وکلا می گویند دولت نمی, توزیع بیش از اسناد و مدارک در مورد ناقص فلوریدا بیکاری سیستم

جیمز تماس بگیرید ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه ادارهانتشار: 10:07 PM EDT May 29, 2020وکلای تحت

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

وکلای تحت پیگرد دولت بیش از آن backlogged, بی جبران بیکاری سیستم در حال حاضر می گویند دولت وکلا نیست در پاسخ به درخواست اطلاعات در آماده سازی برای آینده شنوایی.

دو طرف اعطا با تالاهاسی مبتنی بر مدار قاضی آنجلا دمپسی روز شنبه در مورد نحوه ادامه در حالی که وزارت فرصت های اقتصادی (DEO) با این نسخهها کار بر روی بیش از 2 میلیون و برنامه های کاربردی در زمینه از ابتدای ماه مارس ،

وکلای مدافع برای DEO و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis که نظارت آژانس, سوال ماری Mattox و گوتیر آشپزخانه اظهارات که شکست سیستم ایجاد کرده اند اضطراری که نیاز به یک جلسه به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

و گفتند: دولت را بخواهید باید این مورد را رد کرد و دلیل اصلی شاکیان در این کت و شلوار را پس پرداخت شده است خود را جبران بیکاری.

بیشتر: دولت منتشر شده دستورالعمل برای درخواست فدرال بیکاری

بدون گم شده ضرب و شتم Mattox و مادر هر دو از تالاهاسی گفت: آنها را اصلاح کت و شلوار شامل پنج جدید شاکیان به عنوان نمایندگان یک کلاس از صدها نفر از هزاران نفر از "similiarly واقع" افراد است.

آنها قصد دارند به اصرار دمپسی به سفارش فوری پرداخت مزایای بیکاری به همه کسانی که اعمال می شود. همچنین قاضی موکول اولین جلسه در مورد از این جمعه تا چهارشنبه آینده.

در اسناد دادگاه گرفتاری اصلی شاکیان — ریچارد دیوار Leon County, دزیره دلم رومانو از شهرستان خلیج و مرکبات شهرستان مایک Latner — پژواک کسانی که تماس تالاهاسی دموکرات در مورد پیچ در پیچ فرایند نرم افزار و ناتوانی در برقراری ارتباط با هر کسی که برای کمک به.

Latner خود را از دست داده کار در یک رستوران مارس 20 و شروع به تلاش برای فایل بیکاری دو روز بعد. او گفت که او waded از طریق یک فرایند برنامه که از او پرسید برای گواهینامه رانندگی خود را با تعداد حداقل هفت بار. پس از ساعت ها بر روی سایت و در سمت راست نرم افزار را به او ضربه دکمه ارسال — و خود فایل حذف شد, او گفت:.

"این سایت طراحی شده در زیر (سابق رژیم صهیونیستی.) ریک اسکات به بازداشتن مردم از تشکیل پرونده" آشپزخانه گفت. "تمام چیزی که به تواند گیج کننده بود و مجموعه ای به عنوان یک عامل بازدارنده و مجموعه را به نگه داشتن نرخ بیکاری اعداد پایین."

اسکات در حال حاضر یک سناتور ایالات متحده است را رد کرد و چنین اتهاماتی به عنوان "مسخره است." اما DeSantis اخیرا در توصیف این سیستم به عنوان یک "clunker," و اضافه کرد که آن را "طراحی شده بود با تمام این چیزهای مختلف اساسا به شکست فکر کنم."

از اواسط ماه مارس 2,028,635 برنامه های کاربردی ارائه شده برای بیکاری. از این تعداد 835,290 تایید منحصر به فرد ادعا می کند; برخی از مردم بیش از یک درخواست.

DEO پاک است 404,317 متقاضیان برای جبران خسارت از صبح روز چهارشنبه و گفت: این پرداخت بیش از $553 میلیون در ادعا می کند پس از همه گیر آغاز شد. منحصر به فرد ادعای دولت فرآوری 664,158 یا 80.6% و هفتگی پرداخت تا $275 به 392,051 مردم یا 47.6%.

هر چند کهنه کار دولت رسمی کن Lawson مسئول DEO, DeSantis به گروه مدیریت خدمات, منشی, Jonathan Satter کنترل بیکاری سیستم این ماه به نوبه خود در اطراف مشکل سایت.

اما تعداد زیادی از مردم همچنان به شکایت آنها شده اند قادر به پایان خود نرم افزار به دلیل مشکلات فنی گیج کننده جهت و عدم خدمات به مشتریان است.

حتی "اگر سیستم ساخته شده بود و نه به شکست سیستم شکست خورده است" آشپزخانه گفت. "شده است وجود دارد و سهل انگاری. ما فقط پردازش و شش درصد از نرخ بیکاری که واز طریق. که کاملا مشرف به تعداد افرادی که حتی قادر به دریافت از طریق اینترنت و یا تلفن و یا (فایل) درخواست مقاله."

در حال حاضر شاکیان' وکیل مدافع گفت: "مشتریان خود را نمی توانند دریافت اطلاعات از DEO یا دفتر فرماندار مورد اتصال سیستم به آماده سازی خود را در مورد.

دو هفته پیش یک وکیل در Mattox شرکت با ارسال سوابق درخواست به DEO برای جزئیات بیشتر در مورد هر و همه بحث در میان مقامات سطح مورد اتصال Feb. 1-آوریل 15.

در حالی که DEO اذعان دریافت درخواست وکیل Julie Meadows-Keefe, که با این نسخهها کار برای Mattox می خواهد به بررسی اسناد و مدارک اما گفت که او دریافت کرده است و نه هیچ.

مراتع-Keefe مثلا می خواهد به دانستن تعداد تماس های قرار داده شده برای اتصال کارگران مقدار از وقت مردم را صرف نگه دارید و هر گونه شکایت در مورد سیستم زمینه با دولت است.

"من می گویند من چیزی است که من در این نقطه" مراتع-Keefe گفت. "این دشوار است. این وقت گیر اما آنها نیز قانون است. ما فقط تلاش برای به دست آوردن سوابق ما باید برای کمک به این افراد است."

جیمز تماس عضو ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا سرمایه اداره است. او را می توان در رسید jcall@tallahassee.com. به دنبال او در توییتر: @CallTallahassee

هرگز از دست یک داستان: اشتراک در تالاهاسی دموکرات.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن