مرد نقاط شعله ور شدن تفنگ در بیمارستان COVID-19 غربالگری پرستاران را تهدید به کشتن همه

اندرو Binion Kitsap Sunمنتشر شده 4:32 PM EDT Jun 22, 2020یک مرد متهم شد جمعه با اشاره به شعله ور شدن تفنگ در د

توسط ABESTANEWS در 3 تیر 1399

یک مرد متهم شد جمعه با اشاره به شعله ور شدن تفنگ در دو پرستار نیروی انسانی COVID-19 غربالگری بازرسی در سنت مایکل مرکز پزشکی در برمرتون و گفت: "من اینجا هستم برای کشتن همه!"

St. Michael نام جدید داده شده در اوایل این ماه به هریسون پزشکی مرکز غیر انتفاعی است که دارای بیمارستان است.

برمرتون پلیس نامیده می شدند به بیمارستان در 10:52 بعد از ظهر و بازداشت جاستین Howard چاه 33. او متهم شده بود روز شنبه در Kitsap County Superior Court با دو فقره جرم آزار و اذیت و یک تعداد از تداخل با مرکز بهداشت و درمان.

پرستاران گفت: چاه راه می رفت به پذیرش که در آن غربالگری انجام شده است و خواسته شده بود غربالگری سوالات.

"آیا شما می دانید که من هستم؟" چاه پرسیدم پرستار با توجه به اسناد دادگاه. پرستار گفت: او می تواند نگاه کردن اطلاعات خود را هنگامی که او بررسی می شود.

او سپس کشیده سیاه رنگ شعله ور شدن اسلحه را از جیب خود و با اشاره آن را به طور مستقیم در یک پرستار در حالی که گفت: "من اینجا هستم برای کشتن همه!" یک افسر نوشت: در اسناد دادگاه.

پرستار "تا به حال هیچ جایی برای فرار و التماس جاستین به قرار دادن تفنگ پایین" افسر نوشت. دوم در ایستگاه غربالگری را تایید کرد اولین بار پرستار نسخه از این حوادث است.

در آن زمان غربالگری پاسگاه بود که در تنها در دسترس ورودی و طی این حادثه بیماران و کارکنان قادر به آمدن یا رفتن یک افسر نوشت.

چاه رزرو شده بود به Kitsap County Jail درست قبل از نیمه شب جمعه.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن