میلتون توپ زن Corliss Waitman علائم با Pittsburgh Steelers

Eric J. والاس Pensacola, اخبار مجلهمنتشر شده 5:40 PM EDT Apr 26, 2020میلتون بالا فارغ التحصیل Corliss Waitman

توسط ABESTANEWS در 8 اردیبهشت 1399

میلتون بالا فارغ التحصیل Corliss Waitman است مدتها در انتظار در لیگ ملی فوتبال.

Waitman امضا عامل رایگان undrafted قرارداد با Pittsburgh Steelers on شنبه پس از اتمام سال 2020 پیش نویس NFL.

چپ پا توپ زن خود را آغاز کرد کالج حرفه ای در آلابامای جنوبی قبل از انتقال به ایالتی می سی سی پی در سال 2019. او مجبور به نشستن نهایی خود را, کالج, فصل, اما, به عنوان NCAA رد درخواست تجدید نظر خود را برای ششمین سال از دانشگاهی واجد شرایط بودن.

"من تا به حال یک زن و شوهر سکسکه با NCAA نه به پاکسازی ششم پزشکی سال وقتی که من تنها دو بازی از بازی هایی که در فصل" Waitman گفت. "به نظر می رسید مانند یک بدون ذهن و بسیار خوشحال به دریافت آن سال به عقب, اما من تا به حال یک زن و شوهر سکسکه پس از آن نوع انتخاب که آیا من می خواهم نگه دارید هل دادن یا چیز دیگری."

فشار او.

می سی سی پی امور خارجه نگهداری می شود Waitman در بورس اجازه می دهد او را به قطار با SEC فوتبال برنامه با وجود اینکه فاقد شرایط لازم برای بازی.

Waitman گفت: او اضافه به سختی از دست دادن یک فرصت را به بازی در ثانیه به یک لیست طولانی از جمله پاره ACLs و ضرر و زیان خود را در خانواده از عوامل ایجاد انگیزه در خود امیدوار NFL حرفه ای.

این کمک کرد که سابق All-Sun Belt مجری تا به حال به دست آورده شهرت بزرگ در ضربات پر رو موقعیت بالای خود را جذاب ورزشی و چپ پا چرخش.

"بسیاری از پیشاهنگان گفت: آنها دوست داشتم که من را از طریق در موقعیت های که در آن شما نیاز به یک بزرگ زدن توپ," Waitman گفت. "این موقعیتی نقش بنابراین گاهی اوقات شما می توانید دور با بد زدن توپ. اما اگر شما در حال حمایت و آن را گره خورده است, شما باید به تلنگر این زمینه است."

Waitman دوم تنیس/توپ زن از سانتا رزا شهرستان به کسب یک شات در NFL پس از سرعت سابق تنیس Ryan Santoso ساخته شده و اولین بازی خود را با Tennessee Titans سال گذشته است.

این نباید تعجب آور است که Waitman و Santoso ها: سانتا رزا duo شده است و آموزش هم در بیرمنگام آلاباما در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

"ما مانند برادران. ما واقعا تنگ" Waitman گفت. "من همیشه خود را انتخاب کنید مغز چرا که او را یک گام جلوتر از من و او شده است با تیم های. او قطعا می خواهد در NFL به زودی به اعتقاد من.

Eric J. والاس را می توان در رسید ejwallace@pnj.com یا 850-525-5087.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن