شمال ماسون فوتبال savoring حس عادی

جف گراهام Kitsap Sunمنتشر شده 2:18 PM EDT Jul 9, 2020BELFAIR -- ترین فوتبال دبیرستان رشته های آرام این روزها چ

توسط ABESTANEWS در 19 تیر 1399

BELFAIR -- ترین فوتبال دبیرستان رشته های آرام این روزها چپ خفته به عنوان یک نتیجه از سراسر کشور COVID-19 بیماری همه گیر.

شمال ماسون مربی تیم فوتبال توماس Mosby متوجه می شود چگونه خوش شانس خود را Bulldogs داده می شود فرصتی برای تمرین در Belfair در این تابستان.

"بچه های ما با بهره گیری از آن" Mosby گفت. "این مهم ترین چیز است."

فعلا شمال میسون تنها فوتبال دبیرستان برنامه در غرب صدا مجاز به نگه تابستان تمرینات. Mason County وارد فاز 3 از دولت COVID-19 امن راه اندازی مجدد طرح در ژوئن 22, اجازه می دهد برای فضای تفریحی تجمعات از 50 نفر یا کمتر است. Kitsap County هنوز در فاز 2 که محدود چنین گردهمایی به پنج نفر و یا کمتر است.

آغاز تمرینات 29 ژوئن با حدود 35 بازیکن در حضور, the Bulldogs مطمئن ساخته شده اجتماعی-فاصله دستورالعمل ها و دیگر اقدامات ایمنی در محل. Mosby گفت: بازیکنان درجه حرارت در یک بررسی صورت روزانه قبل از آموزش و بازیکنان از طریق یک چک لیست بهداشت-سوالات مرتبط.

"ما باید برای بررسی هر کس در اول قبل از هر چیزی" Mosby گفت.

با بازیکن از فضای خود را در اختیار او Mosby تقسیم تیم خود را به سه گروه می چرخد و هر واحد از طریق تربیت بدنی و وزن اتاق و تمرین درست قبل از اینکه کل تیم پس از اتمام تمرین با هم در یک تیم ، بازیکنان و مربیان با استفاده از ماسک های زمانی که آنها در داخل خانه و نگه داشتن آنها را در صورتی که آنها را در مجاورت نزدیک در خارج از منزل.

در شمال میسون صبح تمرین سهشنبه, چند بازیکنان, به یاد هم تیمی به استفاده از شش پا از فاصله در طول فردی دریل.

"می افزاید: یکی دیگر از ابعاد به خود عمل" Mosby گفت: از پروتکل های ایمنی.

افزایش ارشد Caden شمالی که شما بازی در حال اجرا به عقب و linebacker برای Bulldogs پاییز آینده گفت: این تمرینات در هر شکل یا فرم — با توجه به استقبال بهار ورزش لغو شد.

"من دوست دارم که در خارج وجود دارد آن را به خوبی دریافت می شود با دوستان من و همه" شمالی گفت:. "من خوشحالم که ما وجود دارد به انجام هر کاری حتی اگر ما یک فصل است. آن را به خوبی در اینجا فعال است."

به عنوان شمالی اشاره 2020 فصل فوتبال است به دور از یک چیز مطمئن است. واشنگتن Interscholastic فعالیت های انجمن در روند تدوین یک طرح برای سقوط دو و میدانی اعلام کرد اواخر روز سه شنبه که سقوط تمرین فوتبال سپتامبر آغاز خواهد شد. 5 سه هفته بعد از سنت در اواسط ماه اوت شروع تاریخ. این WIAA اجرایی هیئت مدیره انتظار را پیگیری اطلاعیه در مورد سقوط ورزش در ژوئیه 22.

شک و تردید وجود دارد و در میان مربیان و بازیکنان در مورد احتمال بازی فوتبال برگزار می شود, به ویژه هنگامی که با توجه به میزان تماس با درگیر این ورزش است. اگر یک فصل ایفا کرده است و مدارس و ممکن است محدود به بازی تیم های درون خود را در لیگ و یا در برابر همسایه مدارس.

"این سوالات قطعا طولانی در خارج وجود دارد" Mosby گفت.

در حال حاضر Mosby است که کمتر نگران برخورد با عدم قطعیت و بیشتر نگران مربیگری بازیکنان خود را. به عنوان اول سال سرمربی یک تیم است که برنده دو بازی در سال 2019 به پایان رسید و در آخرین جایی در المپیک و لیگ, 2A, Mosby گفت: Bulldogs نیاز همه کاری که آنها می توانید در ماه جولای.

با شمال ماسون برنامه ریزی شده برای باز کردن 2020 فصل مقابل میسون کانتی رقیب شلتون Mosby نمی نیاز به یادآوری شود که Highclimbers نیز تمرین در حال حاضر و باید Bulldogs' top تمرکز.

"این اولین بازی ما," Mosby گفت. "ما ممکن است بازی شلتون 10 بار."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب