قتل مشکوک مجروح در Kitsap County زندان می میرد

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 1:12 PM EDT مارس 15 سال 2020یک قتل مشکوک زخمی در Kitsap County زندان در روز ش

توسط ABESTANEWS در 26 اردیبهشت 1399

یک قتل مشکوک زخمی در Kitsap County زندان در روز شنبه در بیمارستان درگذشت صبح روز جمعه با توجه به بیانیه ای از دولت واشنگتن گشت.

شان مایکل هاول 28 اعتراف به برمرتون کارآگاه پلیس است که در مارس 8 او را کشته سابرینا اولسون-Smith, 23 در محل اقامت خود را با توجه به اسناد دادگاه.

دادستان اتهام او در Kitsap County Superior Court با قتل درجه اول اما او هرگز در دادگاه ظاهر شد. که به اتهام خواهد شد در حال حاضر کاهش یافته است چرا که او مرده است گفت: Kitsap County دادستان چاد Enright.

صبح پس از رزرو به زندان در حدود 10:30 a. m., اصلاحات افسران حذف هاول از بحران همراه که در آن او شده است تسلیم و پس از هاول شروع به آسیب رساندن به یک بارانی در داخل سلول به گفته مقامات.

"هاول شد مجادله" دولت گشت بیانیه ای گفت و بعد از افسران مهار او به نظر می رسد برای رفتن به بحران پزشکی. CPR اجرا شد و هاول گرفته شد به هریسون پزشکی مرکز جایی که او باقی مانده شش روز قبل از مرگ. او مرده جمعه در 8:54 صبح

این Kitsap County پزشکی قانونی برای تعیین علت و شیوه ای از هاول در مرگ.

یک تیم از شهرستان Kitsap منطقه اجرای قانون محققان به رهبری دولت گشت در حال بررسی شرایط و چگونگی این حادثه در زندان است.

سپاهی چلسی هاجسون سخنگوی دولت گشت گفت: او نمی دانست که تعداد دقیق افسران درگیر در مهار هاول اما گفت: هیچ یک قرار داده شد در مرخصی اداری.

یک افسر مجروح شد در حالی که ضابط هاول. او تحت درمان قرار گرفت و از بیمارستان مرخص.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب