عشق در زمان coronavirus: چگونه زوج ها برخورد ناگهانی با فاصله یا نزدیکی

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 11:00 AM EDT May 11, 2020برمرتون – Misty Nault بازگشت به کار این هفته نمی دان

توسط ABESTANEWS در 23 فروردین 1399

برمرتون – Misty Nault بازگشت به کار این هفته نمی دانستند که او را از دیدن شوهرش دوباره – حتی اگر او تنها 40 دقیقه دور.

شوهرش جان Godbolt دارای آسم. سه سال پیش او در بیمارستان بستری شد با یک مورد بد ذات الریه و آبسه ناشی از این بیماری خود را به سمت چپ ریه های زخم خورده. چون Nault با این نسخهها کار به عنوان یک متخصص طب سوزنی در کلینیک کایروپراکتیک – که باز برای کسب و کار در طول COVID-19 شیوع – زن و شوهر نگران او می تواند ناخواسته او بیمار است.

"ما هر دو فرض کنیم که اگر او مریض می شود او را به عنوان یکی از کسانی که در بیمارستان" Nault گفت.

در ماه مارس زمانی که مشخص شد که شیوع کروناویروس نیاز مردم به قرنطینه و عمل اجتماعی فاصله زن و شوهر ساخته شده انتخاب سختی برای زندگی به طور جداگانه. Godbolt بسته بندی کیسه های خود و نقل مکان به خانواده کابین در ماسون دریاچه.

"من گفت:" شما فقط نیاز به رفتن چون من هنوز از دیدن مردم که بدان معنی است که من در حال حاضر مسئولیت به من و شما احساس می کنید بهتر است اگر شما دور توسط خودتان,'" Nault گفت.

COVID-19: دوستان, خانواده, سوگواری, 'عوض کردن جو,' Kitsap اولین coronavirus قربانی

زندگی تحت قرنطینه است تغییر و پویایی بسیاری از روابط عاشقانه. برخی از زوج ها در روابط از راه دور را انتخاب کرده اند به سرعت به حرکت در با هم در حالی که دیگران مانند Nault و Godbolt – مجبور شده اند برای منزوی به طور جداگانه از شریک زندگی خود را.

"این یک احساس عجیب و غریب هنگامی که شما مانند, "اوه, من یک خطر به همسر'" Nault گفت.

کریس لنگتن کار به عنوان یک زمین شناس او را طول می کشد در سراسر کشور اخیرا یک کار در یک معدن در بریتیش کلمبیا, کانادا. زمانی که این کشور اعلام کرد یک پناهگاه در محل سفارش در اوایل ماه مارس لنگتن بود مجبور به انتخاب بین بازگشت به خانه به Gorst به ماندن با خانواده خود و یا ادامه کار.

برای برخی از, آن ممکن است تصمیم گیری آسان است. اما Mill is a non-حقوق و مزایای پیمانکار و تنها منبع درآمد برای خانواده اش است. همسرش آماندا است ضعف سيستم ايمنی و در معرض خطر بالا از عوارض بودند او به بیمار با COVID-19.

"ما که بهترین شرط بندی بود برای من برای حفظ کار و من فقط در اینجا بینهایت," لنگتن گفت.

ارتباطات در زمان coronavirus

ناگهان در ارتباط راه دور را مجبور Nault و Godbolt به دریافت خلاق با ارتباطات است. این زن و شوهر با استفاده از مارکو پولو یک برنامه است که اجازه می دهد تا کاربران را به ارسال پیام های تصویری به یک دیگر. بر خلاف تماس تصویری فیلم ذخیره می شود و می توان باز کرد یا در پاسخ به بعد.

مکالمات روزمره را تغییر داده اند ، به جای معمول سوال در مورد بیس بال عمل و چه برای صرف شام زن و شوهر مبادلات گرفته اند در یک مطلب اساسی تن Nault گفت.

"من فکر می کنم برای هر دوی ما من فکر می کنم آن را بزرگ جداسازی آن را واقعا باعث می شود شما از دیدن آنچه در آن است که شما از دست رفته در مورد آن فرد چه در آن است در مورد آن شخص است که ضروری است برای شما" Nault گفت.

لنگتن احساس می کند خانواده اش آماده تر برای وضعیت از بسیاری از زوج ها پس از او معمولا به صرف سه هفته از هر ماه دور از خانه. اما این وضعیت هنوز هم چالش های آن است: لنگتن به رختخواب می رود و از خواب بیدار اوایل و آماندا در حال حاضر 24/7 با زن و شوهر 7 ساله به دختر.

"این یک چالش برای ما برای پیدا کردن زمان فقط برای هر یک از دیگر" لنگتن گفت.

به طور معمول لنگتن مردد به نوشتن همسرش, نامه, ایمیل ها و متون به جای استفاده از خدمات چت تصویری, چرا که "تماس های تصویری فقط آن را که بسیار سخت تر به از هم جدا می شود." اما زن و شوهر ساخته شده است یک استثنا در این مورد است. لنگتن همچنین تماس های تصویری با دختر خود را برای کمک به او با مدرسه و به همسر خود را به یک استراحت از پدر و مادر.

معمولا زن و شوهر را لنگتن زمان دور زمانی که او را برای یک هفته تمام با هیچ حواس او را پرت.

"ما اصلا تعادل بزرگ و در عین حال از آنجا که ما هنوز در آن دور mode," او گفت:.

"ما می خواهیم به مطمئن شوید که خانواده های ما امن هستند'

در حالی که در قرنطینه قرار دادند برخی از زوج ها از هم جدا راه دور زوج ها اقامت در آنچه که می تواند یک دوره طولانی بدون تعامل فیزیکی.

گوهر Masikat و دوست پسر او فرانسیس سویا شده بود بهترین دوستان شما برای بیش از یک دهه قبل از آنها شروع به قدمت سال گذشته است. جفت بزرگ در Kitsap هم قبل از سویا نقل مکان کرد و به سن آنتونیو. Masikat برنامه ریزی شده بود به حرکت در با سویا در سن آنتونیو در ماه اکتبر یک جدول زمانی است که در حال حاضر در هوا به دلیل شیوع کروناویروس.

"ما در مورد بحث اگر این اتفاق بدتر سپس ما ممکن است فشار آن بیشتر" Masikat گفت.

در حال حاضر Masikat گفت: او بیشتر نگران سویا سلامت پس از او با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار در یک بیمارستان امور کهنه سربازان در تگزاس که می بیند COVID-19 بيمار. سویا دارای اعضای خانواده که در معرض خطر عوارض ناشی از این بیماری است و تا به حال تا حد زیادی به منزوی کردن خود از سایر مردم Masikat گفت.

اجتماعی فاصله کار ؟ در اینجا چیزی است که Kitsap را به مقامات بهداشت عمومی می گویند

"ما پیش بینی ما حرکت می کند اما مایل به مطمئن شوید که خانواده های ما امن هستند" Masikat گفت.

زن و شوهر کار می کند در اطراف منطقه زمان و برنامه ریزی مشکلات را به نگه داشتن در تماس باشید. سویا با این نسخهها کار در اوایل و روز طولانی اما باقی می ماند تا در اواخر برای گفتن شب بخیر. زن و شوهر تصویری چت هر روز صبح و شب و ساعت را نشان می دهد و فیلم با هم زمانی که آنها می توانند.

Masikat و سویا را در بر داشت یک روش منحصر به فرد از اتصال در فرم از بازی های ویدئویی است. Animal Crossing: New Horizons – یک بازی جدید از نینتندو است که اجازه می دهد تا بازیکن سفارشی کردن خانه های خود و ارتباط برقرار کردن با دوستان در یک جزیره شاعرانه در جهان تبدیل به یک محل مناسب برای مجازی تاریخ.

"من ساخته شده یک پیک نیک ما ساخته شده است این خانه با هم" Masikat گفت.

تحت فشار قرار دادند با هم توسط یک بیماری همه گیر

دبی قیمت و دوست پسر او بوده است قدمت طولانی فاصله حدود 10 ماه. قیمت که زندگی در قایق خود را در فاس بندر لنگرگاه معمولا سفر به ایالت واشینگتن در تعطیلات آخر هفته به دیدن شریک زندگی خود را غنی Berentson.

پس از قیمت 50 بود به طور موقت گذاشته با توجه به شیوع این زن و شوهر تصمیم به حرکت در با هم برای مدت زمان قرنطینه.

"هیچ یک از ما می خواستم به قرنطینه توسط خودمان" قیمت گفت.

حتی اگر آنها تنها چند هفته در زن و شوهر تا به حال به برخی از تنظیمات را به جای یک دیگر قیمت گفت. Berentson که با این نسخهها کار به عنوان یک نجار است که به طور مداوم در حال حرکت و کار بر روی پروژه های, در حالی که قیمت تمایل به اطلاعات بیشتر به عقب گذاشته است.

"او آموخته است که چگونه به نوع اجازه رفتن که کمی سعی کنید برای استراحت کمی بیشتر" قیمت گفت. "من فکر می کنم که به طور کلی برای ما از آن خوب بوده است."

این زن و شوهر است که در پایان مقابل این طیف سیاسی. قیمت خودش را یک "لیبرال و مترقی" و Berentson به عنوان "قدیمی از مد افتاده است." اما این جفت ارز همراه خوبی و سیاسی موضوعات معمولا نمی آمد تا در مکالمه.

"ما یاد گرفته ایم که ما اصلا بحث زیادی در مورد سیاست هم" قیمت گفت.

طرح این است که با هم زندگی می کنند تا زمانی که این ایالت اقامت در خانه سفارش برداشته شده است. فراتر از آن است که بیشتر بحث های مورد نیاز در مورد کسانی که حرکت خواهد کرد که در آن.

"من فکر می کنم این یک تجربه خوب برای ما برای دیدن چگونه ما را در یک وضعیت زندگی قیمت" گفت.

بازگشت به عادی است ؟

با پایان روشن در چشم به COVID-19 بحران هر دو لنگتن و Nault بدانم زمانی که آنها قادر خواهید بود به را مربوطه قابل توجهی دیگران دوباره.

برای لنگتن بازگشت به خانه در اواسط ماه مه در اولین ایده آل خواهد بود اما او نمی خواست به او امیدوار است. این زن و شوهر به احتمال زیاد از دست هر یک از دیگر و تولد و قبل از اینکه پیوست.

"من نمی خواهم برای قفل کردن بر روی آن" لنگتن گفت.

Godbolt را کودکان و نوجوانان پیوست و او را در کابین آخر هفته گذشته پس از یک دوره دو هفته ای قرنطینه خود را. Nault امید خانواده می توانید یکی دیگر را برای اجتماعی-فاصله پیاده روی در عید پاک, اما او گفت: آن می تواند ماه قبل از او قادر به آغوش یا بوسه آنها را دوباره.

"که حضور فیزیکی است که باعث ایجاد یک پوچی نیم دیگر از بستر باقی می ماند ساخته" Nault گفت.

در سراسر کشور نگاه کنید: در اینجا کج بیل زدن به کشور است و آینده را با هم در میان همه گیر جهانیtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن