موری رهبران "عمیقا نگران" توسط پنتاگون پنهان کاری بیش نظامی coronavirus موارد

جاش Farley Kitsap Sunمنتشر شده 7:20 PM EDT May 7, 2020برمرتون — پلیس آمریکا پتی موری, D-واشنگتن اتحاد پیوست رو

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399

برمرتون — پلیس آمریکا پتی موری, D-واشنگتن اتحاد پیوست رو کر از صدای هل دادن به عقب در برابر پنتاگون پتو ممنوعیت افشای coronavirus موارد در تاسیسات مانند پایگاه نیروی دریایی Kitsap و Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی.

موری گفت: تلاش برای "صاف منحنی" و نگه داشتن اعضای نظامی و غیر نظامی امن نیاز به نه تنها "دقیق" جمع آوری داده ها بلکه شفافیت از همه بخشهای دولت از جمله ارتش است.

"بنابراین من عمیقا احساس خطر توسط وزارت دفاع تصمیم که به ظاهر ترک بسیاری از ما اعضای نظامی خانواده و اعضای جامعه و بیشتر بدون اطلاعات آنها نیاز به حفاظت از خود و دیگران و سالم ماندن," او گفت:.

موری احساسات به دنبال کسانی که از استیو اندرسون مدیر اجرایی پیشین Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی از سال 1997 تا 2004 که esaid هفته گذشته که این حرکت توسط پنتاگون خواهد سوخت "بی اعتمادی در دولت است."

"این نوع از تصمیم گیری کمک نمی کند" او در نامه ای نوشت به Kitsap Sun. "نیت و اعتماد از جامعه است که یک دارایی به کشتی سازی که انجام سنگین صنعتی در وسط شهر است."

موری گفت: او را فشرده وزیر دفاع علامت Esper "به ارائه وضوح" چگونه پتو سیاست تاثیر بهداشت عمومی "و من ادامه خواهد داد برای هل دادن پاسخ روشن" او گفت:.

زیر پنتاگون ممنوعیت رهبران نظامی را همچنان به استدلال می کنند که نیروهای مسلح' ماموریت بسیار مهم است برای متوقف کردن و افشای موارد در مکان هایی مانند کشتی سازی آنها را در معرض خطر جهانی دشمنان است.

"به نظر می رسد این روایت وجود دارد که ما فقط باید تعطیل کل ایالات متحده نظامی و رسیدگی به مشکل است که راه" Esper گفت: در هفته گذشته. "این امکان پذیر نیست...ماموریت ما این است برای محافظت از ایالات متحده آمریکا و مردم ما است. و بنابراین ما زندگی و کار در تنگ و چهارم اینکه این هواپیما حامل یک زیردریایی یک مخزن یک بمب افکن است. این ماهیت کسب و کار ما."

Coronavirus: نیروی دریایی محروم توسط پنتاگون از افشای coronavirus موارد در طول حامل شیوع

قبل از پنتاگون تصمیم گیری های محلی و رهبران نیروی دریایی فاش تعداد انگشت شماری از موارد: چهار نفر از اعضای نیروی دریایی مهر و موم در بنگر که تا به حال COVID-19; ملوان مستقر در ناو یو اس اس کارل وینسون که می خواهم به تازگی از ترک و یک کارگر کشتی سازی که تا به حال هم فقط آمده زمان را. در این زمان از دیگر موارد شده اند فاش نشده است. Kitsap County کل تعداد مثبت آزمون که شامل هر ملوانان و کارگران کشتی سازی که در Kitsap -- بود در 119 از شنبه.

نیروی دریایی در ضمن همچنان به ارسال روزانه شمارش در سراسر همه از آن ناوگان و تاسیسات. وجود دارد 661 موارد گزارش شده از طریق پنج شنبه با دو مرگ.

برخی از 230 از آن موارد می آیند یو اس اس تئودور روزولت در حال حاضر لنگر انداخت در گوام پس از شیوع روی عرشه کشتی. کاپیتان سابق که کشتی سروان. برت Crozier اخراج شد در حال حاضر-اقدام سابق نیروی دریایی وزیر توماس Modly برای خود ادعا نشت از یک ایمیل نشان از کاپیتان درخواست برای کمک به کروناویروس گسترش یافته است. (Modley در ضمن استعفا داد بیش از یک سخنرانی او به روزولت خدمه است که در آن او توهین آن کاپیتان سابق.)

یک کشتی نیروی دریایی را در تعدادی از موارد متفاوت است به اندرسون بازنشسته 37-سال کارکنان کشتی سازی که در حال حاضر زندگی در Wenatchee.

"با حقایق از کشتی سازی مدیریت شهروندان در اطراف کشتی سازی را به منظور جلب نتیجه گیری خود را در" اندرسون نوشت. "با هیچ یک ارائه رسمی شمارش شانس از درک عمومی بودن اغراق آمیز است ، شهروندان در اطراف کشتی سازی ممکن است به بی اعتمادی و سلامت کارکنان خروج."

"این سخت است به درک که Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی coronavirus موارد بالا اولویت با دشمنان ما" اندرسون اضافه شده است.

برخی از دیدن هر دو طرف

این کنگره که نشان دهنده کشتی سازی و شهردار این شهر که در آن واقع شده است اما دیدن آن از هر دو طرف.

Rep. درک کیلمر D-فرفره هاربر گفت: اعتصاب کارگران حمل و درک آنها بخشی از امنیت ملی ماموریت. "اما آنها همچنین شایستگی این را می دانم که آنها در حال نگهداری امن و سالم است."

"در حالی که من درک می کنم اقدامات برای حفاظت از اطلاعات حساس به اعتقاد من وزارت دفاع و نیروی دریایی می تواند انجام یک کار بهتر از توضیح استدلال خود را – و اطمینان بخش خدمات ما اعضای فدرال نیروی کار و جامعه است که آنها را پشتیبانی می کند که سلامت و ایمنی خود را از بیشترین اهمیت" کیلمر گفت.

شهردار گرگ ویلر یک نیروی دریایی کهنه که مشغول به کار در کشتی سازی تقریبا سه دهه گفت: نیروی دریایی نیاز به نگه داشتن کار برای حفاظت از کشور در یک زمان بحرانی — که شامل کشتی سازی. اما او نیز قدردانی اندرسون نگرانی که عدم گزارش خواهد منجر به اضطراب در میان ساکنان شهر.

"در نظر من به عنوان یک جانباز نیروی دریایی وجود دارد برخی از نگرانی واقعی در مورد حفاظت از ایالات متحده در برابر دشمنان است که می تواند دست گرفتن این زمان و فرصت را در مقابل ملت ما," او گفت:. "...اما من هم اصرار کشتی سازی به تعادل است که نیاز و انجام همه از آن می تواند به عموم سهولت نگرانی از برمرتون ساکنان در طول اضطراری بهداشت عمومی بحران تأثیر جامعه ما است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب