جدید صندوق کمک خواهد کرد Pensacola دولت دانشجویان پرداخت برای مسکن لپ تاپ

مدیسون آرنولد Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 7:00 صبح به وقت شرق آمریکا May 14, 2020نزدیک به 200 Pensacola دول

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399

نزدیک به 200 Pensacola دولت دانشجویان نیاز به یک لپ تاپ و یا سایر تجهیزات به پایان کار مدرسه خود را و بسیاری دیگر در حال تلاش برای پرداخت هزینه های مسکن در طول شیوع کروناویروس.

پس از یک های اخیر دانشجویی بررسی نشان داد که نیاز به مدرسه هیات علمی و کارکنان راه اندازی شد PSC COVID-19 دانشجویی و کمک به صندوق برای کمک به کسانی که از دست داده اند و یا در حال تجربه مشکلات مالی. تا کنون صندوق $9,800 از کمک های مالی خصوصی و PSC کارکنان.

"(آن را) قطعا بسیار ترسناک است. فقط گیر بودن در خانه جایی برای رفتن آن را به شما می دهد مقدار زیادی از اضطراب" گفت: PSC دانشجو هدر راس که از دست او خدمت کار در یک رستوران سوشی برای بین 20 و 35 ساعت در هفته است.

راس که نقل مکان کرد و در بازگشت به خانه با پدر و مادر او حدود یک سال پیش گفت که او تا به حال برخی از پول را نجات داد اما در تلاش است تا با صرف کمتر و کاربردی برای بیکاری. او گفت که او علاقه مند به استفاده و کمک از این صندوق جدید است.

Pensacola کالج ایالتی انتقال آن کلاس برای بقیه ترم آنلاین شروع مارس 30 برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس. تمام حوادث آن لغو شده است از طریق مه 6 و پردیس به روی عموم بسته است از طریق آن.

در حالی که او را در میان دانش آموزان بدون یک لپ تاپ و یا دسترسی به اینترنت راس گفت که او را مجبور به استفاده از داده های تلفن همراه به دلیل فای پر از لکه بنابراین بسیاری از مردم با استفاده از آن.

راس که تحصیل برای دیپلم در عکس فناوری گفت: آموزش آنلاین مشکل است به خصوص پس از او ندارد دسترسی به تجهیزات عکس.

آموزش آنلاین: Pensacola کالج ایالتی انتقال به آنلاین هنگامی که در کلاس های رزومه, مارس 30

"در برنامه من و در واقع تمام برنامه های هنری در مدرسه, با توجه به, ما می رویم (به) آموزش آنلاین ما اصلا دسترسی به تمام تجهیزات ما در اصل قادر به استفاده از بنابراین ما واقعا قادر به انجام دقیقا همان چیزی به کلاس شامل. این نوع سخت" راس گفت.

اد مراتع جمهور Pensacola کالج ایالتی گفت: حدود 70 درصد از دانشجویان و دانش آموزان نیاز به کمک مالی برای حضور در بیست و دومین و بسیاری از کار تمام وقت و یا پاره وقت شغل در حالی که در نظر گرفتن کلاس. برای درک بهتر دانش آموزان آن ممکن است تحت تاثیر قرار, کارکنان, ارسال یک بررسی اولیه به دانش آموزان و رو در مورد 1300 پاسخ.

"این بررسی نشان می دهد که برای ما دانش آموزان آن را به بدتر قبل از آن بهتر می شود" مراتع گفت. "در بررسیهای اولیه که در آن آنها گفت که آنها در وام مسکن خود را و خود نرم افزار به خوبی کنار می آید, 'جایی که آنها پیدا کردن پول برای تغذیه خانواده خود را?'"

کالج دزدان دریایی تیم مراقبت از اعضای هیات علمی و کارکنان در حال کار بر روی یک دوم نظرسنجی برای دانش آموزان به تعیین مبرم ترین نیاز است که دریافت کمک از صندوق. دانش آموزان باید چک کردن هر دو مدرسه خود را و ایمیل های خصوصی برای دومین نظرسنجی.

در حالی که دوم بررسی مورد نیاز است قبل از کارکنان می تواند تعیین جزئیات بیشتر در مورد چگونه صندوق توزیع خواهد شد مراتع گفت: این کمک را پوشش اواخر هزینه های مسکن و خرید مواد غذایی و یا فن آوری برای دانش آموزانی که نیاز به آن برای دسترسی به کلاس های آنلاین.

"مردم گذاشته و آنها در حال گرفتن در پشت خود به ابزار و وام مسکن و پرداخت اجاره. و همچنین استقراض همسایه کامپیوتر به پایان دوره خود. همه فقط در تلاش برای آن را از طریق پایان ترم" مراتع گفت.

کارکنان نیز در حال کار برای پیدا کردن یک راه برای دریافت کمک از جمله مواد غذایی برای دانش آموزان است که ممکن است قادر به پرداخت هزینه گاز به درایو به دانشگاه مراتع گفت.

همه کمک های مالی به صندوق جدید را به دانش آموز نیاز دارد. اهدا کنندگان می توانید تماس بگیرید 850-484-1477 و یا رفتن به foundation.pensacolastate.edu/covid-19-donation به کمک مالی.

مدیسون آرنولد را می توان در رسید marnold@pnj.com و 850-435-8522.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب