وزیر نیروی دریایی در پی OK برای $243,000 پرواز به COVID زده کشتی پس از بازگشت از گوام

تام Vanden بروک ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:08 PM EDT May 15, 2020واشنگتن – اقدام وزیر نیروی دریایی

توسط ABESTANEWS در 27 فروردین 1399

واشنگتن – اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly در زمان $243,000 سفر به COVID-19 ویران یو اس اس تئودور روزولت قبل از اینکه به طور رسمی درخواست برای تصویب به استفاده از فوق العاده خلبانان به جای خود برنامه با توجه به اسناد و مدارک و یک نیروی رسمی.

یک بار در گوام Modly ساخته شده ظاهر مختصر در کشتی به مدت 15 دقیقه سخنرانی excoriating کاپیتان او از کار اخراج شده بود برای beseeching نیروی دریایی برای کمک به خدمه خود را و به طور بالقوه در معرض خود را به کوروناویروس. Modly و دو تن از اعضای هیات در قرنطینه با توجه به یک نیروی رسمی که مجاز به اظهار نظر publicly. خلبانان بودند در معرض بالقوه عفونت رسمی گفت.

یک 2018 سیاست نهاد تحت آن وزیر دفاع جیم Mattis باعث Modly را به درخواست برای چشم پوشی یک کپی از آن به دست آمده توسط ایالات متحده آمریکا امروز. بخشنامه به دنبال محدود کردن مقامات ارشد به یکی از خدمه هوایی در هر سفر به محدود کردن هزینه های سفر با هواپیماهای نظامی است. چشم پوشی صادر شده است به مقامات ارشد بازدید از نیروهای نظامی در مناطق جنگی.

Modly دفتر اطلاع بود پنتاگون خوراکی قبل از سفر است که او در نظر گرفته شده برای استفاده از بیش از یک خدمه نیروی دریایی آمریکا است ،

اقدام وزیر نیروی دریایی Modly استعفا داد: در اینجا چیزی است که ما می دانیم.

35-ساعت $243,000 سفر هزینه Modly کار خود و roiled نیروی دریایی به عنوان آن را به دنبال مراقبت از 589 ملوانان از روزولت که آزمایش مثبت برای COVID-19. یک ملوان مرده است از بیماری دیگری است که در بخش مراقبت های ویژه نیروی دریایی اعلام کرد.

در آوریل 4, Modly پرواز با اعضای کارکنان خود و اضافی پرواز از واشنگتن به هاوایی روی یک C-37B یک گلف استریم 550 کسب و کار جت اصلاح شده برای استفاده نظامی. در هاوایی Modly و کارکنان خود را پیوست دیگر که شامل جدید افسر فرمانده از روزولت. آنها سپس پرواز به گوام پشت سر گذاشتن یک پرواز با توجه به درخواست خود را برای چشم پوشی. Modly بازگشت و در تاریخ 6 آوریل به هاوایی که در آن هوای اضافی خدمه منتظر بود به ارائه "بازگشت به موقع" برای واشنگتن است.

درخواست چشم پوشی مهر آوریل 7 روز Modly استعفا میان انتقاد و خواستار سروان. برت Cozier فرمانده سابق روزولت بیش از حد ساده لوحانه و احمقانه به اتهام. Modly را قرار گرفتن در معرض ویروس او را مجبور به مناقصه استعفای خود را ارائه از راه دور. وزیر دفاع علامت Esper پذیرفته و به نام جیمز مک فرسون برای پر کردن Modly پست.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است waded به بحث انتقاد Crozier برای نوشتن این نامه اما پیشنهاد خود را حرفه ای نمی توان از بین برد برای داشتن یک "روز بد." نیروی دریایی رسیدگی به وقایع اطراف Crozier نامه انتظار می رود که در هفته جاری منتشر شد.

وداع: سروان. Crozier کار اخراج شدند به صورت نامه در مورد coronavirus می شود ارسال و از ملوانان

Modly تصمیم به پرواز به گوام و بدون اجازه می دهد زمان برای استراحت خدمه ساخته شده بود تا به سرعت که خود را رئیس ستاد ثبت درخواست پس از بازگشت خود را. این نامه به دنبال یک استثنا در ژوئن 2018 یادداشت سیاست نوشته شده توسط Mattis' معاون وزیر دفاع پاتریک Shanahan.

با استفاده از یک خدمه اضافی می تواند منحرف کردن آن از دیگر ماموریت ها و اتلاف منابع محدود با توجه به پنتاگون رسمی است که درگیر در برنامه ریزی سفر است اما مجاز به صحبت در مورد آن است. استفاده از یک خدمه اضافی می تواند نشان می دهد ضعیف برنامه ریزی سفر رسمی گفت.

نامه فرستاده شده به پنتاگون دبیر اجرایی سازمان در داخل وزیر دفاع را که تصویب نظامی مسافرت هوایی برای ارشد پنتاگون و مقامات دولت.

"به سرعت در حال تغییر وقایع در گوام با (روزولت) پاسخ لازم کوتاه متوجه تصمیم به سفر در یک شنبه در نتیجه ما نه به دنبال پیشرفت استثنا به سیاست" نوشته رابرت عشق Modly است رئیس ستاد.

Rep. جکی Speier, D-کالیفرنیا و عضو کمیته خدمات مسلح به نام پنج شنبه برای رسیدگی به Modly سفر.

"Modly اخراج سروان. Crozier برای پیوستن به زنجیره ای از فرمان و در عین حال او پرواز به گوام هزینه مالیات دهندگان یک چهارم از یک میلیون دلار – به خطر می اندازد زندگی دو نفر از خدمه پرواز و آیا این همه بدون گرفتن تایید از وزیر دفاع" Speier گفت. "این حکم یک بررسی نه فقط یک استعفای سریع با یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب slinking ، ما باید تقاضا پاسخگویی."

در روز سه شنبه Esper گفت: تصویب چشم پوشی بود خود ندارد اما اضافه کرد که سفر رهبران ارشد است "ارزشمند" برای درک خود را از عملیات نظامی است. او اشاره کرد که سفر گسترده به عنوان وزیر دفاع و بنابراین به عنوان ارتش, منشی, خود پست قبلی. Esper خود نیاز به یک چشم پوشی به عنوان ارتش به رهبری یک هیئت به این رقابت ها برای رزمندگان زخمی در سیدنی.

Modly را سلف ریچارد اسپنسر اجتناب شود نیاز به یک چشم پوشی در سال 2018 توسط پرواز در یک هواپیمای تجاری از شرق میانه سوابق نشان می دهد.

واقعیت را بررسی کنید: چه چیزی درست و چه چیزی نادرست در مورد کوروناویروس?tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب