من می توانم نوشتن یک رمان در مورد اونو. این شیکاگو گروه آوانگارد در یکی از این باندهای بزرگ و داستان خود را بی وقفه جذاب است. چند گروه که تا به حال خود را در اوج در 80s در آمده اند در اواخر aughts صدایی کاملا شادابی و حیاتی است. مهم ترین آنها در ادامه به پیشرفت و حد عالی رساندن وحشی خود را آزمایش به آتش زا خارج-از-این-دنیا اجرای برنامه و ضبط شده است. مثل همه بزرگ صوتی هنر کار خود را فقط در سرگرمی به معنای پا-ضربه زدن. در واقع 74 ساله خواننده/گردباد تراویس را بگویید شما از طرفداران از صرف “موسیقی” در همه.

با شروع اولین سال 1983 به ماشین آلات است که کشتن مردمOno سوابق همواره سفر با قدرت برای تبدیل شنونده در زمان واقعی است. چنین مورد با آخرین آلبوم خود را به hyperdetailed قرمز تابستان (رویاهای آمریکایی) که شامل چند قطعه بوده و برای انجام زندگی می کنند در سال های اخیر است. این یک مفهوم رکورد که در برابر جریان مسابقه مبتنی بر خشونت در ایالات متحده و سهام آن عنوان آن را با یک ماه-کشش طولانی از سال 1919 مشخص شده توسط anti-سیاه و سفید-supremacist حملات تروریستی در ده ها تن از شهرستانها در سراسر کشور از جمله کانون در شیکاگو است. داستان شروع به آشکار شدن با باز کردن مسیر “20th August 1619” که اشاره به تاریخ که بردگان آفریقایی بودند را به آمریکای شمالی در مستعمره جیمز تاون; چیزی شبیه کارناوال موسیقی به آرامی محو در آن جلف زنگ تقریبا تسکین دهنده, اما در عرض دو دقیقه همه چیز چرخش به نگران کننده در حال بارگذاری-فرآوری فراموشی. “راگون” نمونه ای کلاسیک اونو صدا: آن لگد کردن با نمونه ها (این بار صدای طبل دست و woodwinds) و سپس تراویس شدید با تاخیر خواننده اکو از طریق درجه اعتبار ساقط نوید یک چرخش ناگهانی به متراکم صنعتی riffage که مخلوط سفید سر و صدا, پوشش دهی الکترواستاتیک ماشین درام و skronky sax. بد بو درام زندگی می کنند و نفوذ anthemic “من رویای لواط” که داخل به بیرون موج جدید می تواند یک ضربه در جهان متناوب است.

شاید بهترین چیز در مورد اونو خود را غیر قابل پیش بینی; مانند زندگی و یا خوب و هیجان انگیز شما هرگز نمی دانید که در آن آنها ممکن است به آینده. “زخم” شروع می شود با یک پیر مدرسه سرهای بریده-نوع ضرب و شتم که تهوع به کلام بیش از یک تلخ soundscape اما پس از آن در واقع یک ملودی جاذب خط saunters در, همراه با طنین انداز Speak & Spell-مانند تلفن های موبایل. “تک تیرانداز” conjures فریاد’ Jay Hawkins از طریق ضربان Gristle تاریکی در خدمت یک درس در مورد وودرو ویلسون میراث نژادپرستی و تاثیر او در تابستان. در زیر شعر بافتنی درام به آرامی باز کنید تا به یک صدای ناهنجار کولاژ است که در نوبه خود جایگزین جاز, ملودی کامل با مودی الکتریک-پیانو و خاطره انگیز ساکس انفرادی—و فقط به عنوان به سرعت این noir–ish خیابان صحنه پراکندگی به سر و صدا از یک creaky درب دمیدن در باد. گاهی اوقات اونو آنقدر sonically جالب است که شما می توانید از دست چقدر شدید اشعار خود را اما که نه مورد در “26 ژوئن 1919” که اشاره به مجازات وحشتناک جان هارتفیلد در می سی سی پی که آگهی در روزنامه های محلی و جلب اراذل و اوباش بیش از 10000 شهود. آلبوم تک “تار نوزاد” به طور منظم بخشی از اونو این, مجموعه, مدرن روانگردان کلاسیک با آن شوم, رشته ها, vocal chants وحشی اعوجاج زننده می مانند شیار Stooges-سبک یک انگشت پیانو و فراگیر مارپیچی از عقب-گیتار جنون.

“سفلیس” ویژگی به ندرت شنیده اونو عضو ربکا در خواننده و رهبر گروه P. مایکل مبنای آن پدال-جراحی گیتار و خودکشی از نوع سخت کار کردن با نامعقول باس بد بو. آهنگ طول می کشد گسترده نگاه عنوانی عفونت مقاربتی و ترکیب مسائل مربوط به نژاد و جنسیت و جنس و استعمار را احاطه کرده است که تاریخ آن در ایالات متحده آمریکا; اینها موضوعاتی است که بسیاری از گروههای موسیقی می تواند مقابله با و آهنگ احساس حتی بیشتر مربوطه در نور نامتناسب تاثیر COVID-19 داشتن در آمریکایی های سیاه و سفید. اونو نزدیک قرمز تابستان با متعالی زندگی می کنند اصلی “چنار درختان” است که می آید با زني امواج صوتی محیط و ایجاد قوی اپرا ارتفاعات با تراویس را انجیل آغشته به باریتون زنگ از کوه. به من اعتماد: پس از این به چالش کشیدن اما پاداش آلبوم سفر شما هرگز کاملا مشابه. قرمز تابستان نیست و صرفا مجموعه ای از آهنگ ها بلکه فوری سند که خطاب به گذشته و حال و آینده—یک کار هنری است که نفوذ به هسته از شرایط انسانی است. v

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو