زندگی در تبعید

برای بزرگنمایی کلیک کنید تصویر عکس توسط راشل هاولی در 14 فوریه 2018 کاترینا Jabbi و بوبا نیاز به یک حو

توسط ABESTANEWS در 26 تیر 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید PHOTO ILLUSTRATION BY RACHEL HAWLEY
  • تصویر عکس توسط راشل هاولی

در 14 فوریه 2018 کاترینا Jabbi و بوبا نیاز به یک حواس پرتی. بوبا تا به حال جلسه ای با اداره مهاجرت و گمرک, یا, یخ, روز بعد.

این Jabbis زندگی در ویسکانسین رپیدز ویسکانسین. آنها هر دو در محل کار, Katrina از فروشگاه آمازون و بوبا از شغل خود به عنوان یک مسافت طولانی راننده کامیون است. آنها خود را کاهش پنج ساله پدر Nalia, در مدرسه و چپ خود را در یک و نیم سال پدر عایشه با یک پرستار بچه. آنها را خریداری و گل و آب نبات و بالن برای راه اندازی یک, روز ولنتاین برای دختران خود را بر روی میز آشپزخانه. در شب آنها در زمان دختران را به صرف شام. کاترینا بود که در 31 سال باردار بود را با خود فرزند سوم.

بعد از شام آنها سوار Nalia به کاترینا خانه مادر برای sleepover. معمولا یک افت در مادر بزرگ شد و بی نزاکت. اما در این شب کاترینا چیزی غیر منتظره. او گفت Nalia به "به نوبه خود در اطراف و من گفت: برو به پدر در آغوش گرفتن و گفتن شب بخیر." او در حال حاضر شگفتی اگر او تا به حال یک حس از آنچه آمده بود.

اضطراب شد و البته منطقی ترین احساسات برای خانواده به احساس قبل از چک در با, یخ, یک سازمان است که تا به حال قدرت برای حذف بوبا از خانه و خانواده اش. "من می دانم که او خواب نیست خوب" کاترینا گفت: "او واقعا هرگز قبل از انجام هر check-ins به دلیل آن را بسیار نامشخص است. شما فقط هرگز نمی دانید چه اتفاقی خواهد افتاد."

چند ماه زودتر بوبا دریافت توجه کنید که یخ خود را ضربه کرده بود انتصاب تاریخ تا شش ماه از ژوئن 2018 تا دسامبر 2017. او تا به حال به کار در تاریخ جدید, بنابراین او در تماس با آژانس به برنامه ریزی مجدد. آنها نقل مکان کرد و انتصاب خود را به فوریه 2018. پس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان دفتر Jabbis تا به حال شنیده ام داستان از مهاجران گرفتن بازداشت شده در جریان این ملاقات است. هر گونه انحراف حتی یک تغییر در تاریخ, احساس دلیلی برای نگرانی.

در صبح روز فوریه 15, Katrina و بوبا زود از خواب بیدار شد به درایو 160 مایل از خانه خود را به میلواکی یخ ، یک عامل همراهی بوبا به قرار ملاقات خود را در حالی که کاترینا نشسته در اتاق انتظار. کاترینا است که نوع-اما-شرکت منش مورد نیاز یک زن با کودکان خردسال به این معنی او نیست و به راحتی لرزاند یا ناراحت. اما او شروع به نگران باشید. او به تماشای دست کنه در یک ساعت در اتاق انتظار. این احساس مانند روند مصرف طولانی تر از حد معمول است. سپس او یک متن از شوهرش: "من قصد دارم به گامبیا."

کاترینا به نام تلفن خود را, اما او جواب نداد. او شروع به عرق کردن و لرزش. او احساس او که قرار بود به تصویب. زمانی که بوبا در نهایت برداشت او گفت: "آنها در حال گرفتن من است." کاترینا به یاد می آورد بعد از آن که یک افسر به او گفت که او نمی تواند بر روی تلفن خود را در اتاق انتظار. او ساخته شده راه خود را به طبقه پایین در لابی. یک افسر دیگر دست او بوبا کیف پول کلید ماشین و حلقه عروسی. کاترینا پرسید: اگر او می تواند او را ببینید ولی گفته شد که امکان پذیر نخواهد بود. "آنچه من را به من بگویید بچه ها ؟" او فریاد زد.

فوریه 15, چک در با یخ بود بوبا را 14. در آن زمان او یکی از 2.6 میلیون نفر مهاجر در یخ را "غیر-بازداشت docket" یک سیستم است که نیاز مردم برای بررسی در با آژانس در فواصل مختلف. مردم در عدم بازداشت به دفتر ثبت دعاوی حقوقی یا هنوز هم موارد کار راه خود را از طریق backlogged دادگاه مهاجرت و یا آنها را دریافت کرده ام و یک اخراج منظور آن است که دولت برای برخی از این دلیل نمی تواند اجرا کند. بوبا بود و در دومی مسیر است.

بوبا تا به حال زندگی در ایالات متحده برای 23 سال است. او در ماه اوت سال 1995 در یک ویزای توریستی یک سال پس از کودتای نظامی در گامبیا. ویزای خود را به او اجازه ماندن در این کشور برای یک سال, اما او اعتقادی نداشته.

او ملاقات کاترینا در نوامبر 2009 در یک تازی و آن را "عشق در نگاه اول." "من شما را هرگز فراموش نکنید هنگامی که او خاموش کردم ، آن را تقریبا مانند my soulmate بود ترک من." کاترینا punctuates این ملودرام با خنده. "من به یاد داشته باشید به دنبال از پنجره به بیرون مثل من نمی خواهم به دور از او." نگهداری آنها در تماس و چند ماه بعد "من بسته بندی شده در کیسه های من." کاترینا یک شهروند آمریکا متولد و بزرگ شده در روستایی در ویسکانسین. او یک یابم nasally میانه لهجه که بیرون می آید زمانی که او می گوید: کلماتی مانند کیسه است. "من قرار داده و من چیزهای در ذخیره سازی و رفتم به درایو با او در کامیون خود را."

زمانی که آنها برای اولین بار شروع به دوستیابی, کاترینا می دانستند بوبا بود و داشتن مسائل با وضعیت خود اما "آیا من درک دقیقا چه ؟ مطلقا نه. من تا به حال هیچ نشانه و یا درک آنچه که یک کارت سبز بود چه روند حذف شد." آنها با هم نقل مکان به یک محل سکونت در آتلانتا. کاترینا بود لجباز و بوبا می تواند دلپذیر او را. او سفید و مسیحی او سیاه بود و مسلمان. آنها یاد گرفته در مورد هر یک از دیگر و ایمان و همچنین فضای به جوک. کاترینا خندید و به او به خاطر درخواست بوبا اگر او می تواند بر او دعا. او به خار او دور گفتن او با عشق "دریافت خود را از دست عیسی از من!"

در سال 2010 بوبا را مورد رفت و به دادگاه مهاجرت در آتلانتا. قاضی Jonathan Pelletier در حال صرف 16 سال به عنوان یک وکیل برای مهاجرت و تابعیت خدمات آژانس که اداره مهاجرت قبل از یخ است. پس از یخ ایجاد در سال 2003 Pelletier به عنوان دستیار مشاور رئیس برای وزارت امنیت داخلی آژانس که خانه های یخ در آتلانتا. در طول چند سال اول روی نیمکت او را تکذیب کرد و 88 درصد از ادعای پناهندگی. بوبا نبود تقاضا برای پناهندگی, اما آتلانتا قضات مهاجرت شهرت به عنوان برخی از سخت ترین در کشور است. "من احتمالا نمی خواهد عمل قانون مهاجرت اگر من [در آتلانتا]," Laureen اندرسون -, استپانک یک وکیل مهاجرت که مشغول به کار در بوبا مورد گفت. بوبا بود: "برخورد با یک واقعا خصمانه دادگاه," او اضافه شده است.

Pelletier دستور بوبا تبعید کردند. بوبا به خانه آمد و گفت: کاترینا او می خواهم دریافت "نهایی سفارشات حذف" مدت قانونی برای اخراج. بوبا محفوظ است حق خود را به درخواست تجدید نظر تصمیم گیری که به معنای او نمی تواند اخراج برای حداقل 30 روز. نیز وجود دارد یک لجستیکی موضوع: گامبیا بود و نه صدور گذرنامه برای شهروندان خود برای بازگشت به این معنی که ایالات متحده نمی تواند در واقع اخراج بوبا. او این را می دانست. بنابراین او تصمیم گرفت به زندگی می کنند زندگی خود را به عنوان اگر هیچ چیز تغییر کرده بود.

شش ماه پس از اخراج سفارش بوبا بود در یک کار رانندگی را از طریق لوئیزیانا که به عقب بر روی کامیون خود را سوخته. افسران پلیس کشیده او بیش زد نام خود را از طریق سیستم و کشف کرد که او تا به حال یک حکم نهایی حذف. بوبا صرف شش ماه در بازداشتگاه های اداره مهاجرت. کاترینا نمی تواند استطاعت محل سکونت خود را بر روی خود را به طوری که او جمع آوری وسایل خود و نقل مکان به یک ارزان تر محل. او ساخته شده مطمئن شوید که برای نگه داشتن آهنگ از مهاجرت اسناد هر چیزی که می تواند یک روز به اثبات مفید.

یخ منتشر شد بوبا از بازداشتگاه های اداره مهاجرت پس از شش ماه. یخ هنوز هم نمی تواند به دست آوردن اسناد و مدارک سفر از گامبیا بنابراین آژانس اجازه دهید او را اما او آزاد نیست. آنها او را در جهت نظارت مهاجرت نسخه از آزادی مشروط. او می خواهم نیاز به بررسی در با مهاجرت و عوامل به عنوان اغلب به عنوان آنها درخواست شده است.

برای سال اول او گزارش هر سه ماه. سپس آن کاهش یافته و به چهار ماه و سپس شش ماه پس از نه ماه و سپس یک بار در سال. او نیاز به گفتن یخ اگر او می خواهم نقل مکان کرد و یا تغییر شغل ظرف 48 ساعت تغییر دهید. در طول check-ins, او تا به حال برای پاسخ به سوالات در مورد خود "ملیت شرایط عادات انجمن و فعالیت." بوبا همچنین نیاز به درخواست یخ برای اجازه کار و یا حرکت در خارج از گرجستان است.

در سال 2012 بوبا و کاترینا بود و اولین فرزند خود را. سال آینده ازدواج و نقل مکان به ویسکانسین نزدیک به کاترینا خانواده است. ازدواج آنها فکر می کردند ممکن است ارائه یک مسیر برای بوبا برای تبدیل شدن به یک شهروند. کاترینا ثبت یک درخواست I-130; اگر اعطا بوبا آغاز خواهد شد این روند به یک مقیم دائم بر اساس وضعیت خود را به عنوان شوهر از یک شهروند آمریکایی. این زن و شوهر تا به حال مصاحبه با یک افسر از ایالات متحده خدمات مهاجرت و شهروندی. USCIS مستقر در وزارت امنیت داخلی و اداره تنظیم وضعیت مهاجرت به کسانی که واجد شرایط هستند اما نمی انجام مهاجرت اجرای قانون است.

USCIS تایید برنامه در ماه اوت 2015. چه کاترینا و بوبا نمی دانست این بود که USCIS تا به حال هیچ صلاحیت بیش از این پرونده است. پس از مهاجرت قاضی دستور داده بود او را برداشته به منظور ایجاد تغییرات به بوبا وضعیت از طریق USCIS آنها برای اولین بار نیاز به آتلانتا دادگاه به بازگشایی این پرونده است. "[بازگشایی یک مورد] چیزی است که دادگاه را دوست دارد به انجام" اندرسون -, استپانک گفت: "اما خاص که دادگاه بود و حتی کمتر احتمال دارد به آن را انجام دهد."

برای یک فرد که دستور اخراج فرایند تغییر وضعیت مهاجرت از طریق ازدواج است عمیقا پیچیده است. با پشته از موارد مختلف گذاشته روی میز در مقابل او اندرسون -, استپانک شروع مصاحبه ما در سال گذشته گفت: "اجازه بدهید شما را به برخی از مهاجرت 101." اگر یک فرد است که تبعید شده و یا دستور اخراج, اما آنها وارد این کشور با بازرسی در بندر و ورود آنها به یک شهروند ایالات متحده, معمولا وجود دارد یک فرایند سه مرحله ای است که می توانید آنها را در یک مسیر به شهروندی. اول آنها از دادگاه درخواست بازگشایی پرونده خود را. سپس آنها را ارسال پوشی به عفو برای یک حضور غیر قانونی در این کشور و به درخواست هنگام ورود دوباره.

مرحله نهایی نیاز به سفر به یک کشور. چون گامبیا حاضر به صدور مدارک سفر برای شهروندان خود بوبا نمی تواند ترک ایالات متحده "او به معنای واقعی کلمه نمی تواند شرکت در این روند" اندرسون -, استپانک گفت.

"ما در تلاش برای صرفه جویی در پول" کاترینا گفت. "من تلف تقریبا مانند راستش یک سال تمام انجام می دهند که. و سپس ما پرداخت هزینه برای آن. و هیچ چیز از آن بیرون آمد."

در سال 2018 پس از عوامل در زمان شوهرش را بازداشت کاترینا سوار به یک در حال حاضر برنامه ریزی قرار ملاقات با یک وکیل مهاجرت. وکیل گفت: تنها گزینه ای بود که به درخواست دادگاه برای مواقع اضطراری ماندن از حذف یک فرایند است که می تواند دولت را از اخراج بوبا. آن را هزینه $1,500. کاترینا نیاز به ثابت کند که شوهر او را تبعید می شود خانواده "آسیب های جبران ناپذیر." تبعید به تنهایی تلقی نمی شود و آسیب های جبران ناپذیر. "این کاملا حادثه" کاترینا گفت. "من صادقانه بر این باورند که همه ما در حال رفتن را از طریق اختلال پس از استرس در حال حاضر."

کاترینا داوطلب خدمت سربازی دیگران به نوشتن نامه به دادگاه به تایید برای بوبا شخصیت و سعی کنید و نشان دادن درد است که خواهد آمد از اخراج خود را. یکی از دوستان صحبت در مورد چگونه بوبا استقبال او و فرزندان او را به خانه خود را هنگامی که او در حال فرار از یک رابطه آزاردهنده. کاترینا پدر خود نوشت: در مورد مالی و بار عاطفی بوبا را تبعید می شود و در پایین ، بوبا برادر نوشت: در مورد پتانسیل برای خشونت و یا ostracization او و کاترینا می تواند در گامبیا به دلیل نژادی و مذهبی ازدواج. کاترینا امضا نامه اش دو روز پس از بوبا را بازداشت گرفته شد. "این برای من سخت بود حتی قوی برای فرزندان ما," او نوشت. "من باردار هستم و من به سختی می تواند تغذیه خودم. من به معنای واقعی کلمه و جسمی بیمار است."

وکیل با اشاره به نامه بارداری و افسردگی کاترینا تلاش کرده است با از آنجا که او یک نوجوان بود اما دادگاه درخواست.

قبل از بوبا تبعید شد کاترینا در زمان کودکان به دیدار او در زندان است. "به من گفت: قدیمی ترین من بودم که می دانید پدر است که از کشور های مختلف. و او حق ندارد مقالات." او به عنوان بازگو کردن این داستان یک سال بعد کاترینا گفت: این آخرین جمله تقریبا مانند یک سوال. چگونه می تواند او شروع به گفتن پنج ساله است که پدرش ناپدید شده بود به دلیل کاغذ بازی? "من تا به حال به توضیح آن واقعا ساده است," او گفت:. "او یک فرد بد نیست اما آنها می خواهند به او را به بازگشت به کشور خود."

حدود یک هفته پس از بوبا گرفته شد به مهاجرت بازداشت کاترینا آغاز شده GoFundMe صفحه. او تقریبا $14,000 که کمک کرد تا به صورت فوری از دست دادن بوبا درآمد اما گفتن داستان خود را نیز بدستآمده نفرت به عنوان swarms از نوشته های نژادپرستانه آب گرفتگی رسانه های اجتماعی خود را تغذیه. "این واقعا بی رحمانه," او گفت:.

حتی با هجوم پول از GoFundMe کاترینا نمی تواند استطاعت به ماندن در خانه خود را در ویسکانسین رپیدز. او بسته بندی شده تا آنچه که او می تواند در یک ظرف حمل و نقل به فروش می رسد خانه نقل مکان کرد و به پدرش زیرزمین. کودکان نمی درک تداوم بوبا غیاب. زمانی که کریسمس آمد Nalia گفت که او هیجان زده است چرا که آن را یک تعطیلات خاص که به معنای "بابا آمد خانه." او گفت: همان زمانی که کودک نجیب متولد شد و در ماه نوامبر. زمانی که کاترینا به کار رفت او به نام ولی گامبیا است شش ساعت پیش از ویسکانسین. او خواب بود.

"هنگامی که مردم صحبت می کنند از بیماری های روانی و افسردگی شما می دانید من تا به حال من حملات آن در حال رشد" کاترینا گفت. "اما مثل این بود که برخی از افسردگی است. منظورم این بود فلج کننده که در آن من به سختی می تواند تابع. برخی از روزها من به سختی می تواند غذا خوردن. و سپس شما باید به مراقبت از خود را به خاطر شما حامله هستید و شما فکر اوه خدای من این بچه gonna make it?" او ادامه داد. "هیچ راهی وجود دارد شما می توانید خودتان را آماده کنید برای این کار. هیچ کدام. مانند مالی, ذهنی, احساسی, جسمی. آن را مانند یک عزادار روند. شما احساس می کنید مانند آن شخص مرده است."

کاترینا نمی دانم چه باید بکنید. او گوگل "شوهر تبعید" "deportee همسر" "حرکت با تبعید شوهر" جستجوی افراد در موقعیت های شبیه به او. او فکر نمی کنم هر کسی می تواند واقعا درک آنچه که او تجربه. اما به زودی او در بر داشت یک کل Facebook جهان از زنانی که متاسفانه می دانستم که دقیقا همان چیزی بود که او رفتن را از طریق. زنان در مخلوط-وضعیت خانواده هایی که تجربه اخراج شدند و تصمیم گیری که آیا به ارتباط راه دور و یا ریشه کن زندگی خود را در آمریکا و حرکت می کند.

او در معرفی خودش در گروه ها و بسیاری از ارائه به صحبت در گوشی با او. آنها به او گفت که در مورد تصمیم خود را برای ماندن یا رفتن است. کاترینا گفت که او نمی خواهد که احساس خاصی به اندازه کافی به انتخاب برای حرکت به گامبیا تا به حال او را ملاقات نمی زنان دیگر که می خواهم در حال حاضر ساخته شده است که حرکت می کند. "[بچه های ما] سزاوار به پدر خود و زندگی خود را," او گفت:.

در ماه ژوئن سال 2018 زمانی که او پنج ماه حامله, Katrina سفر به گامبیا برای اولین بار. او را صرف سه هفته تجسم یک زندگی وجود دارد برای خودش و فرزندان او. او تصمیم گرفت که Jabbis خواهد نگه داشتن مبارزه را بوبا بازگشت به امریکا, اما آنها می خواهم آن را انجام دهد از گامبیا.

کاترینا بسته بندی دختران چیزهای مورد علاقه—نوعی کیک کوچک مخلوط حبوبات, حبوبات, خمیر بازی, رنگ آمیزی کتاب و نگران به ترک خانه خود و دوستان است. او هشدار داد Nalia و عایشه که در گامبیا وجود ندارد بسیاری از پارک های آب و rollercoasters. "ما می تواند ما را به خود سرگرم کننده" Nalia مطمئن مادر او است.

"ما فراموش می کنیم که دیگر تمام خانواده ما در انتظار" کاترینا گفت: با اشاره به بوبا پدر و مادر و خواهر و برادر. "آنها همان احساسات و عواطف به عنوان خانواده من بیش از اینجا. و این منصفانه است که آنها را وادار به دیدن خانواده خود را grandkids و برادرزاده و خواهرزاده. و سزاوار خود را برای دیدار با مادر و دیدن فرزندان خود."

در سال 1907 کنگره تصویب Expatriation عمل که محروم آمریکایی زنان از حق شهروندی خود در صورتی که ازدواج غیر شهروندی مردان است. در سال 1915 دیوان عالی کشور حکم داد که زنان می دانستند زمانی که ازدواج غیر شهروندی مردان که آنها می خواهم خود را از دست دادن تابعیت. بیش از چند دهه آینده این Expatriation عمل از دست داده و قدرت خود را به عنوان آن را به طور کلی از مد افتاد به نوشتن قوانین است که به صراحت شکنجه زنان تشخص به شوهران خود.

اما مانند زنان از اوایل قرن 20 بسیاری از زنان که امروز خود را به پیوستن به تبعید شوهران خارج از آمریکا نمی بینم و زندگی خود را در خارج از کشور به عنوان بسیاری از انتخاب در همه. آنها اشاره به خود را به عنوان زندگی در تبعید. آنها استدلال می کنند که با فرستادن شوهران خود سیستم مهاجرت کرده آنها را مجبور به زندگی در خارج از کشور.

در مارس 2019, 13 ماه پس از شوهر او را اخراج کاترینا بسته بندی شده او سه بچه و ده جعبه به ماشین و سوار چهار ساعت به o'hare International Airport. او بسته او را از پنج ماه پسر به جلو تحت فشار قرار دادند و عایشه در یک پرسه زن با sippy جام, بطری, و فرمول نوزاد پر شده را در آن جام دارندگان. Nalia راه می رفت توسط مادر او ، پس از هشت ساعت در هوا به آنها وارد گاتویک فرودگاه, لندن برای شش ساعت توقف که در آن کاترینا دوباره بررسی کردیم او جعبه. کاترینا نمی تواند تصور کنید که انجام این کار بدون کمک از یک camerawoman و خبرنگار از ماده در واقع تلویزیون بودند که مستند سفر. بعد تا هفت ساعت پرواز.

زمانی که خلبان اعلام کرد که آنها وارد شده بود در بانجول فرودگاه در گامبیا کاترینا احساس موج امداد. او و دختران راه می رفت پایین پله ها به 90 درجه گرما و سپس برای امنیت خط. در طرف دیگر شیشه پنجره آنها را دیدم بوبا, برگزاری, صورتی, دسته گل. آن را حقیقی. لحظه ای کاترینا تا به حال شده است در انتظار بالاخره در اینجا.

دختران فرار به سمت بوبا فش فش. او چمباتمه زده و آنها شروع به پریدن کرد به سلاح های خود را. "آفریقا شده است انتظار برای شما," او گفت:. کاترینا و بوبا را در آغوش کشید و بوسید. برای اولین بار بوبا برگزار شد ، "هی" او گفت:. "شما با پدر در حال حاضر."

فرزندان خود را ملاقات کرد پدربزرگ و مادربزرگ و خاله و عمه ها و عموزاده خود را در خانواده مرکب در Kotu. آنها به ساحل رفت. آنها جشن رمضان. اما در اوایل سال جاری کاترینا و بوبا همچنین متوجه شده است که نوزاد خود را نجیب نبود در حال رشد به عنوان او باید. دکتر پیشنهاد او ممکن است یک اختلال ژنتیکی و تشویق خانواده به او را به بازگشت به ایالات متحده را تشخیص داده چرا که در گامبیا آنها ندارد مناسب فن آوری است. کاترینا رزرو بلیط برای ماه مارس.

پس اولین مورد از coronavirus وارد گامبیا و کشور رفت و به سراسر کشور مستند. او پرواز لغو شد. کاترینا تماشا به عنوان شماره آلوده و مرگ رشد هر روز در ایالات متحده در حالی که در گامبیا به caseload ماند. به نظر می رسید مانند آنها می شود امن تر از ویروس اگر آنها باقی می ماند در آفریقا است. اما او نیز در نظر گرفته شود این واقعیت است که مرزها می تواند بسته برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. پسر خود نیاز به دیده می شود توسط یک دکتر به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

پس از عدم موفقیت در تماس با چند شرکت هواپیمایی کاترینا را به نام او سناتور و آموخته شده در مورد بازگشت پرواز به دی سی است که وزارت امور خارجه و سفارتخانه های امریکا سازماندهی شده برای رشته شهروندان است. پرواز از گامبیا به ترک در هفته اول آوریل است. کاترینا دریافت فرم توضیح بازگشت روند است. در آن, وزارت امور خارجه نوشت: "هزینه تقریبی این پرواز $1,900 هر مسافر—لطفا توجه داشته باشید که هزینه نهایی می تواند بیشتر." کل هزینه کاترینا اصلی پرواز به آمریکا برای او و هر سه از فرزندان او تا به حال شده است در $1,500. در حال حاضر او می تواند انتظار می رود به پرداخت دولت ایالات متحده $7,600. او تا به حال هیچ گزینه ای دیگر است. به هیئت مدیره پرواز مسافران نیاز به ثبت سفته به دولت نشان می دهد که آنها می خواهم به پرداخت مبلغ کامل.

پس از انتظار برای نه ساعت در فرودگاه او و فرزندان خود را به حال درجه حرارت بررسی و سوار پرواز در 7 آوریل. کاترینا تحت پوشش دهان و بینی با یک روسری و کمک بچه ها او را فراموش مشابه با هواپیمایی صادر خواب ماسک. با توجه به وضعیت خود را به عنوان یک deportee, بوبا نبود اجازه برای پیوستن به. "بچه های ما خواهش کرد که برای او بیا با ما" کاترینا گفت. "آنها فقط نمی فهمم. من فقط توضیح داد که او به طور ویژه مقالات به بازگشت به امریکا و سپس آنها سوال." دختران گریه در فرودگاه به آنها گفت: خداحافظ.

آنها فرود آمد در سی در وسط شب. کاترینا که زندگی در ویرجینیا کمک کرد تا ترتیب یک اتاق هتل برای شب و یک پرواز صبح روز بعد به ویسکانسین. او گفت که هیچ یک در زمان خود به درجه حرارت و یا به آنها گفتم به قرنطینه بعد از ورود, اما آنها به هر حال.

همه چیز آهسته بوده است به عنوان آنها را تنظیم مجدد به زندگی در امریکا و به واقعیت مستندات و اجتماعی فاصله. این معلوم نیست که او و فرزندان او خواهد بود قادر به بازگشت به گامبیا برای دیدن بوبا هر دو به دلیل COVID-19 و به دلیل بدهی های جدید با دولت ایالات متحده. سفته که کاترینا امضا تصریح می کند که تا زمانی که او پرداخت می شود $7,600 هزینه پرواز او و فرزندان او نمی تواند دریافت گذرنامه جدید. خود آنهایی که در حال حاضر منقضی شده 2024. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب