North Kitsap آمار با کت و شلوار بیش از اتهام تجاوز جنسی بر نیازهای ویژه اتوبوس

Chris Henry Kitsap Sunمنتشر شده 5:43 PM EDT Apr 23, 2020North Kitsap منطقه مدرسه است که شکایت توسط خانواده 7 س

توسط ABESTANEWS در 5 اردیبهشت 1399

North Kitsap منطقه مدرسه است که شکایت توسط خانواده 7 ساله دانش آموز با نیازهای ویژه بیش از اتهامات او تجاوز جنسی توسط یکی دیگر از دانشجویان در اوایل دسامبر.

کت و شلوار واصل مارس 16 در Kitsap County Superior Court, به دنبال نامشخص خسارت برای ضرب و جرح اند رخ داده در دسامبر. 2 و دسامبر. 3 در یک اتوبوس برای دانش آموزان با نیازهای ویژه که بچه ها از مدرسه به خانه. با توجه به ادعاهای این منطقه غفلت بود در اختصاص به اتوبوس یک پنجم-کلاس پسر بچه با سابقه رفتار پرخاشگرانه.

به اتهام ضرب و جرح مورد بررسی قرار گرفت توسط Kitsap County Sheriff ، این Kitsap County دادستانی هنوز بررسی پرونده.

"سلامت ایمنی و رفاه دانش آموزان ما باقی می ماند برترین نگرانی برای منطقه" سرپرست Laurynn ایوانز گفت. "از حریم خصوصی برای دانش آموزان درگیر و با توجه به انتظار دادخواهی و در حال انجام تحقیقات ما قادر به ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر."

در یک جداگانه با توجه به منطقه در اواخر سال 2019 پرداخت می شود در مجموع 5 میلیون دلار به خانواده های چهار تکامل دانش آموزان معلول شده اند تجاوز جنسی در طول 2014-15 سال تحصیلی توسط یکی دیگر از دانشجویان در نیازهای ویژه اتوبوس مدرسه.

که با توجه به ثبت در ژانویه 2018 گفت که این منطقه ارائه شده بدون نظارت در اتوبوس برای جلوگیری از ضرب و جرح با وجود دانستن این که دانشجو پس از آن حدود 10 یا 11 سال قبلا در "مشغول جنسی تهاجمی و ناخواسته رفتار" با دیگر دانش آموزان است.

در بیانیه ای در مدت کوتاهی پس از حل و فصل ایوانز گفت: "ایمنی از همه دانش آموزان ما اولویت ما است. ما تبدیل شده اند بسیار بیشتر دست و عمدی با شناسایی خاص و منحصر به فرد با نیازهای ویژه ما آموزش و پرورش دانش آموزان از جمله paraeducator پشتیبانی از طریق IEP (فردی برنامه آموزش و پرورش) روند. تیم ما نیز توسعه یافته بسیار بیشتر دقیق فرآیند برای شناسایی که در آن پشتیبانی مورد نیاز است بر اساس هر فردی دانش آموز هر دو در کلاس درس و در آموزش و پرورش ویژه اتوبوس."

اخیر کت و شلوار مورد اتهام ضرب و جرح در دسامبر مراجع زودتر با توجه به سوال تلفنی منطقه از سیاست های ارائه one-on-one نظارت به behaviorally به چالش کشیده دانش آموزان است.

ایوانز وقتی پرسیده شد که در ماه ژانویه در مورد North Kitsap سیاست از قرار دادن paraeducators در اتوبوس گفت: این منطقه است "نیروی انسانی برای نیاز دارید." او گفت: از جمله تکالیف اغلب ساخته شده بر اساس یک دانش آموز را فردی آموزشی برنامه یک برنامه است که تماس برای پشتیبانی و امکانات برای دانش آموزان با نیازهای ویژه.

این Kitsap Sun ساخته شده عمومی ثبت درخواست در ماه ژانویه به North Kitsap منطقه مدرسه برای اسناد و مدارک مربوط به اتهامات تجاوز جنسی در ماه دسامبر از جمله سوابق مربوط به کلانتر دفتر بررسی است. پاسخگو پرونده شامل منطقه بررسی یک مبارزه بین دو دانش آموز سپتامبر. 16, 2019, در یک اتوبوس به طور منظم (نه برای استفاده ویژه آموزش و پرورش). اسناد redacted, بنابراین آن را نمی توان تایید کرد که هر دو دانشجو است که مظنون به اتهام ضرب و جرح در ماه دسامبر. مبارزه آنقدر شدید است که راننده به حال به جلو و در کنار جاده ها و احضار عبور اتوبوس به ارسال کمک کند.

پس از سپتامبر. 16 حادثه یک ایمیل به موضوع در میان حمل و نقل کارکنان و مدیران مدرسه را نشان می دهد راننده که مداخله در مبارزه بود و فشار برای one-on-one نظارت برای یکی از دانش آموزان است. هیچ paraeducators در دسترس بود در اواخر ماه سپتامبر زمانی که دانش آموز که معلق شده بود از سوار اتوبوس شد و یک بار دیگر اجازه داده در هیئت مدیره با توجه به یک ایمیل از معاون حمل و نقل مدیر.

"من دوست دارم به یک پاراگراف در هیئت مدیره برای شما; ما فقط همین نیست که هر کسی در دسترس است به انجام," او نوشت: سپتامبر. 25. "ما دو به طور منظم ed, اتوبوس, paras در حال پر کردن در برای نیازهای ویژه paras که حضور لازم است به طوری که کودکان می توانند به مدرسه و خانه دوباره.

اگر شرایط تغییر و بزرگسالان در دسترس می شود برای سوار شدن با شما ما قطعا انجام این کار است."

یک ایمیل Oct. 10 از راننده نشان می دهد paraeducator ممکن است اختصاص داده شده به دانش آموز در آن زمان. "با تشکر از همه شما برای کمک به شما در گرفتن یک para برای امروز pm مسیر" راننده نوشت. نگرانی بیش از دانش آموز به رفتار خود ادامه داد ،

همچنین در اکتبر. 10, معاون حمل و نقل مدیر در یک ایمیل نشان داد او و مدیر مدرسه فرزند مورد بحث بود "درخواست نیازهای ویژه مردمی در مورد احتمال دانش آموز سوار نیازهای ویژه اتوبوس است."

در دسامبر. 10 شش روز پس از دانش آموز مشکوک به زور به 7 سال اخراج شد راننده از حادثه سپتامبر نوشت: در یک ایمیل به یک شخص حمل و نقل کارمند "من فقط می دانم کمی در مورد این حادثه با سابق من در مسیر و چون من وجود دارد که کلانتر نشان داد ... و من فقط می خواستم به شما یادآوری از من درخواست برای دریافت کمک برای دانش آموز."

این Kitsap Sun سوابق درخواست نیز تولید رسوب ساخته شده در سپتامبر 2018 سابق North Kitsap سرپرست Patty صفحه در مورد اتهام تجاوز جنسی در 2014-15 سال تحصیلی. سپس در زمان مورد اتوبوس تصویری گزارش نشان می دهد که این حملات از جمله هویت دانش آموزان درگیر است.

صفحه گفت که پس از بررسی منطقه به او توصیه شروع به قرار دادن paraeducators در همه نیازهای ویژه اتوبوس. این پروتکل هنوز هم در مکان و زمانی که او بازنشسته در تابستان 2017, او گفت:.

دادستان چاد Enright گفت که او و محققان ملاقات با مقامات منطقه در درخواست خود را, و آنها به ملاقات با 7 سال ، Enright گفت دفتر او در انتظار شواهد اضافی گزارش قبل از تصمیم گیری که آیا هزینه ثبت خواهد شد.

"(مورد) است که هنوز هم در انتظار بررسی و تحقیق و هیچ تصمیم نهایی شده است" Enright گفت.

Chris Henry گزارش آموزش و پرورش و جامعه, اخبار, برای, Kitsap Sun. رسیدن به او را در (360) یا 792-9219 christina.henry@kitsapsun.com. حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب