در حال حرکت به موسیقی در خانه با SummerDance

تابستان در این شهر معمولا به معنی شرجی شب از پیکنیک نقش و کنسرت های بسیار در پارک ها و بهترین از همه یک سالن د

توسط ABESTANEWS در 12 تیر 1399

تابستان در این شهر معمولا به معنی شرجی شب از پیکنیک نقش و کنسرت های بسیار در پارک ها و بهترین از همه یک سالن در روح موسیقی باغ در گرانت پارک که در آن پنج شب در هفته و هر و هر کس هم می توانید به bhangra, بوگی و خم کردن پا با همسایگان و دوستان و غریبه ها—همه برای زنده موسیقی توسط گروههای محلی. نمی دانم چگونه است ؟ آن را OK! چون قبل از این گروه می شود وجود دارد یک رقص درس برای مبتدیان به رهبری شیکاگو رقصنده یا گروه رقص. اما این که آیا شما در حال یادگیری یک پایه هشت برای اولین بار و یا باید honed روش خود را برای سال همه خوش است در شطرنجی سالن در میشیگان و ایدا B. چاه.

شیکاگو SummerDance شروع به 24 سال پیش زمانی که نیکوکار Francie اینده اتفاق افتاده در سراسر شاد گروهی از رقصندگان توسط چشمه در مرکز لینکلن در شهر نیویورک است. او و شوهرش پیوست و زمانی که آنها به خانه او پیشنهاد کرد که شیکاگو مورد نیاز یک شب نیمه تابستان نوسان خود را به لوئیس Weisbergسپس کمیسر اداره امور فرهنگی. بقیه سابقه است.

"چه پویا تر از شب های آینده بر شیکاگو زیبا افق های تیولی چراغ سوسوی بیش از یک سایبان در بالای سالن و صدای برخی از شیکاگو بهترین گروههای خارج از بازی در گرانت پارک؟" Comer گفت: به تریبون در سال 1997. "این dynamite, رایگان است و شما به احاطه همه این فوق العاده نهادهای فرهنگی." در طول سال شیکاگو, SummerDance گسترش به مدت پنج شب در هفته به مدت نه هفته, آوردن جنبش و علاقه مندان به موسیقی با هم به جشن شیکاگو خوش مشرب ترین فصل است.

اما جشنواره نجومی در شیکاگو می گذرد زیرزمینی در این سال با احزاب خصوصی شدن امور. "مانند دیگر مجریان در این شهر و جاهای دیگر ما در ادامه به دیده بان علم و وضعیت با COVID-19 گیر تصمیم گیری برای انتقال در تابستان جشنواره به مجازی تجربه می گوید:" جان غنی, رقص و تئاتر هماهنگ کننده و SummerDance برنامه نویس اداره امور فرهنگی و رویدادهای خاص. برای معشوق SummerDance این به این معنی SummerDance در محلیک سری از شش 30 دقیقه رقص درس پس از 60 دقیقه از موسیقی اکران در یوتیوب جمعه شب در 5:30 ب. ظ با گذشته چهار برنامه نیز پخش WTTW نخست.

"این باند در حال ضبط در سایت های مختلف در شهر" توضیح می دهد که غنی است. "یک شریک دیرین با SummerDance است پارک شیکاگو منطقه. در نور است که ما با استفاده از پارک هزاره به عنوان یک پس زمینه برای برخی از تولیدات ما از بام این خانه درست در پینگ تام پارک یادبود در محله چینی ها و چمن و ورزشگاه در کلومت پارک در دور سمت جنوب. پارک ها نیز در دسترس مردم است بنابراین این مهم همکاری در این سال برای تشویق مردم به مسئولانه بود خارج و لذت بردن از فضاهای شهر را ارائه کرده است."

"همه هنرمندان از شیکاگو و تصاویر هنرمندان در حال ارائه در مقابل هستند شیکاگو, آیکون," او می گوید. "حتی اگر یک فرد ممکن است قادر به با یک گروه بزرگ در SummerDance آنها می تواند تجربه سالسا گروه Afinca زن نما, زن کیردار انجام در مقابل دروازه ابر در جولای 4 و احساس این شهرستان از طریق موسیقی محلی و یک تصویر نمادین. همان را می توان گفت از DJ iLLEST و بالیوود شیار در جولای 8—براق در پس زمینه است که دریاچه میشیگان. این تصاویر خاطره انگیز [می] کمک به مردم احساس متصل به شهر و هنرمندان این شهرستان است."

SummerDance به طور معمول ویژگی های اجتماعی و رقص به شدت و غنی می گوید: "مردم به ماندن امن با همکاران و یا خانواده و یا آنها را در یک دایره با خانواده و دوستان آنها مربوط هستند ، ما مردم را به امن و همچنان به تمرین امن فاصله برنامه های. در این درس وجود دارد برخی از تاکید بر فرد رفت و آمد و برخی از تمرکز بر شریک زندگی و کار اگر شما یک شریک به رقص با. نکته مهم در مورد SummerDance است که هر کسی می تواند برای هر موضوع. این فقط در مورد در حال نقل مکان به موسیقی است. مردم را تشویق به حرکت در یک راه است که به آنها معنی دار و ابراز شادی در بدن خود را جشن می گیرند و تجربه در حال حرکت به موسیقی است."

"یکی از عمیق چیز در مورد SummerDance است که آن را احساس می کند مانند تمام شهرستان را نشان می دهد تا به رقص هم می گوید:" غنی است. "این قطعا یک معشوق نهاد در این شهرستان است. مردم ساخته شده اند مادام العمر دوستی و ملاقات با شرکای خود و همسران. این یک جشنی محل که در آن اوراق قرضه ساخته شده و شما می بینید مردم همان سال پس از سال است. اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای به SummerDance در محل امید من این است که آن را کمک خواهد کرد که بیشتر مردم کشف SummerDance و نگاه کنید ما زمانی که ما در پارک فضاهای."

"در این سال من امیدوارم که مردم رقص مانند هیچ کس و در صورت تمایل به بیان خود را از طریق حرکت. یادگیری چند مرحله است. یادگیری برخی از سالسا. بداهه نوازی به خانه موسیقی. شاید cumbia جدید به مردم یا خط یا بالیوود. SummerDance محل دوستی اکتشاف و سرگرم کننده است. من امیدوارم که مردم با شرکت در راه است که به آنها معنی دار. شاید آنها را با دوستان به صورت آنلاین و یا رقص با همسایگان از طریق حصار. شاید یک طرف بلوک است که با داشتن یک حزب کوچک. وجود دارد راه های بسیاری برای تعامل. نکته مهم این است که سرگرم کننده و تجربه شادی." او اشاره می کند که کسانی که به دنبال برای به اشتراک گذاشتن تجارب خود را می توانید با هشتگ #chicagosummerdance. "ما خیلی دوست دارم برای مردم به پست ویدئوها از آنها را به رقص یا حرکت آنها می خواهند برای به اشتراک گذاشتن با جهان است و می تواند آموزش دهد."

این شنبه شب با یک خانه, رقص, درس توسط Imania Detry و مجموعه ای از موسیقی های DJ Deeon, همراه footworkers مارکی معروف Adoniz و تونی (ستمکار) Anderson, شهردار لری Lightfoot ارائه شده مقدمه ای بر این مجموعه: "در حالی که همه ما منعکس امریکا دردناک میراث نژادی و بی عدالتی ما از شما دعوت به تجربه قدرت شفا از موسیقی و رقص است. این مجموعه فرصتی است برای ارتباط مجازی و وحدت است." v

SummerDance در محل اجرا می شود هر چهارشنبه در جولای 5:30-7 با یک ویژه ماه ژوئیه 4 edition در ساعت 5 بعد از ظهر. برنامه کامل اینجا را .tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن