یافته است, در ماه گذشته, Kitsap گزارش شده 17 جدید COVID-19 نفر در سه هفته گذشته با توجه به آخرین اطلاعات منتشر شده توسط سلامت عمومی منطقه در روز شنبه. نه به ذکر است, Kitsap, جمعیت در حال حاضر نشسته در بیش از 270,000.

این است که معیارهای احتمالا می تواند تغییر در پایین جاده. "اگر Kitsap داده شده است گزینه استفاده از واريانس در آینده ما را ارزیابی داده های محلی و روند و کار با Kitsap بهداشت عمومی هیئت مدیره برای تعیین بهترین مسیر رو به جلو" ترنر در بیانیه ای گفت ایمیل به Kitsap Sun.

North Kitsap County کمیسر راب گلدر می گوید این شهرستان ادامه خواهد داد به دنبال فرماندار طرح: "این تنها گزینه ای است که در حال حاضر در دسترس برای ما است." اما این شهرستان در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای حرکت را از طریق مراحل بعدی سریعتر خواهد شد و کشف گزینه های برای دیدن اگر آن را حتی ممکن است او گفت: — حتی اگر Kitsap نمی کند در حال حاضر دیدار با معیارهای لازم.

"همه ما یک هدف از بازگشایی به زودی و با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است" گفت: گلدر, و اضافه کرد که این شهرستان نیاز به اندازه کافی تست مناسب تجهیزات حفاظتی و فشرده تماس با ردیابی که به اتفاق می افتد. و که در بالا از عفونت های جدید.

"هدف ما در حال حاضر این است که همه ما اردک در یک ردیف به طوری که ما می توانید از طریق حرکت بعدی فاز," او گفت:. "قرار می دهد که ما در یک موقعیت بسیار قوی تر به مدافع به فرماندار برای نرمی و واريانس و بازگشایی هر چه زودتر."

بیشتر: مردم گله به Kitsap پارک نگه داشتن فاصله خود را به عنوان محدودیت سهولت

در هفته های آینده, شهرستان رهبران خواهد شد بحث در مورد گزینه های در مورد چگونگی Kitsap می تواند حرکت پیش رو با فاز جنوبی گفت: Kitsap کمیسر شارلوت Garrido هر چند او کاهش یافته است به بحث در مورد جزئیات در مصاحبه با Kitsap Sun.

Garrido ابراز احتیاط در مورد حرکت های آینده بیش از حد به سرعت در حالی که تاکید او را پایه تصمیم گیری او خاموش Kitsap بهداشت عمومی منطقه و شهرستان را پاسخ اضطراری ، "ما همه درک است که ما باید بسیار مراقب باشید در مورد چگونه ما در حال نزدیک شدن به این مرحله" او گفت:. "ما فقط باید به تکیه بر تجربه و تخصص است که ما در دسترس است."

دیگران بیشتر صعودی در مورد روند سریع تر از جمله مرکزی Kitsap کمیسر اد ولف که گفت: این شهرستان باید شروع به آماده شدن برای درخواست یک واريانس در حال حاضر و آماده برای بازگشایی زودتر از سایر نقاط کشور است.

"شروع این روند در حال حاضر به بازگشایی شده است. این به آن معنا نیست آن را به فردا. ما نیاز به آماده برای بازگشایی زمانی که ما در دیدار با فرماندار سفارش," او گفت:. "اجازه دهید آن را در حال حاضر اگر ما می تواند انجام این کار است."

شده اند وجود دارد در حال رشد خواستار Kitsap مسئولان برای بازگشایی دولت با برخی از ساکنان رفتن تا آنجا که اصرار رهبران محلی به رفتن در برابر رژیم صهیونیستی است. Inslee اقامت در خانه دستور بازتاب در سراسر کشور مقاومت مواجه سازماندهی شده توسط گروه های محافظه کار.

در ایالت واشنگتن هزاران نفر از معترضان به دولت و کنگره آمریکا در المپیا خواستار Inslee محدودیت در محل قرار داده برای مقابله با کروناویروس و بازگشایی دولت است. در Kitsap احساسات مشابه را نیز بوجود آمده با یک گروه معترض در خارج از Kitsap County courthouse در اوایل این ماه. از Facebook گروه بازگشایی Kitsap در حال حاضر دارای بیش از 900 عضو دارد.

اما در Kitsap سلامت جلسه هیئت مدیره در روز سه شنبه مقامات ابراز نگرانی در مورد عدم ادامه داد: از تست لوازم و تجهیزات حفاظتی که تاکنون مانع تلاش های گسترده برای تست COVID-19 و ردیابی ویروس در مسیر.

در حالی که تمام بیماران با علائم در حال حاضر در حال آزمایش هنوز هم وجود دارد هیچ نشانه ای که چگونه بسیاری از کیت های آزمایش ارائه دهندگان محلی را در دست داشته و نه چگونه بسیاری از آنها نیاز به تکمیل گسترده تست ترنر گفت: در این نشست است.

بیشتر: چه ایالتی و محلی پارک های عمومی در حال باز کردن مه 5? در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

که در علاوه بر این به ادامه نگرانی ها در مورد عرضه زنجیره ای برای ارائه دهندگان محلی به منظور دریافت و تست لوازم. "ما امیدواریم که برای دیدن یک تفاوت که در دو هفته آینده که قابل توجهی از منابع پیش بینی شده برای آمدن به واشنگتن" ترنر گفت: هر چند هیچ تضمینی وجود ندارد کسانی که می آیند به Kitsap. در هفته های اخیر به عنوان مثال دولت به کارگردانی بیشتر تست تجهیزات برای مقابله با شیوع بیماری در شرق واشنگتن است.

در روز سه شنبه جلسه پولسبو شهردار بکی اریکسون گفت: حتی اگر Kitsap آیا واجد شرایط برای یک واريانس وجود ندارد و در عین حال به اندازه کافی اطلاعات در مورد تست برای شروع روند بازگشایی — هل دادن در برابر کمیساریای ولف که این شهرستان می تواند حرکت را از طریق فرایند سریع تر است.

هر چند اریکسون می گوید این مهم است که برای کسب و کارهای محلی و در حال اجرا به سرعت Kitsap هنوز هم نیاز گسترده تر تست به درستی تشخیص اینکه آیا بهداشت عمومی اقدامات در واقع پیشتر این ویروس گسترش یافته است. "من آرزو می کنم ما می تواند باز فردا, اما آن را بسیار روشن است که ما نیاز به انجام آن را در یک راه امن" او در مصاحبه ای گفت: با Kitsap Sun.

در برمرتون شهردار گرگ چرخ شده را بیشتر مصمم است که این شهر را نمی بازگشایی هر زودتر از بقیه از دولت است. "ما به جلو حرکت خواهد کرد در یک اندازه گیری مشورتی سرعت," او در مصاحبه با Kitsap Sun, تماس با فرماندار طرح یک "معقول" رویکرد به بهبود است.

ویلر می گوید وجود دارد باید روشن زنجیره تامین محلی برای ارائه دهندگان خدمات بهداشتی دسترسی تجهیزات تست; در حال حاضر نیست که در جای خود. "اگر ما نیاز به 500 در یک روز پس از آن که آنچه ما باید 500 در یک روز" او گفت:.

در بیانیه روز جمعه ویلر تاکید کرد که پیام: "باز به آرامی نه خیلی زود کلیدی خواهد بود برای حفاظت از سلامت شهروندان ما از جمله کسانی که بیشتر در معرض این ویروس."

"این مهم ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای محافظت از زندگی و دوستان و همسایگان و عزیزان در جامعه ما" او در بیانیه ای گفت:.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب