هیچ تایید COVID-19 موارد این هفته مقامات هشدار می دهند در مقابل اجازه دادن به 'گارد ما را'

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 9:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 16, 2020شده اند وجود دارد هیچ جدید تایید COVID

توسط ABESTANEWS در 28 فروردین 1399

شده اند وجود دارد هیچ جدید تایید COVID-19 نفر در شهرستان Kitsap از هفته گذشته اما محلی مقامات بهداشتی می گویند آن است که خیلی زود به تعیین اگر این بیماری همه گیر را در مسیر غرب صدا رو به بهبود است.

Kitsap دارای 132 تایید COVID-19 موارد از بعد از ظهر چهارشنبه در آمار و ارقام است که راکد باقی مانده پس از چهار مثبت موارد تایید شده در مارس 9. اما به عنوان تست باقی مانده محدود Kitsap بهداشت عمومی منطقه می گوید آن را خیلی زود به رسم گسترده نتیجه گیری در مورد ویروس' گسترش و هشدار ساکنان به ادامه ماندن در خانه.

شده اند وجود دارد بیشتر 2,690 آزمون اداره در Kitsap به عنوان از آوریل 13 با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان. حدود 5 درصد از کسانی که آزمون را دوباره مثبت که Kitsap مقامات بهداشتی معتقدند دقیق آمار و ارقام.

شده اند وجود دارد عوارض با کلی تست آمار و ارقام. مقامات دولتی تلاش کرده اند به گزارش منفی نتایج آزمون پس از شروع از آوریل که آنها نسبت به مشکلات فنی با دولت را ردیابی پایگاه داده. روز دوشنبه وزارت امور خارجه از سر گرفته شد, گزارش آزمایش منفی هر چند تازه ترین آمار و ارقام می تواند ناقص است.

Coronavirus: پس از Inslee را خاموش منظور کسب و کار باقی مانده باز

با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان بیش از 122,800 افراد آزمایش شده اند برای COVID-19 ایالت به عنوان از آوریل 13, با نزدیک به 9% نمایش نتایج مثبت است.

در Kitsap سلامت منطقه می گوید دولت داده و گزارش از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی نشان می دهد تعدادی از آزمایشات تجویز می شود به نظر می رسد کاهش یافته است. است که آمده تا با وجود یک دولت-اجرا از طریق درایو تست سایت که باز در هفته گذشته علاوه بر تست در حال حاضر در حال انجام در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی و دیگر امکانات بهداشتی است.

چی فرانسیسکن شرکت مادر هریسون بیمارستان گفت: در حال حاضر 93 تایید بيماران و 55 موارد مشکوک در سراسر سیستم بیمارستان.

از 14 آوریل چی فرانسیسکن اكران بیش از 28,3000 مردم در 10 تریاژ مراکز در سراسر Puget صدا از جمله سه در Kitsap. کسانی که در مراکز تست شده اند بیش از 3500 بیماران با 205 موارد مثبت در کل.

مقامات بیمارستان بارها و بارها کاهش یافته است به ارائه تعداد موارد تایید شده در هریسون (آرکانزاس) مرکز پزشکی و همچنین به عنوان تست آمار و ارقام و موارد در فرد تریاژ سایت.

Inslee: روش مرحله به مرحله برای بازگشایی با توجه به اقتصاد و ویروس

کری ایوانز چی فرانسیسکن است معاون ارتباطات و امور حکومتی می گوید: این شرکت در پاسخ به COVID-19 بحران به عنوان یک سیستم که شامل redeploying کارکنان به مکان های دیگر به عنوان مورد نیاز اشتراک گذاری منابع در سراسر بيمارستان و در زمان انتقال بیماران به جایی که آنها می توانید دریافت بهترین مراقبت.

"از آنجا که ما در منطقه ای رویکرد و قابلیت های ما در حال انتشار در سراسر سیستم اطلاعات آن را به عنوان موثر ترین راه را به ما نشان می دهد آمادگی برای درمان بیماران در سراسر جوامع ما," او گفت:.

ایوانز و دیگر مقامات بیمارستان نمی شد در دسترس ساخته شده برای مصاحبه.

در یک Facebook پست در روز چهارشنبه, Kitsap, بهداشت عمومی منطقه گفت: کارکنان در حال کار به درک اگر تقاضا برای تست کاهش یافته است و یا اگر وجود دارد مسائل مربوط به دسترسی به تست. اما آنها همچنین می گویند که هر کس که بیمار آزمایش شده و وجود دارد که به احتمال زیاد بیشتر COVID-19 موارد در جامعه ما از آن قادر است به گزارش.

حتی پس از, مقامات بهداشتی می گویند آن را حیاتی برای مردم به ادامه ماندن در خانه تمرین عادات بهداشت خوب مانند شستن دست ها.

"مدل نشان می دهد که آرامش اجتماعی فاصله اقدامات خیلی زود منجر به موج جدیدی از COVID-19 موارد در آینده" سلامت منطقه گفت: در Facebook post. "ما نمی توانیم اجازه گارد ما را در حال حاضر."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن