بیش از یک ماه به COVID-19 بحران برخی هنوز نمی توانید بیکاری اشکالات ثابت

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 7:09 PM EDT Apr 23, 2020برای بیش از یک ماه از او گذاشته شد و از کار خود را به

توسط ABESTANEWS در 5 اردیبهشت 1399

برای بیش از یک ماه از او گذاشته شد و از کار خود را به عنوان یک آشپز Tremayne, سفید, شروع روز با شماره گیری دولت امنیت اشتغال بخش امیدوار به پیدا کردن کسی که می تواند کشف کردن آنچه اشتباه رفت با درخواست برای مزایای بیکاری.

"آن را می گوید نه به تماس پشت به پشت" گفت: سفید, 35, از برمرتون قبل از اعتراف او بارها و بارها تماس با خارج از التهاب است. او نه خود را از دست داده صبر او را درک او یکی از هزاران نفر رو به همین ترتیب شرایط وخیم به دلیل همه گیر و اجتماعی فاصله پاسخ, اما که می آید با یک "اما".

"چه مدت می تواند یک برادر صبر کنید ؟" او گفت:. "این در حال حاضر یک ماه و تغییر است."

انجام خود آیفون سفید بود قادر به کشف کردن که مشکل به احتمال زیاد تا به چیزی برای انجام با شماره امنیت اجتماعی در حال حاضر در حال استفاده در سیستم. سفید هرگز در زمینه بیکاری و آمار و ارقام مشکل است, قطعی و یا احتمالا تقلب. در هر صورت او به دام افتاده در یک بوروکراتیک بن بست که در آن او نیست بیکاری دریافت چک و هر بار که او تلاش می کند تا کسی در تلفن به او کمک کند شکستن logjam او آویزان است.

سفید دیرین دختر از خانه کار می کرد در پشتیبانی فنی قبل از اجتماعی فاصله اقدامات به طوری که آنها هنوز هم یک درآمد برای آنها و دختر خود را. او دریافت نکرده او فدرال محرک بررسی و یا در حال انتظار برای آن را در پست الکترونیکی وارد. آنها زندگی نمی کند از بالا رامش -- هنوز رتبهدهی نشده است.

"اگر آن را برای من هیچ نظری ندارم آنچه که من انجام می شود و شما می توانید حتی نمی تواند بی خانمان در این" او گفت:. "من خدا را شکر کسی مرا دوست دارد."

سیستم ضعف است

دلیل سفید و دیگران نمی توانید یک تماس بر روی گوشی است چرا که این بخش ضعف: 20,000 مردم هر روز با سوالات آسان با برخی از آنهایی که سخت. در پایان هفته گذشته گروه دریافت در مجموع 605,514 ادعای تعدادی که شامل سفید و دیگران که مانع در تلاش های خود را. در طول آخرین هفته مارس گروه دریافت 182,000 برنامه هفت بار اوج هفته برای رکود بزرگ 10 سال پیش.

بیشتر: دولت: بیش از $1.4 میلیارد دلار در مزایای بیکاری پرداخت می شود

با این حال درخواست برای صبر توضیحات و وعده داده است که مردم در نهایت دریافت پول آنها به علت نمی تواند صرف در فروشگاه مواد غذایی در حال حاضر. و برای موارد مانند سفید آن را فقط یک ماده از انتظار برای یک ساعت خاموش به فایل ادعا می کنند آنلاین. آنها نیاز به یک فرد در تلفن است که می تواند عیب یابی چه در حال برگزاری است تا موارد خود را.

سفید درک می کند دولت است و نه به سرزنش برای این بیماری همه گیر کوروناویروس.

"در همان زمان آنها را به مراقبت از مردم است." "هر چک من, من مالیات پرداخت."

'یک کل بسیاری از مردم نا امید'

برای کمک به حل و فصل مشکلات برای موارد مانند سفید گروه قصد دارد به بیش از سه برابر تعداد تماس ماموران که در حال حاضر در هفت روز هفته -- از 300 عوامل به 1000. آن است کارآمد وب سایت خود را کاهش یافته است و برخی از شرایط مانند اثبات این است که یک فرد به دنبال کار می کنند.

همچنین پمپ مطبوعات و پرسش و پاسخ برای پاسخ به سوالات نرم افزار کاهش خطاها و رفع نیاز به یک تماس-به همراه داشتن کارکنان معمولا درگیر در ادعای تبادل نظر در برای کمک به.

نیک Demerice سخنگوی این اداره گفت: هدف این است که به 700 بیشتر عوامل پاسخگویی و triaging تماس تا پایان هفته.

"ما در مورد وجود دارد," او گفت:.

برای اکثریت مردم خودکار سیستم به خوبی کار می کند Demerice گفت.

هنگامی که چیزی را اشتباه می رود, اما, آن می تواند نیاز به یک تماس و 300 عوامل در کارکنان زمانی که بحران -- که همچنین تا به حال به راه اندازی برای کار از خانه -- می تواند حدود 2000 تماس در هر روز 10 درصد از آنچه که مراکز تماس در حال حاضر دریافت.

"است که باعث ایجاد یک کل بسیاری از سرخوردگی مردم" Demerice گفت.

بخشی از دلیل مشغول خطوط تلفن است و بسیاری از مردم در تماس هستند که ممکن است نیاز به او گفت. گروه زد یک گزارش چند هفته پیش که در بر داشت که 65 درصد از تماس های آینده به عوامل بودند برای سوالات عمومی است که می تواند پاسخ داده شده است با مطالعه مطالب موجود در سایت و رسانه های اجتماعی.

مشکلات با برنامه های کاربردی اغلب آغاز شده و با اشتباهات در پاسخ مردم را بدهد و یا اشتباه در حالی که در تلاش برای ورود به سیستم امن که مانند دیگر سیستم های امن قفل شده است و حساب یک فرد پس از چند اشتباه تلاش می کند.

Demerice گفت: به دنبال پاسخ در وب سایت اداره اول قبل از تماس گرفتن مراقبت در هنگام پاسخ دادن به سوالات در نرم افزار و ادعا می روند و برای اینکه مطمئن شوید که از یک رمز عبور می تواند به کاهش نیاز به تماس با یک عامل. که آزاد کردن عوامل به تماس از افرادی که نیاز به یک متخصص برای کمک به آنها.

"این کاملا طبیعت انسان است که وقتی شما موانع را انتخاب کنید تا به تلفن و تماس" Demerice گفت. "اما من فکر می کنم مردم می توانند در خود ذخیره یک تن از سرخوردگی اگر آنها آنلاین است."

'این همه اتفاق در یک بار'

دلیل دیگر برای احتقان است که این سازمان است که کارکنان مقابله به اقتصاد و بیکاری در پایین تاریخی در فوریه آمریت حفظ پایه تعدادی از عوامل در آن Lacey و اسپوکین ولی مراکز تماس.

"بر خلاف اکثر بحرانهای اقتصادی که اتفاق می افتد به نوعی تدریجی در طول زمان این همه اتفاق در یک بار" Demerice گفت. "در گذشته ما تا به حال یک سر شروع به نیروی انسانی است. این است که ما مجبور به گسترش انبوه."

سیستم تلفن می توانید نگه دارید حدود 600 تماس در نشانه اما Demerice گفت: هر بیشتر و تماس گیرنده خواهد بود و به احتمال زیاد در انتظار ساعت تنها برای آویزان می شود و باعث سرخوردگی بیشتر. بیشتر در این بخش شده بود برنامه ریزی زمان به صحبت کردن با یک عامل اما این تقویم به سرعت رزرو تا ژوئن. در حال حاضر تماس با عوامل دریافت تماس از دوشنبه تا شنبه. روز یکشنبه آنها تماس پشت رسیدن به افرادی که قادر به ترک پیام.

Demerice گفت: گروه اجرایی تیم رهبری از جمله او نیز با ورود به سیستم و کمک به روند ادعا می کند زمانی که آنها به یک استراحت از معمول خود را ،

"ما باید آموزش دیده و در حال انجام آن است."

دولت آماده شد

ایوان Weich, 54, از شرق برمرتون است در یک وضعیت مشابه به سفید است. او به خانه فرستاد در ماه گذشته از کار تمام وقت و شرکت کوچک او صاحب و با این نسخهها کار به عنوان یک کار پاره وقت نیز از کمیسیون به دلیل اثرات اجتماعی فاصله.

خود نرم افزار بود و در نهایت تکذیب کرد, اما او نمی تواند به هر کسی در تلفن به بررسی انکار است. او خلاق و خواستار محاکمه یکی از دولت و قانونگذاران در کنگره جلب Hanson, D-باین بریدج ایسلند شد اما قانونگذاران گفت نمی توانند فشار فردی موارد جلوتر. او سعی مصرف مورد او به رژیم صهیونیستی. جی Inslee که "در خانه ماندن" سفارش سوپر اجتماعی فاصله توسط به طور موقت بسته شدن "غیر ضروری" کسب و کار, اما این هم جواب نداد.

Weich شده است کشیدن پول از صندوق بازنشستگی به پایان می رسد دیدار.

"من تا به حال به اندازه کافی به او گفت:" از سرخوردگی خود را.

Weich گفت: مشکل او است که با داشتن نشان می دهد که دولت در حال آماده برای مواقع اضطراری.

"چه می شود اگر یک کل تفکیک زیرساخت صورت می گیرد؟" Weich گفت: از سوالات مقامات باید خواسته خود را دارند. "چگونه ما آن را مدیریت کنید ؟ چگونه ما به وعده،"

هانسون تایید کرد که قانونگذاران -- اغلب یک منبع برای مرور دولت بوروکراسی -- خواسته شده توسط دولت برای کمک به فرد ترکیبات با موارد خود را. هانسون گفت: نمایندگان مجلس می تواند کمک به پاسخ دهنده سوال در مورد سیستم خود کرد و آن را یک ماده از انصاف است که قانونگذاران نه فشار موارد فردی به جلو از خط جلوتر از دیگران که شده اند در انتظار است.

"هیچ سوال وجود دارد آنها را به کارکنان تا سریع تر به زندگی مردم برای پاسخ به تلفن" هانسون گفت. "مردم به درستی نا امید که آنها نمی توانند از طریق رسیدن به یک زندگی انسانی برای دریافت به موقع پاسخ."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب