Nnamdï رشد در بچه بداخلاق و لوس

"او فقط Nnamdï و او باعث می شود موسیقی است که فوق العاده واقعی می گوید:" Ratboys جلو زن جولیا اشتاینر. "مو

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399
"He's just Nnamdï, and he makes music that's incredibly real," says Ratboys front woman Julia Steiner. "His music makes you feel like you can do anything." - STEPHANIE BROOKS
  • "او فقط Nnamdï و او باعث می شود موسیقی است که فوق العاده واقعی می گوید:" Ratboys جلو زن جولیا اشتاینر. "موسیقی او باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما می توانید هر چیزی را انجام دهید."
  • استفانی بروکس

در زمستان 2018, Nnamdï نشسته در خود مفصل گردنده صندلی در زیرزمین استودیو ضبط از صفحه اصلی خود را در پورتیج پارک بدقت گوش دادن به صدا از صدای خود را. خستگی ناپذیر موسیقی polymath او با استفاده از استودیو مانیتور سخنرانان به نقد و بررسی دسته ای از 30 یا تا آهنگ تکراری برای آلبوم بعدی خود را. او امیدوار است برای پیدا کردن یک مشترک عاطفی موضوع در حداقل چند به او یک موضوع را دنبال کنند—اما آنچه او شنیده بود یک پیام جدی از خود ناخودآگاه است. آهنگ بعد از آهنگ هر در راه های مختلف اعلام کرد خود را به عنوان کار یک انسان بود که نمی انجام این کار ، اگر او با نزدیک شدن به آنچه که او نوشته بودم به عنوان یک شنونده نه به عنوان خالق خود را صدا مانند گریه برای کمک.

زمان Nnamdï کاهش یافته خود را در آلبوم های قبلی, 2017 را یاوه سرایی کردن, او در حال حاضر می خواهم به نظر می رسد در ده ها تن از انتشار یک لیست طولانی از باند. یاوه سرایی کردن او بود 12th, انفرادی, رکورد, اما آن را هنوز هم یک نقطه عطفی برای او: coreleased توسط منطقه خلیج indie در, پدر/مادر, سوابق, این اولین چیزی که او می خواهم قرار دادن بر روی یک برچسب نیست خود را به عنوان به خوبی به عنوان اول خود را کامل دریافت وینیل با فشار دادن.

یاوه سرایی کردن به دست آورده Nnamdï یک موج به رسمیت شناختن از منتقدان و همسالان نه تنها در شیکاگو اما دور در صحرا و آن را به سرعت تغییر زندگی خود را: او به فروش می رسد بیشتر موسیقی و شدت خود را در تور رژیم و در تابستان 2018 او با بازی چنگال جشنواره است. او می خواهم ترک شغل روزانه خود را پس از یاوه سرایی کردن بیرون آمد و بین او مکرر تورهای او حل و فصل به مورد علاقه خود را در فضا—او پناه در استودیوی خود. Nnamdï است معاشرتی و خوش مشرب و جذاب زمانی که او می رود اما او از رفتن به خارج کمتر است. "شیفت از بازگشت از تور می تواند مشکل باشد," او می گوید. "من نمی خواهد تماس با دوستان و یا خانواده. من می خواهم به خانه می آیند هنوز مطمئن شوید که چه برای انجام با خودم, بنابراین من فقط می خواهم به خانه می آیند و تنها کار بر روی موسیقی است." او شروع به احساس به طور فزاینده ای برای خود دایره حتی مردم او را مورد مراقبت بیشتر است. او می خواهم از فکر خلاق خود را حرفه به عنوان بی حد و حصر خوب است, بدون تحقق آنچه آنها هزینه او.

کسانی که احساسات متبلور است که روز زمستانی در استودیوی خود. سه تا از آهنگ های او می خواهم بازی را برای خود به نظر می رسد در آلبوم جدید بچه بداخلاق و لوسکه هفته اول از ماه آوریل است. قبل از COVID-19 لغو همه چیز آن حزب آزادی برنامه ریزی شده برای روز شنبه, مارس 18 در سالن لینکلن.

"آهنگ در این رکورد همه متصل به یک زمان خاص که در آن من در یادگیری زیادی در مورد خودم" Nnamdï می گوید. "این اسناد و مدارک از یک دوره رشد که یکی از مهم ترین دوره های زندگی من در درک خودم آموزش نحوه آسیب پذیر و تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتری در که من به عنوان یک فرد."

با برادر او شروع به رفتن به سادگی "Nnamdï" نه با نام و نام خانوادگی نامدی Ogbonnaya—تلاش برای علامت گذاری یک فصل جدید در شخصی خود و موسیقی توسعه است. "این نیز می آید از همان مغز همان منبع," او نوشت: در بیانیه ای در توضیح تغییر "اما ارائه شده در یک مطلب مختصر مستقیم راه است." برخی از آهنگ های در بچه بداخلاق و لوس حمل ناامیدی او شنیده ام او در موسیقی در سال 2018 در حالی که دیگران منعکس کننده آنچه او کشف کرد که او سعی به بهبود زندگی خود را. در کسانی که بعد از آن آهنگ ها, آن را به عنوان هر چند زمان Nnamdï است رسیدن به کنسول گذشته Nnamdï.

من شناخته شده Nnamdï از سال 2010 که اولین گروه یک کلام اواز یا موسیقی دو نفری به نام Para-پزشکان, بازی های برگزار شده در پانک من در حالت عادی Illinois. او در حال حاضر 29 و او شده است خود را به مرز هجوم موسیقی از مدرسه زمانی که او برای اولین بار در عشق با سقوط کرد DIY, پانک, ریاضی, راک و هیپ هاپ—هنوز هم اصلی جریان خود با عصبانیت hybridized صدا. او همدلانه و خنده دار و آهنگ های خود را هماهنگ هستند با وجود وحشی پیچیدگی است. او یک مبتکر ریتم نه تنها به او ضربت زنی و برنامه ریزی ضربان بلکه به چیره دست گیتار و لبه تیز رپ و شوخی لایه آوازی ترتیبات که سوسو زننده هارمونی گاهی اوقات صدا تقریبا تقدیس. یاوه سرایی کردن است که احتمالا ترین سبک نگارش و tonally سازگار آلبوم—آن را احساس می کند با دقت سرپرستی به خصوص در مقایسه با تصادفی smatterings از همه چیز و هر چیزی در نسخه های قبلی. بچه بداخلاق و لوس می افتد جایی بین این دو افراط و—آن را تا به بسیاری از انواع را در صدای خود را, اما آن را متحد قوی عاطفی ،

"وقتی که من رفت و گوش به را انتخاب کنید برخی از آهنگ ها برای رکورد جدید برداشت من از این تم ها" Nnamdï می گوید. "آنها نمی بنیادی از هیچ چیز—آن را از مغز من و آنچه که من احساس شد." یکی از کسانی که آهنگ "گل برای شیاطین است." ساخته شده در اطراف یک gorgeously پیچیده گیتار آکوستیک پیشرفت آن تکرار یک درخواست تجدید نظر مستقیم که به نظر می رسد در بیش از نیمی از بچه بداخلاق و لوس's tunes: "من نیاز شما / نیاز به چیزی جدید." اما این "شما" نیست هر کسی به طور خاص است. "من قرار داده که در آن وجود دارد برای ایجاد انگیزه خودم را به نگه داشتن رفتن" او توضیح می دهد.

به عنوان Nnamdï مبارزه خود انزوا و workaholism او یادآوری خود را به بیشتر عمدی و مداوم در مورد صحبت کردن به مردم است. او می خواست به یاد داشته باشید برای باز باشد و در حال حاضر و به بررسی دوستان که می خواهم به دور نقل مکان کرد. در طول سال زمانی که بچه بداخلاق و لوس شکل گرفت که عبارت از "گل" شد سرود برای او. او همچنین تا به حال به کار در اطراف خود تمایل به سرزنش خود—با ثبت عنوان و پوشش, عکس برای مثال او به شوخی بازیگران خود را به عنوان یک زود رنج کودک پرتاب اوقات تلخی. با تمرکز بر هنر و خودشکوفایی اغلب احساس زیاده اما او ماند یک "برادر"—که او نشسته وجود دارد و فکر در مورد آنچه که او می خواهم انجام می شود. چگونه او را تا پایان به عنوان یک موجود احساساتی که نمی دانم که چگونه به بیان خودش ؟ چیزهایی که یاد گرفتم از پرسیدن این سوال اطلاع رسانی آلبوم جدید.

"در طول کل پروژه من واقعا در مورد وضعیت جهانی" او می گوید. "بسیاری از نوازندگان و هنرمندان هستم و دوستان با به اشتراک گذاشتن این احساس گاهی اوقات زمانی که آنها در حال کار بر روی هنر خود را و یا کار بر روی موسیقی خود را و آنها را به بیرون نگاه کنید و فکر می کنم چه از نقطه از آنچه من انجام می دهند؟'"

گاهی اوقات به او فکر می کردم او باید پیدا کردن یک کار که در آن او می تواند کمک به مردم بیشتر مشخص. "به نظر می رسید خودخواه به دنبال این موسیقی که خانواده خوب بود و نه این جهان دیوانه است," او می گوید. "گاهی اوقات آن را سخت برای توجیه انجام این کار نه چیزی بیشتر. که در آن 'brattiness' می آید—احساس خودخواه برای هنر حتی اگر من می دانم آن را خودخواه نیست, زیرا من می دانم که چقدر مهم هنر است که به من و مردم من را ملاقات کند."

Nnamdï بزرگ شده در جنوب شهر لنسینگ و شروع به ضربت زنی در Para-پزشکان با گیتاریست دیلن Piskula در سال 2004. آنها تکامل یافته از کلاسیک-راک را پوشش می دهد توسط چه کسانی و Led Zeppelin به پر سر و صدا همین Caballero–تحت تاثیر قرار ریاضی راک. آنها با الهام از لانسینگ پر جنب و جوش DIY صحنه پانک که در آن زمان شامل Dastard مانند خفاش ها و Erfert—که نوازنده بیس تامی Borst, رزرو محلی را نشان می دهد با soon-to-be-مقدس emo-احیای گروههای مانند رشد یو پی اس لوترک و Castevet.

"بود که از معرفی من به یک جهان متفاوت است" Nnamdï می گوید. "مردم خود هنر و رزرو خود را نشان می دهد—آن را تحت تاثیر قرار من می خواهم به آن را انجام دهد خودم."

Nnamdï enjoys the support of the crowd during a 2011 show in his family's home, aka Nnamdi's Pancake Haus. - COURTESY NNAMDÏ
  • Nnamdï برخوردار از حمایت این جمعیت در طول سال 2011 نشان می دهد در خانه و خانواده خود را با نام مستعار نامدی کلوچه Haus.
  • حسن نیت ارائه میدهد Nnamdï

در سال 2011 Nnamdï و برادرش آلفرد (او همچنین دو خواهر) آغاز شده و قرار دادن در نشان می دهد در خانه و خانواده. پدر و مادر خود هر دو واعظان صرف زمان طولانی برای سازماندهی parishes در سواحل غرب و برادران گرفت شانس خود را زمانی که آنها آن را دیدم. آنها خود را به نام ad hoc محل نامدی کلوچه Haus و با آلفرد کار کتری آنها پر از صدها نفر از شکم با flapjacks در حالی که میزبانی تور و جنوب حومه گروههایی مانند عید پاک و Ratboys. Nnamdï نیز انجام شده اغلب در چندین زمینه های مختلف از جمله Para-پزشکان او را عمل انفرادی و تازه شکل گرفته سه نفر Sooper کوله پشتی پروژه. آخرین شامل سه MCs—Nnamdï لذیذ دانکن و JD—با JD (که همچنین با ThrashKitten) کمک ضخیم اسکیزوفرنی Ableton می تپد.

Nnamdï بوده است ساخت, تک آهنگ در مورد زمانی که او می خواهم بازی با پارا-پزشکان و در سال 2010 او می خواهم راه اندازی یک Facebook صفحه نامدی را Sooper Dooper راز جانبی پروژه که در آن او نوشته شده "آلبوم ها" که اکثرا آهنگ ها برای و در مورد دوستان خود را. اما خود با عنوان اولین فیلم از Sooper کوله پشتی پروژه که در سال 2012 اولین بار بود که موسیقی رو کشش خارج از دایره های اجتماعی خود را. "رها کردن آن در آب" ترکیب عناصر دام و ابر رپ با به عمد ضعیف ضربان و خود آگاهانه احمقانه شعر: "در حالی که شما تخمگذار در قطره قطره شدن / مستقیم از پستان / صاف مانند کره / شما در برخی از مارگارین."

در تابستان سال 2012 Nnamdï و آلفرد بسته تا مغازه و نقل مکان از لانسینگ به سابق خوش شانس Gator انبار محل در بزرگ و Pulaski rechristening آن Swerp عمارت. "ما در مورد داشتن را نشان می دهد اما اولویت بود برای پیدا کردن یک فضا به هنر و عمل" Nnamdï می گوید. آلفرد لازم نیست که نوع فضا—او می نویسد: داستان—اما او قرار داده و برادر خود را در نیاز اول.

Nnamdï حرکت به شهرستان رسوب تقریبا خنده دار افزایش در تعداد پروژه های موسیقی. بیش از چند سال آینده وی افزود: حداقل نیم دوجین بیشتر: او شروع به نواختن باس در جنبشی pop-گروه پانک عصبی مسافر و ریاضی-سنگ واحد نوجوانان فرقه و همچنین ضربت زنی در محیط گروه پاپ مادر همیشه سبز screamo لباس Ittō ریاضی-فیوژن گروه Monobody و یکی دیگر از ریاضی-سنگ عمل به نام پدر من است. از طریق 2014 او قرار داده و از یک یا دو آلبوم در هر سال با Sooper کوله پشتی پروژه و یا تحت نام خود او که بیشتر آن شامل حداقل 20 آهنگ ها. 2013 تمام طول نیم پوتین Noir شامل شربتی تب رویای "بستنی" و روشن میانه-emo گیتار سرب از "هنر در مدرسه له" در حالی که EP محزونمنتشر شد بعد از آن سال بود و یک مارس به screamo ناامیدی.

Nnamdï 2014 آلبوم Feckin نپرداخته است یک آهنگ به نام "نشستن تنگ" که موقعیت ساخت موسیقی به عنوان یک پناهگاه برای او. آهنگ برخاسته از تجارب خود را مورد آزار واقع شدند به عنوان یک بچه. "من هرگز دیوانه در مورد آن به دلیل خوشحالم با شخص من معلوم بود و من فکر نمی کنم من می خواهم خودم باشم بدون هیچ یک از کسانی که برخورد" Nnamdï به من گفت در طول یک سال 2016 مصاحبه برای من پادکست بهتر است. "اما من رو اذیت بسیاری توسط بچه های باحال در دبیرستان و مدرسه است. آنها می گویند: "آیا صدا سفید؟' آن را ندارد به من احساس بدی در آن زمان, من می خواهم سعی کنید با قلم مو آن را, اما من می خواهم فکر می کنم در مورد آن بیشتر و بیشتر. من واقعا فکر می کردم که هیچ مردم سیاه و سفید دوست من است."

"نشستن تنگ" باز می شود با یک باس درام زننده در یک دیوانگی وحشتزده مانند توفنده هارد دیسک آن قطره را در همان downboat که معرفی آهنگ دیجیتال ابرها از Tron-سبک synths—با انتقال مشخص شده توسط یک پشت سر هم از وزش falsetto خواننده که شناور کردن از نقطه ضربه. Ratboys خواننده و گیتاریست جولیا اشتاینر را فراهم می کند آهنگ با لالایی کر: "نشستن تنگ / در مخفی گاه." سلام کلاه پوشش داده شده, در, دیجیتال, اعوجاج flutters و لکنت در حالی که یک لبه چوب صدای جغجغه در انفجار مانند دارکوب قصد اخلال در رویا. اما سازهای کوبه ای قطره برای اشتاینر برای پیوستن به Nnamdï در آواز "میخوام هیچ کس قضاوت شما اینجا / ما تنها افراد نزدیک به صورت مایل و مایل و مایل است."

ترکیبی از ملودی شربتی جنبش و آزار دهنده مشغول ریتم در زیر آن است که دقیقا همان نوع از عقل انتخاب Nnamdï همیشه ساخته شده که اگر کشیده شده به چالش ساخت تضاد عناصر خواندن زیبایی با هم. اضطراب کوبه ای را می دهد که آهنگ رویای جهانی از یک دلیل وجود دارد—آن را محل امن Nnamdï می خواهد.

"Nnamdï مغناطیسی است چرا که او را پس از خود" اشتاینر می گوید. "وجود دارد هیچ ادعا و بدون کارشناسی—او فقط Nnamdï و او باعث می شود موسیقی است که فوق العاده واقعی است. موسیقی او باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما می توانید هر چیزی را انجام دهید."

حتی در طول Swerp عمارت در سال Nnamdï شد هزینه های زیادی از زمان خود را در خانه studio. هم اتاقی خود را به ندرت دیدم او را خارج از آن. زمانی که او بود پناه در کار موسیقی او مطالعه—او می خواهم در نهایت فارغ التحصیل از UIC در سال 2014 در رشته مهندسی برق. و نه از کسانی که همه چیز بود به خصوص سازگار با دیواره های نازک از فضایی پرتاب می شود-با هم اتاق خواب, به ویژه هنگامی که مردم آمدند به اویختن و در این مناطق رایج است. Nnamdï نگاه رو به جلو را نشان می دهد در Swerp عمارت برگزار شد در آنچه که معمولا در اتاق نشیمن—به عنوان آزادی از خرد کردن. او در آنجا زندگی می کردند به مدت سه سال در حال حرکت در تابستان 2015.

در ماه ژوئن سال 2016 Nnamdï راه اندازی Sooper پرونده با Longface گیتاریست گلن کوران را بخواهد بدست می خواهم به می دانم در حالی که کمک کردن با آوازی ترتیبات برای کوران را, تک پروژه, مرد بدون سر. "گلن به ارمغان آورد تا ایده" Nnamdï به یاد می آورد. "او گفت:" من فکر می کنم شما باید یک جامعه از مردم است که پشتیبانی از شما در راه است که من قبل از دیده نمی شود. من فکر می کنم ما باید شروع یک برچسب.'"

Nnamdï در ابتدا تمایلی بود—او در حال حاضر ساخته شده دو تلاش ناموفق در شروع یک برچسب—اما کیفیت موسیقی از جامعه که به زودی تحت فشار قرار دادند و او را از حصار. "این گه غیر قابل انکار است خوب—آن را حتی یک ماده از نظر من," او می گوید. "هر کس در اطراف ما است که آن را کشتن و ساخت موسیقی جالب و مردم باید آن را بشنود." در ماه جولای سال 2018 دو بنیانگذاران آورده سرنشین یک سوم صاحب التقاطی هنرمند هیپ هاپ Sen Morimoto که می خواهم ملاقات Nnamdï در حالی که بازی در غنی جونز همه لبخند سری تونیک اتاق در تابستان 2015. این Sooper فروشگاه شامل سوابق توسط Kaina, اشتباه شماره, میراندا زمستان از Melkbelly و هر سه ،

زمانی که Sooper و پدر/مادر منتشر شد, یاوه سرایی کردن در مارس 2017, آن لحظه اوجی Nnamdï شده بود و پیوسته نسبت به کار. زمانی که این آلبوم در زمان خاموش او قادر به ترک این شانس و به پایان می رسد کار او شده است می خواهم کاری در کوران قانون شرکت. اما حتی به عنوان او ادامه داد: به نوآوری موسیقایی ساخت جامعه و الهام بخش مردم در اطراف او شروع به احساس مانند تلاش های او بی معنی بودند.

"If people are asking about you because you seem off, it's really not fair to just say 'I'm fine,' which is literally what I always did," Nnamdï says. "It was completely second nature to me." - MAREN CELEST
  • "اگر مردم در مورد درخواست شما دلیل این که شما به نظر می رسد آن را واقعا منصفانه نیست فقط می گویند "من خوب هستم" که به معنای واقعی کلمه چه من همیشه" Nnamdï می گوید. "آن را به طور کامل به طبیعت دوم من است."
  • Maren Tawnya

برای حمایت از یاوه سرایی کردن, Nnamdï تور به عنوان یک عمل باز برای انجام را می گویند فکر می کنم Vagabon و سریع Ortiz. در همان دوره او جاده ضربت زنی برای Monobody, Ratboys و مادر همیشه سبز. مشکل او reintegrating هنگامی که او در خانه بود رانندگی گوه بین او و بقیه جهان به خصوص کسانی که نزدیک به او. "این عجیب و غریب زمانی که شما دوباره از یک تور به خصوص اگر شما لازم نیست که هر کار دیگر," او می گوید. "من فکر کردم من رو به خود من برنامه.'"

که برنامه نگه داشته Nnamdï در استودیوی خود برای ساعت های طولانی. او خود را به یک شیار عمیق و بدون تحقق آن او به تکیه بر موسیقی خود را به عنوان تنها خروجی عاطفی بیان.

"من استفاده می شود به کسی نیست آنچه من از طریق رفتن. من از نوشتن آهنگ ها و بگو که آن را در آهنگ" او می گوید. "من نمی خواهم گفتن مردم چگونه احساس می کنم. من نمی خواهم به کسی پایین—اگر من پایین یا افسرده, من می خواهم آن را به یک آهنگ و اجازه دهید که خروجی به جای به بار مردم با این چیزها."

به عنوان Nnamdï آمد به درک آنچه او می خواست به انجام با بچه بداخلاق و لوساگر نگرش خود را تغییر داد. "من متوجه شدم که خودداری اطلاعات یک فرم از دروغ گفتن," او می گوید. "اگر مردم در مورد درخواست شما دلیل این که شما به نظر می رسد آن را واقعا منصفانه نیست فقط می گویند "من خوب هستم" که به معنای واقعی کلمه چیزی که من همیشه.... آن را به طور کامل به طبیعت دوم من است."

با بچه بداخلاق و لوس آهنگ "خوب," او صحبت می کند به طور مستقیم و به نرمی به این احساسات. "وجود دارد بدون نیاز به تظاهر / شما OK اگر شما نمی," او آواز می خواند به خود و به همه. او ساخته شده یک جهش رو به جلو از Nnamdï در "سفت و سخت" که در تلاش برای نگه دارید تا یک نما بودن unbothered توسط قلدر و حتی به عنوان او ایجاد خیالی مخفیگاه برای خودش.

"من فکر می کنم این مهم است برای من به عنوان یک مرد سیاه و سفید به نشان دادن باز بودن و برای نشان دادن جنبه های مختلف نشان می دهد که من عصبانی و که من می توانید استفاده کنید که خشم در راه مثبت نشان می دهد که من غمگین" Nnamdï می گوید. "از آنجا که سیاه و سفید مردان بیشتر نشان داده که این شدید که این ارقام بسیار یک طرفه است که درست نیست. من فکر می کنم این مهم برای جوان سیاه و سفید بچه ها برای دیدن سیاه و مردمی که در حال آسیب پذیر و همچنین اعتماد به نفس در خود."

قبلی آهنگ بچه بداخلاق و لوس—یکی از "همه چیز بسیار خوب" آهنگ ها—است "در ذهن من" که در آن falsetto خواننده و caterwauling گیتار بازخورد موجب ناامیدی که پخته شده را به فرایند خلاق است. آن را در مورد یادگیری چگونه به زندگی می کنند با این واقعیت است که هنر خود را هرگز در زندگی به چشم انداز آن را در سر خود را. "تابوت شیشه ای" یک dreamscape شکل نارضایتی پر از آرزوهای خود را برای همه چیز Nnamdï می تواند: یک کشاورز برای تغذیه عزیزان خود را به عنوان مثال و یا یک فضانورد به آنها را دور از fucked-تا جهان است.

اما با این آلبوم نزدیک "Salut," Nnamdï به نظر می رسد محور مبتنی و در صلح با خود. آن را به عنوان هر چند او در نهایت پذیرفته شده است که او واقعا می تواند الهام بخش مردم و آنها را با هم و او را آماده به دست گرفتن قدرت به طور جدی. او را پیدا كرد و آن را در یک دور خدا: "اگر آن را به معنای آن خواهد بود," او تکرار می کند. "سلام به پروردگار من, سکوت و بالاتر از او باقی مانده است."

همه چیز در مورد Nnamdï روند در ساخت بچه بداخلاق و لوس است که هم آمیخته با تمایل خود را به یک فرد بهتر است. بخشی از او ممکن است فکر می کنم او اقدام مانند یک بچه لوس با استفاده از هنر خود برای رفع زندگی خود را, اما تلاش های او بهره مند خواهد شد هر کسی که گوش می دهد. "اگر وجود دارد یک جوان me به من نگاه," او می گوید: "من می خواهم او را به فکر می کنم" من در یادگیری چیزهایی از این فرد و احساس می کنم به اندازه کافی راحت به خودم چون از این فرد است.'" v

MAREN CELEST

  • Maren Tawnya


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب