ماسک تحویل با روزنامه کمک به مشتریان ماندن آماده بدون ترک خانه

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 12:10 PM EDT 25 مه سال 2020جف تامپسون دریافت دو پارچه ماسک با روزنامه یک روز.

توسط ABESTANEWS در 5 خرداد 1399

جف تامپسون دریافت دو پارچه ماسک با روزنامه یک روز. یکی خاکستری و یکی آبی.

او تا به حال یک ماسک قبل از, اما آن را بیشتر از یک کار ماسک – چیزی است که شما می خواهم برای استفاده از صفحه اصلی پروژه است. جدید ماسک پوشش صورت خود را فقط حق, او گفت:.

جینا خواننده, توزیع, مدیر, برای, Kitsap Sun برای 20 سال گذشته و دخترش بریتنی شده اند سخت در کار دوخت ماسک از همه رنگ برای مشتریان که درخواست آنها.

تامپسون شده است یک مشتری از خواننده برای بیش از ده سال گرفتن, Kitsap Sun, the Wall Street Journal و سیاتل تایمز تحویل به درب خود را در Allyn. 75 ساله مشتری می گوید خواننده شادی به کار با و توصیف او به عنوان لذت بخش است.

زمانی که این بیماری همه گیر آمار در بهار امسال بریتنی می خواستم برای ایجاد ماسک برای پاسخ اول. اما بسیاری از آنها در حال حاضر در حال انجام است که پس او تصمیم گرفت تا آنها را برای روزنامه مشتریان. او شده است با ارائه مقالات و مادر او را برای دو سال. او می دانست که بسیاری از مشتریان مسن هستند و یا مستعد ابتلا به این ویروس و نه ممکن است بخواهید به ترک خانه به یک ماسک. ماسک نیز به فروش می رسد در بسیاری از مکان ها و یا هفته طول می کشد برای رسیدن به خانه کسی با حمل و نقل به تاخیر می اندازد.

این دو قرار دادن نامه به مشتریان درخواست آنها را به تماس اگر آنها را مانند یک ماسک.

"من تا به حال یک بانوی شوهر او یک قربانی سکته مغزی و او تا به حال بیماری های ریه" خواننده گفت. "آنها تا به حال شل و ول ماسک کاغذ."

هر چند او از خانه خود را seldomly, Thompson گرفته سفر به Costco و به فروشگاه های سخت افزاری سپیده خود پارچه ماسک. او را نگه می دارد ماسک در اتومبیل خود آن را پاک پس از استفاده و می گوید: آن برگزار شد تا به خوبی.

تا کنون آنها تحویل داده ام 144 ماسک و باید حداقل 100 بیشتر آنها در حال کار بر روی. آنها پیگیری که ماسک می رود که مشتری با قرار دادن آنها در کیسه Ziploc با آدرس و سپس اتصال آنها را به کاغذ با باندهای لاستیکی.

ماسک ساخته شده از آرایه ای از رنگ ها از پارچه ضخیم و هنگامی که مشتریان تماس با آنها می توانید مشخص کنید که چه رنگ و چگونه بسیاری از آنها می خواهم. یکی سالمندان مشتری با قورباغه مجسمه در حیاط رو چند ماسک های مخصوص آراسته با قورباغه.

"بسیاری از مردم شده اند تحت فشار قرار داده و وجود دارد بسیاری از مردم که در حال شکایت" تامپسون گفت: در مورد زندگی در طول COVID-19. "آن را فقط به برخی از انرژی مثبت وجود دارد. که برای من کاملا برجسته است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب