چیزهای مورد علاقه من

اقامت-صفحه اصلی حکم و دستور جلوگیری از ایلینوی ساکنان از جماعت تنها شده اند در محل برای حدود یک ماه به عنوان

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

اقامت-صفحه اصلی حکم و دستور جلوگیری از ایلینوی ساکنان از جماعت تنها شده اند در محل برای حدود یک ماه به عنوان من نوشتن این, اما مردم در حال حاضر احساس اثرات زندگی مانند امیلی دیکنسون (البته با دسترسی به یک 24/7 اخبار چرخه مواد غذایی و تحویل). دیکنسون است که شاید یکی از معروف ترین آمریکایی homebodies اما حتی محدوده خانه پدرش در اواخر قرن 19 ماساچوست بود الهام به اندازه کافی برای او را به آمد تا با دنیوی و شهوت انگیز و خطوط مانند "پارو زدن در بهشت — / آه دریا / ممکن است من مور — امشب — / در تو!" (از شعر او شماره 249 نام "Wild Nights — شب وحشی!").

در حالی که بسیاری از ما هستند حق فقط در برخورد با حقه بازی های جدید می توانید اقامت ما-صفحه اصلی تلاش به عنوان یک فرصت برای گرفتن سهام. برخی از ما خوش شانس به مردم و حیوانات خانگی زندگی می کنند با ما با آنها ما هیجان زده به صرف زمان بیشتری است اما بسیاری از ما به اندازه کافی ممتاز به پناهگاه می توانید نقطه به نقطه حداقل یکی از چیزهایی است که باعث می شود ما یک جای خوب می شود.

من از یک گروه قابل توجه Chicagoans برای به اشتراک گذاشتن برخی از آیتم های مورد علاقه خود را در خانه خود را و به ما بگویید که در مورد چیزهایی که ساخته شده اند این بار یک کمی آسان تر است. آنها همه خود را ارائه عکس و برخی از آنان بازتاب در مورد تجربه بودن در جهان و در طول این مشکل زمان است.

JERRY BOYLE
  • جری بویل

جری بویل
وکیل و ملی وکلا صنفی شیکاگو حقوقی ناظر
موضوع: یک نقاشی توسط جری لزبین strapon, Zoharia لو Drizin

جری مشترک یک نقاشی که خود را goddaughter Zoharia (در حال حاضر در دانشگاه) به او هنگامی که او در کلاس دوم. "Zoharia اولین دختر سابق من هم اتاقی بود و من او را با مشعل HaBeracha—من به برکت او نامگذاری کرد. مسیحیان می دانیم که این سنت به عنوان پدرخوانده و غسل تعمید و ما اغلب استفاده از پدرخوانده/دختر تا دیگر مردم در ارتباط است. او یک دانشجوی سال اول . . . رشته مطالعات زیست محیطی و من به پوشش او به عنوان به عنوان ناظر در محیط زیست اعتراض سال گذشته است. من خیلی به او افتخار است. من او را دوست دارم به مرگ و دیدن نقاشی او هر روز صبح وقتی از حمام بیرون مرا به یاد او و دو خواهر (که او نیز باید ابتدا با نام Z—ما آنها را به سه Zs) و به من یادآوری می کند که کودکان ما بزرگترین برکت و رحمت است. و آنها Gen Z و عالی و آینده ما و ما آن را مدیون به ترک آنها را در یک جهان است که به عنوان یک برکت و رحمت به آنها به عنوان آنها را به ما بوده است. این یک راه خوب برای شروع روز و حداقل برای یک پسر که در یک خانواده ایرلندی در محله های پر از بزرگ ایرلندی خانواده ها و به ویژه هنگامی که من در قرنطینه خانه به تنهایی. کودکان یک هدیه گرانبها حتی اگر آنها نیست ماست و حتی اگر ما نمی تواند آنها را ببینید در فرد است."

DWAYNE KENNEDY
  • Dwayne کندی

DWAYNE کندی
امی و برنده و تهیه کننده و کمدین و سمت جنوب بومی
اشیاء: کنترل از راه دور تلویزیون

Dwayne فرستاده ما یک عکس از خود را از راه دور کنترل و تلویزیون, موارد آشنا برای بسیاری از ما این روزها. "اجازه دهید فقط با این تصویر از تلویزیون. این نزدیک ترین من تا کنون می خواهید به بازدید از کسی یا کسی از دیدن من . . . و بود که حتی قبل از همه گیر!"

SALOME CHASNOFF
  • سالومه Chasnoff

سالومه CHASNOFF
فیلمساز و هنر مربی بنیانگذار Beyondmedia و عضو PO Box جمعی
اشیاء: Salome تخت یک مانکن در Salome خانه

"به جای پریدن از رختخواب هر روز صبح برای رفتن به محل کار به عنوان من انجام داده ام بیشتر از زندگی من شده است حلق آویز در بستر برای ساعت مطالعه مثل من در همه زمان ها در جهان است. من حافظه فوم بالش ساخته شده است که این رفتار فوق العاده ویژه. من فقط به پایان رسید در زمین ما به طور خلاصه زرق و برق دار [یک رمان اقیانوس Vuong] و من شروع به شکل خرابه [توسط خوآن گابریل واسکز]. ما تا به حال مانکن در اطراف برای همیشه لطفا برای. ما و او را در شاخه های عکس در مدرسه بالا است. من او را در پنجره به من کمک کند از شرکت در یک محلی قرنطینه پروژه #neighbors4abolition—یک راه را, نقطهنظرات ما اعتراض مردم برگزار شد در زندان ها و زندان هستند که به سرعت تبدیل به اردوگاه های مرگ. من تغییر ساز و برگ خود را هنگامی که روح من حرکت می کند."

SHARLENE KING
  • sharlene پادشاه

SHARLENE پادشاه
کاربر تجربه طراح و اطلاعات معمار
اشیاء: دایناسور, صحنه و لباس, گربه قلعه مقاومت باند پلت فرم

Sharlene مشترک چند مورد ساخته شده در اطراف الهام بخش با موضوع ساخت این زمان برای شما کار می کنند: "من واقعا حفر گربه قلعه من ساخته شده از جعبه های مقوایی. من استفاده می شود برای ساخت آن چسب چوب. من با استفاده از یک کاسه بزرگ و برخی از گلدان به برش سوراخ های مختلف ، تمام چوب من scrounged و ابزار من در طول زمان انباشته از آنجایی که من یک دانش آموز در SAIC 20 سال پیش به این معنی من شده است ساختمان چوب چیزهایی که در طول این زمان. یکی از پروژه های مورد علاقه من است این گروه مقاومت در برابر پلت فرم است که اجازه می دهد تا من انجام squats deadlifts و شانه پرس دوباره. من انجام بسیاری از زوم خواستار این روز و لباس است که مطمئن شوید که برای آوردن لبخند به چهره کسی. من نیز قادر به کمک دوستان با بچه ها با خواندن آنها کتاب یا صحبت کردن در مورد دایناسورها. آن است که غیر ممکن است نمی شود شایان ستایش اگر شما رقص در لباس محلی."

RICH KOZ

غنی KOZ (با نام مستعار SVENGOOLIE)
مجری تلویزیونی و مخلوق شب
هدف: هنر توسط تام ریچموند برای Mad Magazine (منتشر شده در سال 2018)

"این اصلی تام ریچموند هنر برای Svengoolie Mad مجله طنز که ارائه شد برای من به عنوان هدیه تولد بچه ها من خدمه تلویزیون. آن را می سازد من احساس خوشحالی می کنم. این یک افتخار به جعل در دیوانهو مرا به یاد این مردم بزرگ من با کار است که من مشتاقانه منتظر بودن با دوباره—امیدوارم به زودی!"

DAN SINKER
  • دن وزنه

دن وزنه
نویسنده و ناشر و بنیانگذار پانک سیارهو cohost از این می گوید که پادکست
هدف: دن خواننده سنگین ماشین آلات

دن ساخت ماسک با خود خواننده است. "این آغاز تنها با ساخت ماسک برای خانواده من با استفاده از ضایعات پارچه در اطراف خانه ما و بعد من نگه داشته کشف جعبه پارچه ای است که همسر من, Janice و من تا به حال جمع آوری شده در طول سال. ما با ارسال بیش از 150 ماسک کردن در حال حاضر برای مردم ما می دانیم مردم ما نمی تقريبا پرستاران کل کلاس مهد کودک. آن را تبدیل به من در صبح روز مراسم در حال حاضر به دست آوردن و برش و دوختن ماسک قبل از مدرسه و محل کار شروع می شود. من همیشه همه چیز—هر چند بیشتر آنلاین—پس از این که کامل بی فکر مشغول کار برای من در حال حاضر. و آن را کمک می کند تا مردم. من می دانم که چگونه به دوختن (با تشکر از 1980s, مکان عمومی, مدرسه خانه اقتصاد) و معمولا بچه ها لباس هالووین—خریداری این دستگاه چند سال پیش پس از باستان یکی از ما در نهایت شکست—اما این که کلیت آن است. وقتی که من فقط می خواستم برای ایجاد ماسک برای ما, من تا به حال به نگاه کردن دستگاه دوخت دستی آنلاین به یاد داشته باشید که چگونه به موضوع قرقره پس از آن بود که در آنجا زد. اما در حال حاضر این دستگاه نشسته در اتاق ناهار خوری جدول نقل مکان کرد و به طبقه برای وعده های غذایی و سپس بازگشت تا برای دور دیگری از دوخت."

KAINA

KAINA نوازنده که 2019 آلبوم بعدی به آفتاب ساخته شده خواننده's بهترین شیکاگو آلبوم از 2010s لیست
اشیاء: گیاهان نینتندو سوئیچ

"این واقعا خوب بیدار شدن از خواب به یک کل دسته از گیاهان در اتاق من. آنها هنوز هم زندگی می کنند و رسیدگی به آنها و توجه به عادات خود شده است یک راه خوب برای ماندن در تماس با زندگی آن را به عنوان حرکت می کند. من این را از فروشگاه های محلی گیاه فروشگاه شیکاگو که یکی از مورد علاقه من کسب و کار برای حمایت از—برداشت من از چند طول قرنطینه از آنجایی که آنها در حال ارائه وانت و رها کردن. برخی از این قلمه از دوستان پس از آن خوب است که یادآوری از اجتماعی شدن بیش از حد!"

Kaina همچنین با ارسال یک عکس از نینتندو سوئیچ یک ابزار است که بسیاری از مردم را کشف کرده اند به عنوان یک انحراف بزرگ. "بهترین دوستان من پیج و Sen استعداد این کنسول به من برای روز تولد من دو سال پیش و آن را واقعا احساس مانند یک برکت و رحمت است. عبور از حیوانات به تازگی بیرون آمد و این چنین صلح آمیز و زیبا بازی پس از آن به من اجازه برای آرام کردن همه چیز من-است-سوزاندن احساسات. من با استفاده از آن بسیاری به تصویب زمان در طول درایو در تور بنابراین آن را به خوبی شیر را به آن منطقه بندی کردن احساس در حالی که همه چیز بد است."

JOHN CUSACK
  • John Cusack

JOHN CUSACK
سابق Evanstonian بازیگر فعال
هدف: کریستال سفید

آقای Cusack لطف من ارسال این تصویر که شامل یک کریستال سفید که به نظر می رسد به یک محل برجسته در خانه خود را. در حالی که او در دسترس نیست به چت در مورد شی کریستال سفید به خوبی شناخته شده در جامعه معنوی به عنوان یک پاکسازی سنگ که خوب جذب نور و انرژی و دعوت به صلح به یک خانه. حتی امیلی دیکنسون می تواند به این: به او نوشت: در شعر شماره 1510 "چگونه خوشحال است کمی سنگ / که rambles در جاده تنهایی / و نمی مراقبت در مورد مشاغل / و فشارهای هرگز ترس است." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب