دیدار بوته

زرد روزنامه جعبه که نقطه خیابان های شیکاگو ضروری به خواننده نام تجاری. "آنها بسیار یاد نماد برای این خوانندهگف

توسط ABESTANEWS در 16 تیر 1399

زرد روزنامه جعبه که نقطه خیابان های شیکاگو ضروری به خواننده نام تجاری. "آنها بسیار یاد نماد برای این خوانندهگفت:" هنرمند محلی بوته. "آنها همچنین نخست املاک و مستغلات برای هنرمندان گرافیتی." در واقع کسانی که در ضرب و شتم جعبه های فلزی شد او الهام بخش اصلی که طراحی جدید street-art-سبک گرافیکی برای جدیدترین خوان کالا.

بوته بزرگ در سیاتل و برای پنج سال گذشته شیکاگو شده است خانه اش و هنری از زمین بازی. او به شهر آمد به تمرکز بر هنر و به کار طراحی و حرکت در اینجا انجام داده است و بسیاری برای کمک به توسعه صنعت او و سبک است. ترش شده و نقاشی از سال 2008 طراحی و از سال 2009 اما او اعتبار خود را رشد و موفقیت عمدتا به جوامع در شیکاگو است که به طور کامل در آغوش آثار هنری و اجازه می دهد تا هنرمندان برای آزمایش.

جدا از جعبه یکی دیگر از سمبل نمادین از خواننده های نام تجاری است که به عقب "R" ساخته شده است که این یک پروژه مناسب برای بوته از حد از کار خود را با تایپوگرافی.

"من شده اند در تلاش برای پیدا کردن صدای من را از طریق هنر و حد عالی رساندن در سبک من و آنچه به من صحبت می کند. نامه همواره عشق من, و این چیزی است که من نسبت به جذب و می خواهید برای ادامه به اکسل و فشار مرزهای با."

برای این پروژه ترش و خواننده همکاری با قایق پارویی, خلاق, شیکاگو صفحه نمایش پرینتر و سفارشی مارک کالا تولید کننده و تمام اشخاص هیجان زده برای این محصول راه اندازی شد.

"من می خواستم به یک کمی از دنیای من به این خواننده را با ایجاد نسخه من از جعبه با نام من بر روی آن نوشته شده و همچنین به عنوان یک 3D حرف 'R' که پذیرای برخی از زمان قطعه من مشغول به کار در" بوته گفت. "این یک تجربه بزرگ به عنوان [قایق پارویی خلاق و خواننده team] بودند بسیار باز به خلاقیت و اجازه دهید من باید مهار رایگان با طراحی من."

برای چک کردن بوته کار پیدا کردن او را در Instagram @merlotism و یا رفتن به merlotism.com. او خواننده شرت و پیراهن در دسترس خواهد بود در chicagoreader.creativeswhocare.org در طول ماه ژوئیه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب