رهبری محلی باید گام تا تحصیل. هر چیز دیگری است زیانی. | Guestview

نظرتری هورن Guestviewانتشار: 10:20 AM EDT آوریل 2 سال 2020یکی از چیزهایی که بزرگ درباره CivicCon آن است که خیا

توسط ABESTANEWS در 14 اردیبهشت 1399

نظر

یکی از چیزهایی که بزرگ درباره CivicCon آن است که خیاط ساخته شده برای کسی که یک یادگیرنده مادام العمر اما به خصوص کسی که می خواهد را عملی ایده ها و قرار دادن آنها را به کار.

شاید به همین دلیل است که 300 یا بیشتر مردم به سخنرانی حوادث است که ویژگی های بالا شهری برنامه ریزان و کارشناسان دیگر در چه کشور بهترین جوامع در حال انجام برای بهبود زندگی افرادی که زندگی می کنند وجود دارد. و چرا از 6000 به 8000 تا دیگران در مورد حوادث Livestream در پنساکولا اخبار, مجله Facebook صفحه.

یکی از CivicCon اصول بنیادی است که جوامع بزرگ شروع مدنی گفت و گو است. و پیام ها و اطلاعات از این ذهن درخشان که CivicCon به ارمغان می آورد به جامعه می تواند در توانمند سازی مدنی گفتگو با دانش و الهام بخش است. ما آن را "بالا بردن مدنی IQ."

CivicCon است انتخاب کردن در ایمیل لیست حامیان است که در صدر 1,600 نفر است. واضح است آنها درک ارزش. بزرگ زندگی می کنند مشارکت مردم و هزاران نفر که به تماشای سخنرانی در Livestream باید درک ارزش دانش و اطلاعات به اشتراک گذاشته شده.

بنابراین من یک سوال. اگر تمام این هزاران نفر از مردم درک ارزش, چرا بسیاری از ما مقامات منتخب و رهبران منصوب به پست که تعیین آینده جوامع در Escambia و سانتا رزا شهرستانهای درک کنند که ارزش ؟

در هر CivicCon رویداد تنها دو تا سه مقامات منتخب در حال حاضر. در نادر موارد بالا اداری منصوب مسئولان شهر و شهرستان دولت نشان می دهد. در میان کسانی که ما اغلب مشاهده می کنید Pensacola شهردار Grover رابینسون و عضو شورای Jared مور. ما شاهد ان تپه و Jewell Cannada-وین در برخی از CivicCon حوادث. شهرستان کارکنان ؟ فقط چند تا کنون نشان می دهد.

Lumon ممکن است و رابرت بندر شایع ترین شرکت کنندگان از میان Escambia County کمیسیون. دوباره مدیران و مدیران که منجر کارگران در شهرستان دولت نیست های مکرر شرکت کنندگان در CivicCon.

که مشکل است به دلیل حوادث رایگان و ویژگی های افرادی که در حال صحبت کردن در مورد خیلی از چالش های است که مردم ما انتخاب و استخدام کارکنان دولت انتظار می رود برای حل و فصل و بهبود بخشد.

با این فرض باید این باشد که آنها فکر می کنم آنها باید چیزی را یاد بگیرند. یا ما نباید مرتب فرهنگ بهبود در هر دو شهر و یا شهرستان و دولت است. نه تنها رهبران به دنبال آموزش, اما آنها به ندرت به استفاده از فرصت ها برای ارائه فرصت های آموزشی برای کارکنان – حتی زمانی که آن را رایگان و یا با هزینه بسیار کم.

یک مثال این است که Studer جامعه موسسه آموزش و توسعه گروه ارائه می دهد صدها ساعت آموزش است که کم هزینه است و گاهی رایگان برای کسب و کارهای محلی و دیگران. آن را جمع آوری بالا و حرفه ای و مربیان به نفع جامعه است. این است که نرخ دوم آموزش. آن است که برای اولین بار رای دادن. چه چیز دیگری می تواند شما توضیح است که تا کنون در سال 2020 علمی آموزش دیده است 2,555 دفاع افراد برای 728 سازمان از 31 متحده است.

"علمی متعهد شده است برای کمک به سازمان ها رشد قوی تر و ایجاد مکان های بزرگ به کار برای بیش از پنج سال است. سرمایه گذاری در آموزش و توسعه پرداخت سود سهام بزرگ برای سازمان است. یک مطالعه انجام شده توسط انجمن آمریکایی آموزش و توسعه انجام یک مطالعه که در بر داشت که یک سازمان سرمایه گذاری 1500 $در هر فرد در هر سال در آموزش آنها دستیابی به بهبود حاشیه سود حدود 24%" گفت: Rachael ژیلت Studer جامعه رئیس موسسه توسعه رهبری افسر.

وقت آن است که برای شهروندان به اجازه مقامات منتخب می دانیم که جوامع انتظار دارند همان نوع از بهبود از دولت های محلی. و این تنها زمانی اتفاق می افتد که وجود دارد این است که یک فرهنگ یادگیری در سازمان است و بالای مردم در سازمان مدل که رفتار.

تری هورن مدیر CivicCon و ناشر سابق از پنساکولا اخبار مجله.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن