به دنبال لذت بردن از هنر آفلاین ؟

من شده است با بهره گیری مجازی جنبه های هنری من-مشاهده تجربه چند ماه گذشته ، مردم رو کمی تجربی; آنها تا به حال

توسط ABESTANEWS در 2 مرداد 1399

من شده است با بهره گیری مجازی جنبه های هنری من-مشاهده تجربه چند ماه گذشته ، مردم رو کمی تجربی; آنها تا به حال به فکر می کنم در خارج از جعبه برای مردمی نمایش کار می کنند. من به هیچ وجه قصد حضور در افتتاحیه پذیرایی و یا در معرض خطر سلامت من به رفت و آمد در اطراف شهر به اتمام هنر روی دیوار, اما در حال حاضر که فضاهای فیزیکی در حال بازگشایی من سفر خواهد کرد به یک گالری یا دو برای دیدن نشان می دهد اگر مناسب مقررات به محل قرار داده (مثل من با غربی نمایشگاه).

این آخر هفته من در زمان یک سفر کوچک به Andersonville و زمانی که من با یک بار من شنیده ام مردم جیغ و تشویق. از. The. در داخل. آن را مانند زمان عادی. من تا به حال توقف و جوانه زدن داخل. urely من تصور این است. مطمئن شوید به اندازه کافی وجود دارد کشیدن ملکه در حال چرخش در اطراف یک قطب در یک Dolly Parton کلاه گیس. ماسک بودند هیچ جا دیده می شود به عنوان مردمی بسته بندی شده بودند در این مکان کوچک. وحشت من همچنان قدم زدن است.

این جای تعجب نیست که هر کس دیگری احساس فشار برای بازگشایی شده است. اگر ما می تواند به بوق زدن جیغ و تشویق چرا که توده ها گله به همه چیز دیگری است ؟ اگر آنها آن را انجام می دهند چرا ما نمی توانیم? آن شروع می شود به عنوان یک قطره می شود و سیل است. قبل از من حتی می تواند به چشمک زدن من e-mail اطلاعیه در مورد موزه ها و گالری های بازگشایی. در حالی که من ممکن است شخصا بود با عجله به داخل (اگر چه من تجربه ای در غرب نمایشگاه تقریبا حس بیشتری نسبت به قدم زدن مشغول محله خیابان) به نظر می رسد خیلی امن تر و قابل توجیه تر از سفارش یک چیزبرگر و مبادله پرواز ذرات تف با جدول کنار من.

اگر شما به دنبال برای دریافت خارج از خانه خود را و به یک جدید سفید-دیوار تنظیم در اینجا چند مکان که در آن شما می توانید انجام این کار با خیال راحت.

مرطوب و سرد Haus گالری

آلمان آمریکا مرکز فرهنگی و گالری است که با داشتن آن رویداد عمومی با شیکاگو اتحاد هنرمندان تجسمی (اجوف) پس از همه گیر آغاز شده است. "شهری زندگی/بافت اجتماعی" باز خواهد شد با این موضوع چگونه کنار بیاییم, نظر, و, احساسی, گذشتن زمان آشفته. هنرمندان درگیر در این گروه نشان می دهد تمرکز بر روی این شهر صنعت شیکاگو محله جشنواره و تنوع را تشکیل می دهند که این شهر است. باز از پذیرش را به رعایت دقیق ماسک الزامات و دست مطابق با اصول بهداشتی ایستگاه. واقع در قلب لینکلن, مربع, گالری نیاز به بازدید کننده ای برای پاسخ به دعوت این نمایشگاه را دریافت دو جلسه که پنج شنبه 7/24 5 PM-6 PM و 6:30 PM-8 ساعت.

کوربت در مقابل دمپسی

پس از بسته شدن در اواسط ماه مارس کوربت در مقابل عراق خواهد بود بازگشایی با یک گروه جدید نشان می دهد به نام "کیهانی شهاب سنگ ها و دیگر مشعل." جان کوربت می گوید: "ما با احتیاط هیجان زده برای بازگشایی به دلیل ساخت نمایشگاه در فضای واقعی چیزی است که ما انجام می دهیم. وجود دارد هیچ جایگزینی برای تجربه هنر در فرد است." در طول دوره این بیماری همه گیر در این گالری به حال مجازی مختلف طرح و همچنین به عنوان یک سری از نمایشگاه آنلاین به نام بزرگ "حفاری" که نگاهی به آرشیو از هنرمندان مانند ربکا موریس و کارل Wirsum. این گروه جدید نشان می دهد به نظر می رسد در این ایده از انتقال و یا تغییر و تحول است. کوربت می گوید: "از آن الهام گرفته شده بود توسط یک گروه از 'مشعل' –سرامیک اشیاء به معنای تابش دود در عملکرد کروبی—توسط Cauleen اسمیت و همچنین به عنوان یک شیشه مبتنی بر مجسمه سازی توسط Josiah McElheny که متشکل از یک آبی زیبا 'شهاب سنگ' قرار دارد در یک شیشه آبی مورد. همه کار را در نشان می دهد به نحوی یک نوع نافرمانی و درخشش." بازدید کنندگان به گالری مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک را ملاقات و ظرفیت محدود خواهد شد به چهار مردمی در گالری در یک زمان. این نمایشگاه اجرا می شود از طریق 8/29.

موسسه هنر شیکاگو

پس از کار سراسر همه گیر در مورد چگونه به نهایت بازگشایی موسسه هنر اعلام کرد آن باز میله میله برای سه شنبه 7/30 با نمایشگاهی از آثار Malangatana Ngwenya پیشرو مدرن هنر آفریقا. موسسه هنر دعوت کننده به خرید بلیط در پیشبرد پوشیدن مناسب پوشش صورت و عمل اجتماعی از راه دور. یک سخنگو از موزه توضیح می دهد که تصمیم به بازگشایی شد "ترکیبی از هدایت از شهرستان و دولت با اعتماد به نفس در توانایی ما برای ارائه یک محیط که در آن بازدید کنندگان احساس امن و راحت در حالی که با بهره گیری از تجربه آنها آمده اند به انتظار از موسسه هنر." این سخنگو گفت که آنها مایل به انطباق با نیازهای بازدید کنندگان "آیا آنها بازدید در تاریخ 30 ژوئیه سال 2020 یا جولای 30, 2030."

نقره اتاق AMFM

سابق گالری AMFM خواهد شد ارائه کار Isiah "ThoughtPoet" Vaney در نقره اتاق با نمایشگاه "سیاه و خفیف." عکاسی کار می کند نگاهی به زندگی در مناطق شهری و چه COVID-19 نهفته است مردم در هنرمند محله. نشان می دهد که قبلا قرار بود در آوریل بود اما به تعویق افتاد و با توجه به همه گیر. تمام درآمد حاصل از خرید کار را به BYP 100, اجازه دهید ما نفس جمعی و بچه های خوب Mad City. آن را در نظر تا پنج شنبه 7/24.

Elmhurst موزه هنر

در المهرست موزه بازگشایی طرح شامل "فضا مشکل" که ویژگی های هنرمندان محلی و اواسط قرن مبلمان. در ماه سپتامبر یک نمایشگاه از زندگینامه فرانک لوید رایت باز خواهد شد. در دهلیز اصلی این موزه خواهد بود نمایش "هنر در پست" که کارت پستال های ایجاد شده توسط هنرمندان و اعضای جامعه در تجربه خود را در طول چند ماه گذشته. علاوه بر این Luftwerk خواهد بود ایجاد سه رنگ پرچم که سیگنال S. O. S. به عنوان یک پروژه برای موزه است.

جان مک کینون مدیر اجرایی موزه توضیح می دهد که در حالی که آنها بسته شد این موزه به طور منظم چک در با سازمان های دیگر بررسی دستورالعمل CDC و تماشا بازگشایی موزه های دیگر در سراسر جهان است. "ما آماده شد که فاز چهار پروتکل آمد" او می گوید: "و باز فقط پس از کسب و کارهای دیگر در منطقه فوری." موزه باقی ماند مشغول طول همه گیر می گوید مک کینون. در طول بسته شدن آنها ایجاد یک خروجی جدید به نام "موزه از خانه" که شامل فعالیت های موسسات خیریه حیاط-ثبت نام کمپین های آنلاین, مذاکرات یک افتخار ویژه ماه فعالیت های راهنمای. "ما قصد داریم به ادامه ما 'موزه از خانه فعالیت های بعد از بازگشایی که ارائه خواهد شد در شخص و امکان کنترل از راه دور برای پاسخ به ما زمان نمایشگاه می گوید:" مک کینون.

ماسک مورد نیاز خواهد بود بلیط خریداری باید در پیشبرد و ظرفیت محدود خواهد شد. فوق العاده شستشو در طول روز و کارکنان بهداشت چک پروتکل در داخل موزه. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن