به روز رسانی زنده از مراسم تشییع جنازه خدمات برای جورج فلوید که مرگ را لرزاند جهان است. او به خاک سپرده خواهد شد بعد شنبه.

جان بیکن و Jorge L. Ortiz ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 2:44 PM EDT Jun 9, 2020هوستون – بستگان و انتخاب ر

توسط ABESTANEWS در 20 خرداد 1399

هوستون – بستگان و انتخاب رهبران صحبت عاشقانه در روز سه شنبه مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید و خواستار اصلاحات و عدالت برای یک مرد سیاه پوست که مرگ متزلزل شده جهان است.

حدود 500 خانواده رهبران سیاسی و هنرمندان جریان به چشمه ستایش کلیسا در هوستون برای چه شرکت-پاستور میا رایت به نام "یک homegoing جشن برادر جورج فلوید زندگی است."

"در سنت آمریکایی آفریقایی, کلیسا, این خواهد بود که یک خانه-رفتن جشن برادر جورج زندگی" پاستور میا رایت گفت: بیش از 500 مهمانان دعوت شده در جنوب غربی هوستون کلیسا. "ما ممکن است گریه کنیم سوگواری ما آرامش می شود و ما را به خانه ببر. که مطمئن است."

روز سه شنبه مراسم بزرگداشت مردی که مرگ "تغییر جهان" به طور گسترده ای پخش و جریان آنلاین.

نیاز به عدالت برای جامعه سیاه و سفید بود و موضوع مرکزی است که از طریق تکرار این سخنان چند تن از مهمانان دعوت شده یک لیست که شامل هوستون شهردار سیلوستر Turner, Rep. شیلا جکسون لی و تشکر. Al سبز.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری ملاقات کرد فلوید خانواده خصوصی دوشنبه و اشاره او 6 ساله دختر Gianna در ارائه ویدئو.

"در حال حاضر زمان برای عدالت نژادی می شود." "این پاسخ ما باید به فرزندان ما زمانی که آنها بپرسید, 'چرا؟' زیرا وقتی عدالت برای جورج فلوید ما واقعا می خواهد در راه ما را به عدالت نژادی در امریکا است. و سپس به عنوان شما گفت: شیر مادر پدر خود را خواهد جهان را تغییر داده اند."

بعد لی گفت: "من نمی دانم اگر من تا به حال قادر به غلبه بر عبارت" من نمی توانم نفس بکشم.' ... "اما من آنچه من می گویم این است انتساب جورج فلوید و هدف من این است که وجود خواهد داشت نه بیشتر از 8 دقیقه و 46 ثانیه از خشونت پلیس."

فلوید مرگ پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای تقریبا دو ساعت بود که در یک ویدئو که باعث موج تظاهرات – و در نهایت می تواند منجر به تغییرات گسترده در این کشور سیستم عدالت.

یک اسب کشیده حمل و نقل حمل و نقل خواهد شد فلوید را همچنان به خود gravesite پس از مراسم تشییع جنازه خصوصی نهایی قسمت در یک سری از خاطرات جشن زندگی غم انگیز به پایان رسید که در سن 46.

بیش از 6000 نفر به انتظارنشسته بودند تا در گرما فروزان برای ادای احترام خود را در Floyd را مشاهده جمعه. تشییع جنازه است که livestreamed از کلیسا در هوستون فلوید وطن.

علاوه بر سیاستمداران برجسته خود را با برادران و خواهر زاده خطاب مخاطبان عمدتا مجهز به ماسک -- برخی از آنها را تحمل فلوید را شباهت -- برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در اوایل خدمات انجیل خواننده درای تیت انجام شده خود را تنها "یک تغییر است gonna come" به عنوان یک هنرمند به خود جلب کرد یک نقاشی از فلوید را در یک بزرگ سیاه و سفید بوم.

دو نقاشی از فلوید به تصویر کشیده شده با هاله نور بر سر او و بال فرشته در پشت او بودند و همچنین برجسته نشان داده می شود در مرحله.

یادبود خدمات برگزار شد و در هفته گذشته در مینیاپولیس و در Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی که در آن فلوید متولد 46 سال پیش.

"اگر چه آن را در زمان 8 دقیقه و 46 ثانیه برای او به مرگ آن را در زمان 401 سال به قرار دادن سیستم در محل" دکتر کریستوفر Stackhouse گفت: در این سرویس در کارولینای شمالی. "یک جنبش است که اتفاق می افتد در امریکا, و من خوشحالم که همه ما می گویند که آن را جورج فلوید که موجب فیوز."

'جورج فلوید تغییر جهان: مرد پشت عدالت اجتماعی جنبش

مرگ جورج Floyd: چه کیفری شکایت می گویند

فلوید را نگران فریاد "نمی توانم نفس بکشم" شده اند ناخوانا در نقاشی های دیواری و شعار در تظاهرات در سراسر کشور. فلوید نیز شنیده گریه کردن برای خود "مامان." او به خاک سپرده خواهد شد در کنار مادرش Larcenia "دست Cissy" فلوید درگذشت دو سال پیش.

فلوید بزرگ در هوستون یک محصول از Cuney خانه های مسکن پروژه – "آجر است." ایستاده 6-پا-6 و شناخته شده به عنوان "بزرگ فلوید" او ستاره دار در فوتبال اما با تلاش نمرات. یک سری از براش با قانون رشد جدی در سال 2009 زمانی که او التماس کرد گناه را به مسلح سرقت تشدید شد و به زندان فرستاده شده به مدت چهار سال.

پس از او منتشر شد در سال 2013 فلوید اختصاص داده شده خود را برای کمک به افراد جوان برای جلوگیری از ایجاد اشتباهات او ساخته شده و دوستان می گویند. او بعد از نقل مکان به مینیاپولیس و در روز یادبود یک سری از حوادث در زمان به پایان رسید که در مرگ او اتهامات علیه چهار نفر از افسران پلیس و جهان توجه نزدیک.

افسران در پاسخ به یک تماس از یک نوجوان کارمند در جام غذاهایی که مشکوک فلوید خریداری کرده بود سیگار با جعلی $20 bill. افسران یافت فلوید در یک خودرو در نزدیکی با دو نفر دیگر و درگیری آغاز شد. یک تلاش ماموران برای دریافت فلوید در یک ماشین پلیس در تراژدی به پایان رسید.

این راهپیمایی را بسیار فراتر از دستگیری کسانی که افسران پلیس. مؤتلفه مجسمه افتاده اند اسپری فلفل و chokeholds ممنوع شده است در برخی از شهرستانها و برخی از شهرستانها با توجه به "defunding" خود را به ادارات پلیس. حقوق مدنی وکیل بن Crump به نمایندگی از خانواده, درخواست سازمان ملل متحد برای بررسی در امریکا, پلیس, شیوه های نژادی و بی عدالتی است.

"در روز پایانی جورج فلوید, بازگشت به خانه, لطفا عضویت من در یک لحظه سکوت "ماندگار 8 دقیقه و 46 ثانیه" Crump گفت در توییتر. "اجازه دهید به یاد داشته باشید جورج و همه ما دیگر از دست مردان و زنان سیاه — و دعا برای خود و خانواده ها در این زمان دشوار است."

کمک: rumpf, آستین آمریکا دولتمرد; Rick جرویس ایالات متحده آمریکا امروزtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن