MacEwen چهره دو رقیب در 35 منطقه خانه اولیه

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 5:53 PM EDT Jul 15, 2020دولت Rep. جلب MacEwen یک جمهوری خواه چهره دو رقبا برای

توسط ABESTANEWS در 26 تیر 1399

دولت Rep. جلب MacEwen یک جمهوری خواه چهره دو رقبا برای خود 35 منطقه موقعیت 2 صندلی در Aug. 4 اولیه.

این اولین بار است که به دنبال انتخاب برای هر دو رقبای دموکرات دارسی هافمن و ارل برت که تلقی خود از "Shortstop حزب است."

در 35 منطقه شامل تمام میسون کانتی و قطعات Thurston. در Kitsap County, این 35 را پوشش می دهد بسیاری از بخش غربی این شهرستان و گسترش به جنوب Kitsap و برمرتون.

داوطلبان خواسته شد در مورد نقش قوه مقننه در پاسخ به همه گیر چگونه آنها را به آدرس کسر بودجه خود را در موضع پلیس اصلاحات در نور از اعتراضات گسترده علیه خشونت پلیس و رویکرد خود را برای حل این دولت در حال انجام مقرون به صرفه مسکن.

پاسخ خود را در نظم که در آن آنها به نظر می رسد در Kitsap County رای دهندگان جزوه.

ارل برت: "Shortstop حزب" 69, از برمرتون

مالی مبارزات انتخاباتی: Mini-گزارش (داوطلبانی که انتخاب این گزینه تعهد به منظور بالا بردن و صرف بیش از $5,000 هستند و بنابراین معاف از پر کردن گزارش های دقیق با افشای عمومی کمیسیون.)

برت هرگز اجرا برای دفتر. بازنشسته و از Puget صدا دریایی کشتی او گفت که او تصمیم گرفت برای اجرا به دولت خانه پس از تغذیه با راه همه گیر بود که به کار گرفته است.

او اختراع "Shortstop حزب" و فکر بیس بال قیاس مناسب بود تعهد خود از سازش. سیاستمداران "بیش از حد به پایه سوم و یا در حد پایه دوم" بدون توانایی برای رسیدن به وسط و سازش است. او نظر خود را در وسط و قادر به تحت تأثیر چپ یا راست بسته به چه چیزی بهترین را برای مردم و یا دولت است.

وقتی که می آید به پاسخ به همه گیر او گفت: نمایندگان مجلس باید به دنبال مشاوره از کارشناسان موضوع. او گفت: هر کس باید در همان صفحه به جای بازی یک بازی سیاسی در حالی که مردم در حال مرگ هستند.

"آنها باید مایل به ضرب و شتم این," او گفت:.

او همچنین می گوید: نمایندگان مجلس باید منجر شود به عنوان مثال با پوشیدن ماسک و زیر, بهداشت و ایمنی, توصیه برای افزایش دید مردم منطبق با قوانین است.

وقتی پرسید که چگونه قوه مقننه باید در پاسخ به این دولت چالش های اقتصادی در این رکود برت می گوید اقتصاد منوط به یک اثر دومینو در حالی که در "حالت همه گیر" که در آن بسیاری از کسب و کار نیست به طور کامل باز.

"مردم می ترسند و آنها حق بود," او گفت:. "اگر آنها اعتماد به نفس آنها ترس آنها در حال رفتن برای مردن آنها نمی خواهند به صرف پول است. آنها نمی خواهد باز کردن کیف پول خود را تا از آنها نمی خواهد که یک کار است."

او می گوید: کلمات "من" و "من" در حال کشتن اقتصاد و نیاز به داد و ستد برای "ما" و "ما".

او نشان می دهد داوطلبانه کاهش پرداخت درصد کمی از کارکنان دولت.

او می گوید: شبکه ایمنی برای بی خانمان نمی تواند قطع شود آنها به عنوان آسیب پذیر ترین در حال حاضر.

"آن پایین می آید به ما می تواند این کاهش" او گفت: "اما اگر این بیماری همه گیر در ادامه ما فقط در حال رفتن به حفاری سوراخ عمیق تر و عمیق تر و عمیق تر است. ما تا به حال شانس برای قرار دادن این بستر از طریق سطح ملی است."

وقتی که می آید به قوه مقننه در پاسخ به تماس در سراسر کشور و ملت برای پلیس اصلاحات برت می گوید: سابقه هر اداره پلیس باید بررسی شود. او گفت: ادارات باید موضوع به یک ارزیابی از تعامل خود را با مردم از رنگ. اگر یک ارزیابی سیستماتیک را نشان می دهد تخلف برت فکر می کند آن را ممکن است به از بین بردن بخش و بازسازی آن را از زمین تا. او با اشاره به Camden, New Jersey, به عنوان مثال.

او همچنین فکر می کند بیشتر آموزش به خصوص د-تشدید آموزش و حیاتی برای سالم نیروی پلیس.

برت گفت: او را تشویق کرده است وزارت امور خارجه از صدور مجوز شامل چه به صورت کشیده با یک مامور اجرای قانون در واشنگتن رانندگان راهنمای. این شامل جهات مانند نگه داشتن دست بر روی فرمان گرفتن از ماشین مگر اینکه درخواست و چه اسناد و مدارک را آماده برای نشان دادن یک افسر اجرای قانون.

"شاید آن می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی کسی را زیرا آنها می دانند که آنچه به انجام," او گفت:.

وقتی که می آید به قوه مقننه در پاسخ به افزایش بی خانمانی و عدم مقرون به صرفه مسکن او فکر می کند که تمرکز باید بر سلامت روان. او می گوید: برای کسانی که بدون بیماری روانی وجود دارد و شبکه های ایمنی. این ماده از اتصال آنها را با منابع در دسترس است.

"مردم من هستم نگران هستند افرادی که ذهنی به چالش کشیده است که بی خانمان هستند. آنچه ما باید انجام دهید برای کمک به کسانی که مردم؟"

او فکر می کند کارشناسان موضوع باید مشورت به کار با دولت در راه حل و پیدا کردن حفره های که نیاز به وصله در سیستم که در حال حاضر وجود دارد.

برت گفت: اولویت اصلی در صورت انتخاب این است که حصول اطمینان از ایمنی همه مردم است. او به نمونه هایی از چند نژادی خانواده مورد آزار و اذیت در چنگال جایی که آنها کمپینگ و چگونه یک مرد سیاه و سفید بود و تقریبا بدون محاکمه اعدام در ایندیانا است. او همچنین صحبت در مورد مردم حمل اسلحه به کاپیتول ساختمان نادیده گرفتن بدون سلاح ،

"آنها می گویند آن را حق قانونی خود را," او گفت:. "این تهدید و ارعاب."

برت می گوید: او خسته از "بازی ها" مردم در حال بازی با COVID-19 و زندگی مردم است و اولویت خود را به پایان دادن به آن بازی.

درو MacEwen: جمهوری, 47, اتحادیه

مالی مبارزات انتخاباتی: مطرح $77,032; صرف به تاریخ $46,040

MacEwen خدمت کرده است به عنوان نماینده دولت از سال 2013 و یک عضو از تجارت و بازی های کمیته دستیار رتبه بندی عضو مجلس تخصیص بودجه و به عنوان معاون رهبری طبقه. او به عنوان رئیس جمهور از شاهین مالی, Inc., شریک مدیریت از دریاچه های کوه های مدیریت سرمایه و شریک در سیگار Mo رستوران و حوض. او یک نیروی دریایی کهنه.

MacEwen می گوید: رژیم صهیونیستی. جی Inslee باید شامل قوه مقننه در پاسخ به این بیماری همه گیر. او گفت که او در تماس بوده است برای یک جلسه ویژه برای رسیدگی به بودجه و مسائل مربوط به سلامت اما MacEwen می گوید Inslee نمی خواهید برای رفتن از این مسیر است.

"من می خواهم مقننه درگیر اما شما می دانید که ما رو به در جلسه به انجام این کار است."

وقتی که می آید برای پاسخ به چالش های اقتصادی موجب شده توسط گیر MacEwen می گوید دولت این است که هزینه های بیش از حد وجود دارد و باید به اولویت. او می گوید: اقتصاد شد و در حال حاضر با توجه به رکود اقتصادی قبل از هر کسی دیدم همه گیر میاد.

"اما در اینجا ما," او گفت: "این یک شکست حزب اکثریت به درستی بودجه. بنابراین من قصد دارم برای ادامه به یک صدا برای بودجه مناسب و استفاده از اولویت های دولت برای تعیین آنچه در بالا مواردی هستند که باید بود باید بود تامین می شود."

در میان کسانی که در آموزش و پرورش و شبکه امنیت برنامه ها خواهد بود و اولویت خود را.

او همچنین فکر می کند موجود مالیاتی نیاز به بررسی برای اطمینان از آنچه وجود دارد را در کد است که در واقع در حال جمع آوری شده است. او همچنین می گوید که "به منظور بالا بردن مالیات در رکود است در مورد بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید."

MacEwen می گوید واشنگتن به تصویب رسید یکی از جامع ترین پلیس اصلاحات لوایح دو سال پیش در قوه مقننه است. به نظر او دولت یک رهبر در این کشور و کشورهای دیگر باید نگاه به واشنگتن به عنوان مثال.

"قطعا آنچه اتفاق افتاده در مینه سوتا است شنیع و این اشتباه است که هرگز نباید مورد بوده است," او گفت: با اشاره به مرگ جورج فلوید در 25 مه است که موجب سراسری جنبش در موضوع خشونت پلیس. "اما اجازه دهید نگه داشتن در ذهن است که اتفاق افتاده است در مینه سوتا است."

او گفت واشنگتن لایحه اصلاحات بود یک تلاش مشترک با اجرای قانون و حمایت گروه ها و مدل قانون برای بقیه ملت.

او می گوید که حمایت از اجرای قانون است.

"ما همچنین کردم به تشخیص تفاوت بین کسانی که اعتراض و کسانی که شورش است," او گفت:. "آن کسانی است که شورش را انجام داده اند هیچ چیز بیشتر شما می دانید مسائل مهم که در خارج وجود دارد."

وقتی که می آید برای پاسخ به مشکل بی خانمانی و عدم مقرون به صرفه مسکن MacEwen می گوید: رشد قانون مدیریت نیاز به بازبینی شود. او گفت: بسیاری از چیزهایی که انجام شده است بیش از 30 سال گذشته تنها تشدید بحران از جمله تمرکز بر افزایش تراکم در مناطق شهری است.

او می گوید: توسعه روستایی است که مانع سیاست های فعلی که مسکن غیرقابل تحمل هر چند توسعه روستایی می تواند یک راه حل برای بحران مسکن.

"در بسیاری از مناطق شما می توانید یک بسته که کمتر از پنج هکتار است. که نمی توان مسکن مقرون به صرفه" او گفت:. "ما بی شماری مطالعات و مجوز مورد نیاز قبل از اینکه شما حتی شروع به ساخت یک خانه. که نمی توان مسکن مقرون به صرفه است. ما همچنان به ایجاب میکند که مجلس و دولت را مطرح کرده اند که الزامات اضافی در ساختمان و دوباره آن را ندارد مسکن مقرون به صرفه است."

او می گوید آن را اغلب از 30 ، 000 $-$40,000 در هزینه قبل از هر گونه ساخت و ساز حتی رخ می دهد. رشد قانون مدیریت انجام شد در '90s زمانی که جمعیت این ایالت پایین تر بود که او می گوید: یک دلیل آن نیاز به بازنگری.

"در پایان روز, ما یک مسئله عرضه," او گفت:. "تا زمانی که اصلاح شود ما در حال رفتن به مسکن تبدیل شدن به بسیار مقرون به صرفه است."

او همچنین فکر می کند که قوه مقننه باید افزایش انگیزه در چند خانواده مسکن و می گوید وجود دارد کمبود این نوع مسکن در 35 منطقه.

MacEwen گفت: بزرگترین اولویت در صورت انتخاب به کار بر روی یک بودجه پایدار است که در گذشته از طریق اقتصادی یو پی اس و فراز زندگی. او همچنین می خواهد به اطمینان حاصل شود دولت قوی K-12 سیستم آموزش و پرورش به دانش آموزان آماده شدن برای زندگی بعد از مدرسه بالا و به آنها این توانایی به موفقیت است.

پاسخگویی به مالیات دهندگان برای پول از دولت دریافت یک مسئله مهم به MacEwen به عنوان به خوبی.

دارسی هافمن: دموکرات 63, Thurston County

مالی مبارزات انتخاباتی: مطرح $40,763.68; صرف $31,183

هافمن نشده برگزار می شود انتخاب می شوند هر چند او می گوید: او مشغول به کار نسبت به آن کل زندگی خود را با منافع در سیاست و کمک به مردم است. او را در حال اجرا است چرا که او فکر می کند این مهم است که یک دموکرات با یک چشم انداز روستایی و در هشت سال گذشته به 35 منطقه نداشته کسی نشسته در دموکراسی های پارلمانی ،

"بخشی از دلیل شاید مردم در 35 احساس نمی کند و دولت در حال کار برای آنها است چرا که آنها هیچ صدای در اتاق که در آن تصمیم گیری ساخته شده است. ما باید برای رسیدن به آن اتاق و من خیلی صدای بلند" هافمن گفت.

او کار می کرد به عنوان یک بانک با سرمایه گذاری و مدیریت ریسک تجربه و منابع و ارتباطات مدیر در لوتری کلیسای چوپان خوب در المپیا.

وقتی که می آید به مجلس ایران در پاسخ به همه گیر هافمن می گوید: مهم ترین چیز این است که کمک به مردم است.

"تنها وجود دارد بسیاری از مردم خارج وجود دارد, صدمه زدن به," او گفت:. "حتی بیشتر از گذشته رکود و گروه های مختلف مردم است و آنها در حال صدمه زدن به در راه های مختلف."

او می گوید: تاپیک مالی ناامیدی بلکه یک سیستم آموزشی است که مختل و گسترده احساس انزوا و ناامیدی بیش از بیکاری است.

"من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک مقدار زیادی از کسب و کار انجام می شود اما همچنین بسیاری از همدلی است. ما واقعا نیاز به فکر کردن در مورد مردم ، این رویکرد که من را," او گفت:.

تا آنجا که به قوه مقننه اقتصادی در پاسخ او گفت: ممکن است یک رویکرد است که واقعا استفاده می شود قبل از. در آخرین رکود اقتصادی او گفت: این خطاب شد توسط بودجه-برش.

"من فکر می کنم که ما نمی توانیم در این راه این زمان. مردم میلیون ها ساخته شده اند در این بیماری همه گیر پس از آن تحت تاثیر قرار مردم در راه بسیار متفاوت از هر رکود اقتصادی داشته ایم. ما باید به آن نگاه کنید در یک راه جدید است."

در حالی که او فکر نمی کند که مالیات مردم بیشتر است جواب او گفت: راه های جدید برای افزایش درآمد باید به جای نگاه شود. او نسبت آن به بودجه خانوار: اگر دو نفر وجود دارد کار می کند و یکی از دست می دهد و کار خود را, آنها در حال رفتن برای کاهش آنچه که آنها می توانند, اما این بدان معنا نیست که فرد در حال رفتن به دنبال کار دیگری.

"آن را تنها حس می کند زمانی که شما از دست دادن پول است که شما نگاه کنید برای استفاده های مختلف از درآمد" او گفت:. "این بدان معنی نیست که افزایش بی عدالتی در حال حاضر ناعادلانه نظام مالیاتی به این معنی که ما نگاهی به راه های جدید برای گرفتن پول."

وقتی که می آید به پاسخ به تماس پلیس, اصلاحات هافمن فکر می کند قوانین در حال حاضر در جای خود باید مورد بررسی و اجرا شود. او همچنین فکر می کند که اجرای قانون مشابه به مدارس باید پاسخگو به جامعه آن را در خدمت. چه اتفاقی می افتد در روستایی Mason County متفاوت از آنچه اتفاق می افتد در سیاتل, او گفت:. داشتن ایالتی مقرر در انتظارات از اداره پلیس خوب است, او گفت:, اما روز به روز از اجرای قانون باید به سمت چپ به جوامع است.

"سهام بسیار مهم در هر جامعه در کشور ما در همه جا در کشور ما یا جهان که برای ماده," او گفت:. "هر چه در قوه مقننه می کند آن را به نگاه را از طریق سهام لنز. که به ویژه مهم است در هر چیزی که ما را با اجرای قانون و چه در سطح ایالت و یا مبتنی بر جامعه."

وقتی که می آید برای دولت مقرون به صرفه مسکن مشکل او فکر می کند ساخت مسکن بیشتر مقرون به صرفه که در آن در حال حاضر وجود دارد این است که سریع تر و ارزان تر از ایجاد مسکن. او فکر می کند بیشتر مقرون به صرفه مسکن باید ساخته شود در نزدیکی حمل و نقل عمومی.

هافمن فکر می کند کاهش هزینه ها و بهبود سرعت است که با مجوز تایید شده کمک خواهد کرد همراه با تشویق سازمان های غیر انتفاعی و کسب و کار با هم کار کنند برای ساخت مسکن مقرون به صرفه.

"این امر می تواند به نفع ما برای کمک به حل این مشکل" او گفت:. "هیچ یک از ما در حال رفتن به قادر به انجام این کار در خود ما مشکل است و فراتر از آن. آن را به یک رویکرد مشترک به منظور حل این است."

اولویت های دیگر در صورت انتخاب شامل ساخت پهنای باند یک ابزار عمومی.

"این فقط یک ماده از داشتن اینترنت برای سرگرمی آن را یک ماده از داشتن اینترنت برای, بهداشت و درمان, برای کسب و کار."

او می گوید: آن را سخت برای جذب کسب و کار جدید به میسون کانتی و یا سایر نقاط 35 منطقه به دلیل دسترسی سریع و قابل اعتماد به اینترنت ضعیف است. او فکر می کند آن را مورد نیاز هم برای اقتصاد و مدارس.

"این رفتن به چند سال قبل از مدارس بازگشت به" طبیعی است." داشتن آن را به یک اولویت شماره 1 برای من," او گفت:.

هافمن همچنین فکر می کند مدرسه بودجه مهم است. او قدردانی معلمان توانایی به نوبه خود بر روی یک سکه و دوباره ایجاد کل برنامه و روش آموزش در طول بیماری همه گیر. او می گوید: در حال حاضر زمان مهم است که به حمایت آموزش و پرورش از جمله کالج ها و دانشگاههای دولتی.

"مردم نمی توانند یاد بگیرند به جوش بر روی اینترنت و یا چگونه به رسم خون. چرا که آنها قادر به ملاقات در فرد ما به دنبال در یک کمبود بهداشت و درمان کارگران درست زمانی که ما به آن نیاز دارند."

بهداشت و درمان یکی دیگر از هافمن اولویت. او گفت: آن را غیر قابل تصور به فکر می کنم که بیمارستان های در حال اجرا پایین در بودجه در زمانی که کیفیت مراقبت های بهداشتی است که به شدت مورد نیاز است.

"آن را باید مقرون به صرفه و در دسترس است و من فکر می کنم این بیماری همه گیر است و قطعا نشان داده است که."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب