اجازه دهید مردم تصمیم

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان. این بی منطق پاسخ از ما رهبران در

توسط ABESTANEWS در 28 خرداد 1399

لئونارد C. گودمن شیکاگو وکیل مدافع جنایی و صاحب شرکت به تازگی مستقل خوان.

این بی منطق پاسخ از ما رهبران در واشنگتن دی سی به سراسر کشور تظاهرات پس از قتل پلیس جورج فلوید می تواند به بهترین وجه به تصویر کشیده با دو عکس. برای اولین بار وجود دارد تصویر از ژوئن 1 از ایالات متحده پارک افسران پلیس ضد شورش با استفاده از گاز اشک آور و نارنجک به روشن مسالمت آمیز معترضان از میدان لافایت به طوری که رئیس جمهور تهمت می تواند تصویر خود را گرفته و نگه داشتن یک کتاب مقدس در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی.

نه به outdone هفته گذشته رهبران دموکرات از مجلس نمایندگان و سنا به حال خود عکس زانو زدن در کنگره رهایی سالن پوشیدن kente پارچه روسری. این عملکرد در نظر گرفته شده برای نشان دادن این حزب را بدون نگرانی در مورد این بیماری همه گیر از خشونت پلیس علیه آمریکایی های آفریقایی تبار.

ملت ما رهبران در نهایت مجبور به گوش دادن به نگرانی های مطرح شده توسط مردم در خیابان ها. خود پاسخ اولیه از حرکات نمادین و tokenism امیدوارکننده نیست.

کنتراست این تصاویر با واشنگتن در واکنش به فریادهای آن اهدا کنندگان عمده در زمانی که در مارس COVID-19 pandemic مجبور آمریکا کسب و کار را تعطیل و کارگران را به پناهگاه در محل. رهبران هر دو حزب سیاسی به سرعت پیوسته با هم برای نجات سرمایه گذار در کلاس به اتفاق آرا عبور مراقبت عمل می کنند که 880 صفحه—به وضوح نوشته شده توسط بسیار پرداخت می شود شرکت های بزرگ لابی—bailed کسب و کار (به عنوان مثال بزرگ اهدا کنندگان) به لحن $4.5 تریلیون از جمله شرکت هایی مانند بوئینگ که در حال حاضر بیمار قبل از ویروس. کنگره تصمیم گرفت برای نجات بقیه از اقتصاد واقعی است. به عنوان یک نتیجه, کسب و کارهای کوچک به خصوص در معرض خطر به عنوان FEMA تخمین می زند حدود 40 درصد از آنها نمی بازگشایی پس از یک فاجعه یک ضربه ویرانگر به ما در شهرهای بزرگ. برخی از 40 میلیون آمریکایی قطع شده است از شغل خود و سلامت خود مراقبت و باید ایستاده در مایل طولانی خطوط مواد غذایی برای خانواده خود فراهم.

برای اینکه عادلانه دموکرات ها باید فراتر از صرف حرکات. این حزب معرفی عدالت در پلیس عمل یک بسته متوسط اصلاحات قابل قبول به این شرکت اهدا کنندگان. اما معترضان خواستار تغییر واقعی.

دولت فدرال باید جلوگیری از ارسال پول و تجهیزات نظامی به ادارات پلیس. آن را باید پایان فاجعه آمیز آن جنگ با مواد مخدر است که جوامع ویران رنگ و تبدیل آمریکا به بزرگترین زندانبان خود مردم است. آن را باید پایان نخستین جنگ با ترور است که غنی شرکت اهدا کنندگان در حالی که جهان خطرناک تر برای آمریکایی ها عادی است. پول ذخیره شده توسط این شکست برنامه ها باید سرمایه گذاری در برنامه های است که در واقع کمک به جنایت زده جوامع مانند مراقبت از کودکان به اندازه کافی بودجه مدارس عمومی, جوانان, برنامه, واقعی ملی سیستم مراقبت های بهداشتی است که شامل درمان برای بیماری های روانی و اعتیاد و مشاغل فدرال برنامه برای انتقال به آمریکا یک اقتصاد سبز است.

البته بسیاری از این اصلاحات بعید است تا زمانی که ما سیاست های ملی کنترل می شود توسط شرکت های بزرگ متعلق به احزاب است. این برای سود بیمه و بهداشت و درمان-مراقبت از صنایع ادامه خواهد داد برای جلوگیری از هر گونه حرکت به سمت ملی سیستم مراقبت های بهداشتی. دره سیلیکون و صنایع وابسته نگه داشتن کارگران آمریکایی در دولت لرزان به طوری که آنها را قبول کم پرداخت کنسرتهایی ما رانندگی در اطراف و یا تحویل ما مواد غذایی را جلوگیری از هر گونه مشاغل فدرال برنامه. سلاح های سازندگان و سوخت های فسیلی استخراج خواهد شد جلوگیری از هر گونه کاهش در تریلیون دلار سالانه صرف ماجراجویی های نظامی و امنیتی دولت است.

تنها راه برای رسیدن به اصلاحات واقعی است که برای پایان دادن به duopoly از طرف شرکت های بزرگ و برای انتخاب نامزدها به بالا هستند که از شرکت های بزرگ تحت تاثیر قرار. در تئوری این است که یک هدف دست یافتنی است. کمتر و کمتر آمریکایی ابراز وفاداری به حزب دموکرات و یا جمهوری خواه ، حدود 40 درصد از آمریکایی ها را متعلق به هر دو مهم سیاسی ، بزرگترین بلوک از رای دهندگان واجد شرایط هستند nonvoters که هیچ دلیلی برای شرکت در یک تقلب سیستم.

با توجه به نظرسنجی سازمان دیده بان در روز یکشنبه نیویورک تایمز "این ماه نوامبر انتخابات می تواند تبدیل به تنها دوم ریاست جمهوری مسابقه در تاریخ مدرن رای گیری که در آن هر دو نامزد در حال دیده منفی اکثر رای دهندگان." شما احتمالا می توانید حدس بزنید دیگر انتخابات است. آن را چهار سال پیش هنگامی که "هر دو آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را دموکرات رقیب هیلاری کلینتون بودند دوست نداشتند با اکثریت رای دهندگان."

دموکرات و جمهوری خواه طرفین ادامه خواهد داد به پرتاب موانع در مسیر شخص ثالث نامزدها—مبارزه برای نگه داشتن آنها را خاموش در انتخابات و خارج از بحث و انکار آنها را فدرال مطابق با بودجه. اما بزرگترین مانع برای زنده ماندن برای سوم نامزدهای حزب است که به راحتی ثابت شده است. سیستم ما از winner-take-all انتخابات خواسته است که رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری برای کمتر از دو شر استقرار نامزدها به جای "زباله" رای خود را در یک شخص ثالث نامزد آنها شرکت های بزرگ رسانه ای اعلام کرده است unelectable. (اعضای خانواده خود من حاضر به صحبت می کنند به من چون من حمایت از شخص ثالث نامزدها برای رئيس جمهور.)

این موذی سیستم می توان ثابت با یک برنامه ساده به نام رتبه-انتخاب رای گیری و یا RCV. در یک RCV سیستم رای دهندگان رتبه نامزدها به ترتیب اولویت. اگر هیچ یک از احزاب به 50 درصد از آرا محبوب حداقل نامزد زده و رای خود اختصاص داده با توجه به انتخاب دوم از رای دهندگان. این سیستم اجازه می دهد تا رای دهندگان برای انتخاب یک نامزد در واقع آنها بر این باورند در جای احساس تحت فشار به شر کمتر را انتخاب کنید. RCV را تشویق می کند تا بیشتر رای دهندگان به رفتن به پای صندوق های رای. و آن را تشویق می کند شخص ثالث نامزدها در انتخابات بدون هیچ گونه نگرانی که آنها را سرزنش برای انتخاب بیشتر بد فقط به عنوان رالف نادر بود که ناعادلانه متهم برای انتخاب جورج دبلیو بوش در سال 2000.

البته RCV است شدت مخالف توسط طرف شرکت های بزرگ که استفاده از ترس از انتخاب بیشتر بد برای متقاعد کردن رای دهندگان را به خودداری از حمایت از شخص ثالث نامزدها. این مخالفت می تواند غلبه بر اگر آمریکایی ها تقاضای واقعی تغییر دهید. در سال 2018 مین به تصویب رسید RCV بیش سنگین مخالفان. نتیجه ؟ میزان مشارکت رای دهندگان بود تا پیاده شد و بدون عارضه و ارزان چند اشتباه ساخته شد و نتایج تصور می شد به عادلانه باشد. نه کشورهای دیگر اجرا شده اند RCV در برخی از سطوح.

RCV مهم اصلاحات ارزش مبارزه را دارد. آن را سبب مستقل و شخص ثالث نامزدها با حذف "تلف رای" استدلال. و آن را می دهد آمریکایی ها یک شانس مبارزه برای رسیدن به اصلاحات واقعی که به نفع مردم بیش از شرکت های بزرگ. vtinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب