جهش بزرگ در جدید COVID-19 موارد همچنان در Kitsap County, در سراسر کشور

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 5:35 PM EDT Jul 22, 2020Coronavirus همچنان به افزایش در Kitsap County روزانه

توسط ABESTANEWS در 2 مرداد 1399

Coronavirus همچنان به افزایش در Kitsap County روزانه فقره COVID-19 موارد گرفته اند مربوط به شکوفایی این ماه است. در ماه جولای به تنهایی تعداد موارد جدید در حال حاضر سه ماه از این بیماری همه گیر در ترکیب.

این Kitsap بهداشت عمومی منطقه گزارش شده 165 موارد جدید در ماه جولای به عنوان روز سه شنبه به مناسبت بالاترین ماهانه پس از شمارش رمان coronavirus آمار Kitsap در اوایل ماه مارس. چند روز ارسال داشته اند دو رقمی جهش در COVID-19 موارد است.

اگر چه موارد جدیدی شده در یک نوسان رو به بالا از اواسط ماه ژوئن Kitsap شاهد جهش چشمگیر در هفته بعد از تاریخ چهارم جولای. سه شنبه گذشته برای مثال در بخش بهداشت و درمان منطقه گزارش شده 27 نفر در یک روز.

موارد اخیر به مردم رفتن

تماس با ردیاب در سلامت منطقه در حال پیدا کردن موارد اخیر هستند که در تماس با مردم بیشتر در خارج از خانواده خود را یک مورد ثبت نام برای Kitsap کارشناسان بهداشت و درمان. در میان اخیر موارد افزایش تعداد مرتبط شده اند به اجتماعات بزرگ در مهمانی ها و رستوران های سلامت منطقه گفت: در یک مکان به روز رسانی در اوایل این هفته.

"در حال حاضر زمان مناسبی برای میزبانی و یا شرکت در یک مهمانی است. ماندن در خانه است که هنوز هم امن ترین" Kitsap County مقامات گفت: در به روز رسانی.

درصد موارد مثبت افزایش یافته است در هفته های اخیر یکی دیگر از نشانه های این ویروس در حال گسترش است به سرعت بیشتر. و در حالی که غذا خوردن ظرفیت گسترش بیش از گذشته چند ماه مقامات بهداشت نگران گزارش می دهد که ارائه دهندگان یک بار دیگر در تلاش برای به دست آوردن تست لوازم و نتایج آزمون ها مصرف دیگر به بازگشت از آزمایشگاه.

این شهرستان نیز شاهد افزایش تعداد شیوع بیماری در دراز مدت مراقبت از امکانات. واشنگتن جانبازان در پورت اورچارد که قبلا شناخته شده به عنوان Retsil گزارش این هفته است که دیگر عضو هیات آزمایش مثبت برای COVID-19 دوم شناخته شده کارمند است که قرارداد این ویروس در این ماه است.

در ایالت واشنگتن coronavirus فعالیت مشخصی در هفته های اخیر به عنوان دولت نورد محدودیت برای کسب و کار و سایر فعالیتهای عمومی با تعداد زیادی از مردم پیمانکاری ویروس بالاتر از آن تا کنون بوده است.

تازه ترین گزارش از واشنگتن وزارت بهداشت هشدار داد که "دولت است که در مراحل اولیه نمایی ایالت شیوع است که صفر احتمال معکوس شدن بدون تغییر به ما جمعی رفتار و سیاست های خود برای حمایت از تغییر آن است."

در Kitsap و در سراسر کشور, مقامات بهداشتی هستند خواست مردم رفتار خود را تغییر دهید و به دنبال سلامت اقدامات احتیاطی جلوگیری از گسترش ویروس. که شامل ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است محدود کردن فرد در بازدید از تنها چند نفر اقامت شش فوت دور از دیگران و با پوشیدن یک پارچه صورت پوشش در فضاهای عمومی.

"شما می دانید چه باید بکنید" Kitsap County مقامات گفت: در یک به روز رسانی سه شنبه. "هر یک از ما نیاز به آگاهانه تغییر در راه ما زندگی می کنند زندگی ما به طوری که ما می توانیم بچه های ما به مدرسه در پاییز و در ادامه به بازگشایی کسب و کار ما."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن