Mount Vernon, گروه کر, شیوع بیماری به نام ” superspreader رویداد در گزارش

خط ساحلی (AP) — بیماری انتقالها در حال تماس با یک گروه کر عمل در ایالت واشنگتن یک superspreader رویداد است که نشان می دهد چگونه به راحتی coronavirus می تواند از فرد به فرد منتقل.

عمل آواز خود را ممکن است به گسترش این ویروس در هوا و روی سطوح با توجه به یک گزارش از Skagit County Public Health منتشر شده سه شنبه.

“یک فرد در حال حاضر احساس بد نمی دانستند آنچه را که آنها تا به حال و به پایان رسید تا آلوده 52 نفر دیگر گفت:” منجر نویسنده لی Hamner خواستار وقوع یک فاجعه است.

دو نفر اعضای گروه کر درگذشت COVID-19 پس از حضور در مارس 10 تمرین از Skagit دره Chorale. تمرین برگزار شد نزدیک به دو هفته قبل از دولت stay-در-خانه سفارش.

دیگر superspreader حوادث شناخته شده است: شیکاگو مجموعه ای از 16 مورد از جمله سه مرگ و میر ناشی از مراسم تشییع جنازه و یک جشن تولد. کره جنوبی در حال بررسی شیوع مربوط به کاباره ها بازگشایی در اوایل این ماه.

خوانندگان شنبه 6 تا 10 اینچ از هم جدا در تنظیمات مختلف در طول 2 1/2 ساعت تمرین در یک کلیسا در مانت ورنون با توجه به گزارش منتشر شده توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

اعضای گروه کر تا به حال هیچ تماس فیزیکی اگر چه برخی از snacked در کوکی ها و پرتقال و یا کمک به پشته صندلی آنها گفته محققان. این ویروس می تواند به گسترش هنگام بازدم قطرات فرود در آن موارد.

یکی دیگر از نظریه? غبار ریز ویروس ذرات ساطع شده در طول آواز می تواند کمک کرده است این گزارش نشان می دهد. برخی از مردم را منتشر می کنند بیشتر ذرات از دیگران و از جمله تولید گازهای گلخانه ای می تواند رخ دهد با صدای بلند صحبت کردن و یا احتمالا آواز.

این ویروس در درجه اول به فکر گسترش از طریق قطرات زمانی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه.

خوانندگان احساس اولین علائم سرفه و تب و درد عضلانی و یا سردرد — یک تا 12 روز پس از عمل است. بیمار خوانندگان میانگین سنی 69 و اکثر آنها زنان تقریبا مطابق با جمعیتی از گروه کر عمل کنندگان.

درک چگونه coronavirus گسترش مهم است که برای جلوگیری و ردیابی این بیماری را باعث می شود. CDC توصیه می کند اجتناب از گروه های بزرگ با پوشیدن پارچه ماسک در مکان و اقامت حداقل 6 فوت جدا از دیگران.

حمایت از پوشش اخبار محلی با ثبت نام امروز برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im