هیچ چاشنی در جداول فاصله صندلی: چه رستوران ها شبیه پست-coronavirus?

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا Apr 17, 2020وقتی رستوران می تواند باز

توسط ABESTANEWS در 29 فروردین 1399

وقتی رستوران می تواند باز کردن اتاق ناهارخوری خود را به دوباره کاسکو Bayfront نوار و پنجره مشبک به احتمال زیاد خواهد شد که طبیعی است.

در حال حاضر کارکنان ماندن مشغول و پرداخت — برای پاک کردن چشم انداز و رنگ در طول بسته شدن ناشی از شیوع کروناویروس. اما حتی زمانی که به رستوران می توانید بازگشایی مدیر وید Beroset گفت: او می تواند بسیاری از پیوستن به برخی از اجتماعی فاصله قوانین تصویب شده قبل از رفتن به خارج تنها مانند فاصله جداول جدا کردن اتاق ناهارخوری ظرفیت.

"ما در حال رفتن به شروع به کار بر روی برخی از روش در رستوران" Beroset گفت. "آنچه که من انتظار می رود که این رستوران بازگشایی ... (که) آنها را به بازگشت به آنچه ما در ابتدا آغاز شده و با قبل از آنها ساخته شده و به ما نزدیک است."

مانند Beroset تعدادی از رهبران مهمان نوازی در منطقه شروع به در نظر گرفتن آنچه احتمالی باز شدن اقتصاد ممکن است مانند نگاه برای Pensacola جامعه است. آنها به ایده های خود را در طول یک هفته مهمان نوازی میزگرد بحث در صبح روز پنجشنبه به میزبانی دانشگاه وست فلوریدا برای خود مرور مهمان نوازی پادکست.

Jean Pierre N'Dione با بزرگ جنوبی رستوران گفت: در بحث است که در این صنعت خواهد شد که برای رسیدن به یک حالت عادی هنگامی که آن شروع می شود به بازگشایی به یک مکان است که به احتمال زیاد نگرانی های طولانی.

"این رفتن به یک در حالی که قبل از ما می بینیم بیشتر مردم بیرون می آید" N'Dione گفت. "من فکر می کنم بسیاری از مردم در خانه بمانند و یا محدود کردن هر گونه فعالیت که نیاز به آنها می شود و در مورد با بسیاری از مردم است. من فکر می کنم که ترس رفتن به طولانی برای مدتی."

ریک غرب franchisee افسون BBQ & Grill گفت: او شده است با توجه به چیزی برای انجام با ترتیبات صندلی و همچنین به عنوان های مختلف مشتری لمس نقاط برای کمک به جلوگیری از گسترش عفونت است. آن می تواند هر چیزی از چاشنی در جداول و یا خرید مواد غذایی را با خود پرداخت ایستگاه.

"من فکر می کنم که مردم باید توسعه عادات در حال حاضر" در غرب گفت. "من فکر می کنم همه آن چیزهایی هستند چیزی است که ما در حال رفتن به نگاه به عنوان یک صنعت فقط به گفتن" OK چه تغییراتی نیاز داریم را به سهولت است که ترس برای عموم?'"

این Pensacola آبی Wahoos مطمئن نیستید از زمانی که و یا اگر این تیم فصل را دریافت کنید در جریان سال آینده. آنها در حال انتظار برای جهت از عمده و جزئی لیگ بیس بال در مورد این فصل است.

در ضمن کارکنان در حال برنامه ریزی برای همه چیز — از یک فصل است که ممکن است از طریق اکتبر به هیچ بیس بال در سال 2020 گفت: آبی Wahoos رئیس جمهور جاناتان گریفیث.

بیشتر دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه اضافه خواهد شد در سراسر ورزشگاه و رهبران با توجه به اینکه تلاش های مانند ارائه ماسک های لازم خواهد بود. گریفیث گفت که او امیدوار است که در فضای محل کمک خواهد کرد اما مثل همه بود مطمئن نیستید که از 5000 طرفداران اجازه داده می شود به جمع آوری دوباره.

"در پایان روز, من فکر می کنم آن را به یک کل جدید زمان" گریفیث گفت. "و من فکر می کنم ما می شود یادگیری مانند هر کس دیگری روز به روز چه این ممکن است مانند نگاه."

از نظر گردشگری, نیکول استیسی مدیر بازاریابی و ارتباطات برای بازدید Pensacola گفت: این یک عمل تعادل بین با توجه به نگرانی ساکنان را و دعوت گردشگران به بازگشت به پنساکولا. سازمان شروع به قرار دادن با هم یک طرح بازیابی با آن تبلیغات آژانس اگر چه هیچ جدول زمانی برای اجرای.

"ما فقط واقعا باید یک جدول زمانی و هیچ کس واقعا نمی داند که چراغ سبز داده خواهد شد" استیسی گفت. "و حتی زمانی که چراغ سبز داده شده است, چه که شبیه با قوانین جدید و احساسات مردم است و چگونه ما نیاز به حرکت به جلو با این عادی است؟"

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب