کمبود گوشت 2020: Coronavirus منجر Smithfield, گیاهان دیگر به کشاورزان به تخلیه شیر

ناتان Bomey و کلی Tyko ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 12:09 AM EDT Apr 17, 2020ما بیش از حد شیر ممکن است ب

توسط ABESTANEWS در 30 فروردین 1399

ما بیش از حد شیر ممکن است به اندازه کافی گوشت و در نهایت می تواند اجرای کوتاه در سوپ.

اجازه دهید فقط می گویند امریکا عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است که خارج از ضربت سخت زدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این تغییر ناگهانی از رستوران ناهار خوری به در خانه غذا خوردن همراه با وحشت خرید در فروشگاه های مواد غذایی است و باعث اختلال عمده ای در تولید و توزیع و فروش مواد غذایی و محصولات. دامداران در حال آزادسازی بیش از حد شیر خام در حالی که گوشت شرکت در حال تقلا برای دیدار با تقاضا است.

هر چند کارشناسان می گویند مواد غذایی زنجیره تامین انجام شده است ستودنی تا کنون – اکثر کارخانه ها هنوز عامل و بسیاری از انجام این کار در انفجار کامل – صنعت مراقب هستند نگران تامین گوشت مرغ و گوشت خوک به عنوان COVID-19 بحران همچنان ادامه دارد.

پس از Smithfield غذاهای روز یکشنبه اعلام کرد: نامحدود بسته شدن آن گوشت خوک پردازش گیاه در Sioux Falls, داکوتای جنوبی با توجه به شیوع در میان کارکنان خود مدیر عامل Kenneth سالیوان هشدار در مورد وضعیت این کشور گوشت زنجیره تامین است.

پول خود را مهم: مشاوره پول در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا.

"بسته شدن این مرکز همراه با یک لیست در حال رشد از دیگر پروتئین گیاهان که باید توقیف در سراسر صنعت ما هل دادن کشور ما شدیدا نزدیک به لبه در نظر ما گوشت عرضه" او در بیانیه ای گفت. "این غیر ممکن است برای نگه داشتن ما فروشگاه های مواد غذایی مواجه نگردند اگر ما گیاهان در حال اجرا نیست."

برخی از شرکت های مواد غذایی – مانند Conagra مارک های که باعث می شود Duncan Hines, دسر, Slim Jim تشنجی و شکار سس گوجه فرنگی – به طور موقت کاهش رقم به تمرکز بر روی مواردی که در تقاضای بالا هستند.

تخفیف نیز ناپدید هستند به عنوان خرده فروشان و تولید کنندگان سعی در تقویت منابع.

"به طور معمول شما برای اجرای تبلیغات و یا تخفیف اگر شما می خواهید برای دیدن افزایش تقاضا برای محصولات خود و یا آگاهی از, اما (نه) در حال حاضر گفت:" آرون Sundaram, یک تحلیلگر بورس برای CFRA تحقیقات که آهنگ های شرکت های مواد غذایی.

در پی وحشت خرید لوازم از محصولات مانند سوپ و ماکارونی "هنوز هم میشه گفت:" مایک دافی مدیر عامل شرکت C&S عمده فروشی فروشنده عمده فروشی مواد غذایی عرضه شرکت با بیش از 15000 کارکنان. او تخمین زده است که خرده فروشان باید تنها در حدود نیمی از ماکارونی و سوپ آنها به طور معمول ادامه می دهند.

به دنبال Lysol اسپری و Clorox دستمال مرطوب? COVID-19 محو مواد ضد عفونی کننده, اما اینجا این است که شما می توانید خرید دوباره

کروناویروس و برای خرید لوازم: با رسیدن به پایین از کاغذ توالت کمبود

و تقاضا برای سوپ در بهار می تواند یک اثر موج دار شدن بعد از این سال دافی گفت.

"این است که زمان از سال که در آن سوپ کنندگان خواهد ساخت موجودی برای فصل پاییز و زمستان و ما با استفاده از تعداد زیادی از موجودی است که در حال حاضر فقط به نگه داشتن قفسه های انبار" او گفت:.

در یک پیچ و تاب و اگر چه برخی از انواع دیگر محصولات به راحتی در دسترس هستند.

تامین شیر خام است که پردازش به آشامیدنی لبنی شیر تا حد زیادی بیش خرده فروشی تقاضا با توجه به سقوط ناهار خوری نشسته در رستوران ها و بسته شدن مدارس. در حال حاضر دامداران در حال آزادسازی بیش از حد شیر که آنها نمی تواند به فروش برسد.

دافی گفت: عرضه مواد غذایی و زنجیره ای است "با پاسخ, اما آن تاکید کرد."

خیلی از این صنعت تمرکز در حال حاضر در تضمین عرضه مداوم گوشت تازه به خصوص پس از Smithfield روز چهارشنبه اعلام کرد که این امر به طور موقت خود را خشک سوسیس گیاهی در کوداهی ویسکانسین و ژامبون گیاه در شهرستان مارتین, Missouri.

"در حال حاضر ما در حال OK" در گوشت لوازم "اما این چیزی است که ما به تماشای رک و پوست کنده روزانه" دافی گفت.

یکی از دلایلی است که گیاه در حال خاموش شدن ناگهانی به خصوص مخل برای صنعت گوشت این است که آنها به طور معمول بسیار بزرگ با توجه به کار فشرده روش پردازش گوشت مانند چیدن استخوان با دست. با 3,700 کارکنان Smithfield گیاه در Sioux Falls معمولا نشان دهنده حدود 4% به 5% از ایالات متحده تولید گوشت خوک و یا در حدود 18 میلیون نفر در هر روز است.

کارگران در گوشت فرآوری گیاهان به خصوص در معرض خطر ابتلا به کروناویروس چرا که آنها اغلب موقعیت نزدیک به یک دیگر کارشناسان می گویند.

دیگر گیاهان پردازش گوشت در سراسر ایالات متحده نیز بسته اند با بسیاری از کارگران آلوده از جمله تایسون غذاهای گیاهی در کلمبوس اتصال آیووا که در آن دو کارگر کشته و JBS ایالات متحده آمریکا گریلی, کلرادو, کارخانه, که همچنین تا به حال دو مرگ.

"در دیگر انواع مواد غذایی تجهیزات پردازش آنها تمایل به بیشتر اپراتور دستگاه تا مردم در نزدیکی و نه به عنوان حساس" گفت: ریک ویلیامز یک شریک در بتل کریک میشیگان بر اساس JPG, منابع, مواد غذایی و نوشیدنی عملیات مشاوره.

دیانا darrah وجود دارد از رندولف اوهایو گفت که او تلاش کرده است بارها و بارها برای پیدا کردن گوشت در ماه گذشته و در دیدار با قفسه های خالی.

"ما شده است خوردن بیشتر غذاهای وگان گوشت" گفت: darrah وجود دارد که یک رژیم غذایی طبخ در خانه سالمندان. "آلی مسائل است نه پرواز کردن قفسه ها در شمال اوهایو."

در صنعت مرغداری یک بیمار نیروی کار است که تهدید به ایجاد یک عدم تعادل بین تعداد جوجه ها در مزرعه و تعداد پردازش به گوشت برای فروش در فروشگاه.

حدود 2 میلیون جوجه ها متعلق به یک شرکت در Delmarva شبه جزیره که شامل جنوب دلاور ساحل شرقی مریلند و ساحل شرقی ویرجینیا کشته خواهد شد در مزارع که در آن آنها مطرح شد با توجه به Delmarva صنعت مرغداری, Inc. اما آنها نمی خواهد آن را به بازار با توجه به تعداد کافی از کارگران به نگه دارید تا با تولید.

جان کمپبل تا به حال مشکل پیدا کردن مرغ و تخم مرغ در Yankton, South Dakota در هر دو خارج شده و Hy-Vee.

"وجود دارد فقط یک لوله خالی از منطقه که در آن مرغ استفاده می شود" کمپبل گفت:. "آنها برخی از بال مرغ, اما من نمی بینم سینه مرغ یا ران مرغ. و تخم مرغ یا ضربه از دست ندهید. گاهی اوقات آنها باید آنها را و بار دیگر آنها را به طور کامل به فروش می رسد."

به همین دلیل است که شیر ریخته بودن

با شیر آن یک داستان متفاوت است. ناگهانی بسته شدن مدارس و رستوران ها محوری است کشاورزان به حالت بحران. شیر مصرف وجود دارد از جمله شیر مورد استفاده برای ایجاد پنیر و کره در رستوران ها است که به طور ناگهانی به هدر رفتن.

برایان Rexing یک کشاورز لبنی در ایندیانا جنوب گوشه گفت که او مجبور شد به دور از حدود 30,000 گالن های شیر را در این زمینه در مزرعه اش در هفته گذشته. هیچ جا وجود دارد برای شیر برای رفتن.

"هنگامی که شما می توانید آن را به پایان برساند و آن را به بازار و دیدن آن در دست مصرف کنندگان که دشوار است که ما امرار معاش" گفت: Rexing که صاحب نسل جدید لبنیات در Owensville ایندیانا.

برای بیش از یک هفته طلایی E مزرعه های لبنی در نزدیکی غرب خم ویسکانسین بوده است آزادسازی حدود 25 ، 000 گالن شیر در روز به دلیل گیاهان پردازش کامل به لبه آن را ندارد.

"مردم گفتن چیزهایی مانند" چگونه می توانم خواب در شب و که من باید شرمنده از خودم" الب گفت. "برخی از مردم فکر آن را فقط اتفاق می افتد در این مزرعه. اما آن را در سراسر کشور است. وجود دارد بسیاری از مزارع انجام این کار در حال حاضر."

در عین حال او نمی تواند کمک به موسسات خیریه از آنجا که مستقیما از مزرعه آن را غير پاستوريزه و unbottled. دولت قانون برای یک چیز را ممنوع کرده است.

"ما فقط نمی تواند بالا بکشد در مقابل یک شربت خانه مواد غذایی با 7000-مخزن گالن و می گویند 'در اینجا شما بروید خود کوزه و ما آنها را پر کنید.' اما برخی از مردم درک نمی کنند," الب گفت.

جیم Mulhern مدیر عامل شرکت ملی تولید شیر ارتباط که نشان دهنده دامداران و تعاونی گفت: کشاورزان باید ضربه سخت شده با وجود "قوی" خرده فروشی تقاضا است.

"این است که جابه جایی محصول است که مشکلات ایجاد شده در طول زنجیره تامین است. این همه پشت کردن" او گفت:.

چه بسیاری از آمریکایی ها نمی دانند این است که شیر آزادسازی غیر معمول است به عنوان لبنی کسب و کار شده است در حالت بحران سال با مصرف کنندگان کمتر نوشیدن شیر است.

"این غیر معمول نیست به اتلاف و داستان از شیر ریخته بودن خاموش" JPG منابع شریک تفنگ هیوز گفت. "که در واقع اتفاق می افتد تمام وقت."

در راه, شیر, صنعت, عمل مانند صنعت خودرو که متکی بر فقط در زمان عرضه قطعات برای مونتاژ به پایان رسید وسایل نقلیه. با یک استثنا.

"در حالی که ما فقط در زمان تولید به صورت عادی بازار ما ندارد و توانایی برای خاموش کردن که spigot هنگامی که وجود دارد یک اختلال" Mulhern گفت. "شما نمی توانید فقط بسته آن گاو را به متوقف کردن شیر از آینده. بنابراین شما رو خیلی بیشتر عرضه نسبت به تقاضا وجود دارد."

به حفظ محیط زیست و مزارع در حالت ایده آل, پور بیش از حد شیر به یک بی هوازی digester که تولید بیوگاز و یا به "کود مرداب" Mulhern گفت.

اما "به عنوان جلد رشد آن مسئله می شود," او گفت:.

تلاش برای restock قفسه های فروشگاه

برای بسیاری از دیگر محصولات این منابع هنوز هم در حال اجرا ،

فروشگاه های مواد غذایی هستند و تنها جلسه حدود نیمی از زمان تقاضای مصرف کنندگان برای کالاهای تحلیلگر UBS مایکل Lasser گفت: در یک یادداشت تحقیقاتی مارس 12.

دافی عمده فروشی مواد غذایی اجرایی وجود دارد گفت: به طور کلی مواد غذایی کافی در خط لوله از کارخانه به انبار خرده فروشی اما لخت قفسه ادامه خواهد داد به دلیل آن طول می کشد زمان برای محصولات به باد راه خود را از طریق فروشگاه.

"این فقط طول می کشد در حالی که برای سیستم به گرفتن" او گفت:. "برخی از این دسته بندی ممکن است شش تا هشت هفته 10 به طور کامل دوباره در قفسه."

بیلی رابرتز, مواد غذایی و نوشیدنی تحلیلگر تحقیقات بازار شرکت Mintel گفته شده است وجود دارد یک افزایش بزرگ در فروش گوشت و مواد غذایی منجمد.

"سهام ممکن است تا حدودی تخلیه شده اما نه به طور کامل تخلیه شده بود دیدن زود" رابرتز گفت. "من فکر می کنم تولید کنندگان در حال تلاش برای نگه دارید تا با یک افزایش در تقاضا است."

یکی از نگرانی های است که نگرانی در مورد کمبود تمایل به ایجاد نمایند.

"ما می تواند مصرف کنندگان را به یک درجه بیشتر و خرید به سادگی به دلیل نگرانی در مورد تامین خواهد در واقع وجود دارد" رابرتز گفت.

با خرده فروشی تقاضا در بی سابقه, سطح, شرکت های مواد غذایی مانند Conagra و حبوبات-و-ماست ساز General Mills عامل در یا نزدیک به ظرفیت کامل به نگه دارید تا.

"بسیاری از شرکت ها در حال اجرا خود را برای تولید گیاهان در هفت روز هفته در حال حاضر به عنوان مخالف به پنج یا شش روز در هفته" Sundaram گفت.

اما این کافی نیست و در برخی موارد به نگه داشتن فروشگاه های عرضه شده به ویژه به دلیل برخی از گیاهان در مواجهه با کمبود نیروی کار زمانی که کارگران به آلوده شدن و یا ماندن در خانه از ترس.

"این یک چالش برای همه در حال حاضر سعی کنید برای به دست آوردن غذا در قفسه" Sundaram گفت.

گوشت کمبود می تواند به اثبات می شود یک کاتالیزور برای بیشتر مردم سعی کنید از جایگزین گوشت.

غیر ممکن است غذاهای پنج شنبه اعلام کرد که آن را تسریع برنامه های توسعه آن با توجه به COVID-19 و افزایش تقاضا است. روز جمعه شرکت گیاهی غیر ممکن برگر اولین در فروشگاه 777 از جمله Albertsons, Jewel-Osco, غرفه, Safeway و وان در کالیفرنیا و نوادا و بخش هایی از غرب میانه.

"ما همیشه برنامه ریزی شده در یک افزایش چشمگیر در خرده فروشی برای سال 2020 – اما با بیشتر و بیشتر آمریکایی ها غذا خوردن در خانه و تحت عنوان 'پناهگاه در محل سفارشات ما درخواست های دریافت شده از خرده فروشان و مصرف کنندگان به طور یکسان" غیر ممکن است مواد غذایی' رئیس جمهور Dennis Woodside در بیانیه ای گفت.

تغییر از رستوران ها به خرده فروشی

در کاخ سفید coronavirus اخبار جلسه روز شنبه, U. s. Department of Agriculture, منشی, سانی Perdue گفت این کشور "مقدار زیادی از مواد غذایی برای همه ما شهروندان است."

"لخت قفسه های فروشگاه است که شما ممکن است در برخی از شهرستانها در کشور ما تقاضا مسئله یک مسئله عرضه," پردو گفت. "راه مواد غذایی آماده و بسته بندی شده به فروش می رسد در یک رستوران و یا یک مدرسه است به طور قابل توجهی متفاوت از راه آن را بسته بندی شده برای شما را به خرید در فروشگاه مواد غذایی است."

پردو گفت: "ما در حال کار را از طریق" زنجیره تامین مسائل است که نمی تواند ثابت شود بلافاصله.

در حالی که شرکت های مواد غذایی در حال برداشتن گام برای تقویت تولید در هر کجا که ممکن است کارشناسان صنعت گفت: آن نیاز به زمان و سرمایه گذاری برای تولید کنندگان مواد غذایی به پیکربندی مجدد گیاهان خود را به مواد غذایی برای خرده فروشی به مصرف به جای رستوران استفاده کنید.

"این بسیار دشوار است به آن دسته از محصولات که در حال بسته بندی شده در راه است که خوب برای رستوران ها و دانشکده ها و بیمارستان ها و در حال حاضر قرار داده و آنها را به" بسته بندی خرده فروشی گفت هیوز شریک در, JPG, منابع است.

برای مثال او گفت: آرد که قبلا عرضه شده در کیسه های نانوایی نمی تواند به طور ناگهانی بود repackaged به کیسه های کوچک برای فروش در خرده فروشی ها به آمریکایی ها که به طور ناگهانی پخت رفتار بیشتر در خانه است. یا بیکن که عرضه شد برای رستوران ها در جعبه های بزرگ نمی تواند به طور ناگهانی بود repurposed را در بسته های کوچک.

در تلاش برای pivot رستوران ها از جمله کوچک mom-and-pop رستوران ها برای زنجیره ای ملی مانند Panera نان پیتزا کالیفرنیا و گوشت گاو 'O' بردی را اضافه کرده مواد غذایی در منو است. روند سوخت شده است توسط سازمان غذا و داروی آرامش بخش قوانین و مقررات به صورت فله-خرید مواد غذایی در اواخر ماه مارس است. متحده از جمله نبراسکا و تگزاس نیز آرام دولت قوانین اجازه می دهد که از eateries به فروش مواد غذایی.

معلوم نیست اگر از آن خواهد شد به اندازه کافی برای جبران اختلال ناشی از بسته شدن یک کارخانه عظیم مانند Smithfield عملیات در Sioux Falls, که به سادگی می افزاید: فشار به یک زنجیره تامین است که در حال حاضر تیره و تار.

"تجمعی تاثیر این تعطیلی در حال رفتن به استرس زنجیره تامین و ایجاد عرضه چالش اگر ظرفیت نمی آورد دوباره آنلاین در موقع" دافی گفت.

کمپبل یک کامپیوتر تکنسین پشتیبانی در داکوتای جنوبی گفت که او امیدوار است قادر به خرید ران مرغ به زودی دوباره پس از یک ماه از رفتن بدون. او می گوید: کمبود مرغ باید او را شگفت زده کرد.

"من مردم را از رفتن آجیل با محصولات کاغذی با کاغذ توالت و از جمله, اما من نمی بینم مردم احتکار مرغ" کمپبل گفت:. "آنها تا به حال برخی از علائم در یک نقطه یکی گفت: شیر در هر فرد و یا یک کاغذ توالت اما من تو را دیدم هرگز نشانه هایی در مورد مرغ. مرغ فقط به نظر می رسید به ناپدید می شوند."

نیاز به کاغذ توالت یا تخم مرغ؟: رستوران در حال باز کردن بازار و فروش در-مورد تقاضا در میان COVID-19

آمریکایی ها ولع مصرف مواد غذایی راحتی در طول COVID-19: حبوبات تنقلات و شیرینی پرواز کردن قفسه

کمک: Indianapolis Star خبرنگار سارا Bowman, Milwaukee Journal Sentinel خبرنگار ریک بارت و دلاور اخبار خبرنگار مجله Maddy لوریا

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگاران ناتان Bomey و کلی Tyko در توییتر @NathanBomey و @KellyTyko.

به اشتراک گذاری افکار خود را با ایالات متحده آمریکا امروز

با پر کردن فرم زیر و یا از طریق این لینک امکان را برای گنجاندن در ایالات متحده آمریکا امروز ادامه COVID-19 پوشش.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im
آخرین مطالب