معرفی بهترین رستوران کرج

کافه رستوران ماژورل در سال های اخیر به یکی از مکان های محبوب برای برگزاری دورهمی ها و جشن های خانوادگی و دوستا

توسط مدیر سایت در 2 تیر 1402

کافه رستوران ماژورل در سال های اخیر به یکی از مکان های محبوب برای برگزاری دورهمی ها و جشن های خانوادگی و دوستانه تبدیل شده است. این کافه رستوران که اسمش را از یکی از باغ های معروف مراکش برگزیده، رویکردی متفاوت در نحوه پذیرایی از مهمانانش را در پیش گرفته است. در ادامه به بررسی و معرفی بهترین رستوران کرج می پردازیم.

منوی ماژورل بهترین رستوران کرج

منوی این کافه رستوران شامل انواع صبحانه، غذا، دسر و نوشیدنی سرد و گرم می شود. در ادامه بخشی از منوی ماژورل را بررسی می کنیم:

صبحانه

منوی صبحانه کافه رستوران ماژورل ترکیبی از غذاهای مدرن و سنتی است. در این منو از صبحانه های بین المللی تا صبحانه های ایرانی یافت می شود. برخی از صبحانه های ارائه شده توسط این کافه می توان به وافل بیکن و تخم مرغ، املت زیتون، املت اسفناج، سوسیس تخم مرغ، وافل گوشت و بشقاب سرد ایرانی اشاره کرد.

غذا

منوی غذای بهترین رستوران کرج دارای بخش های پیش غذا، استیک ها، کباب ها، غذاهای پلویی، پیتزاها، انواع سالاد و برگر و پاستا می شود. در قسمت پیش غذا هم به غذاهای بین المللی مانند حمص و نان سیر و هم به انواع بشقاب های سبزیجات و غذاهای دریایی ساده پرداخته شده است. پس از آن در منوی غذای اصلی از استیک و کباب تا غذاهای ایرانی و فست فود یافت می شود. در واقع منو غذایی این کافه رستوران به نوعی طراحی شده است تا بتواند با ارائه کیفیت مطلوب توجه و رضایت انواع سلیقه ها را جلب کند.

دسر و نوشیدنی

در قسمت دسر و نوشیدنی منو کافه رستوران ماژورل دست مشتری برای انتخاب انواع نوشیدنی های سرد و گرم در کنار کیک ها، چیز کیک، باقلوا و دیگر دسرهای روز دنیا باز است.