کایل Kinane را barroom داستان سرایی

برای بزرگنمایی کلیک کنید "شما به اندازه کافی میله در شیکاگو که شما شنیده ام یک مرد خشن و بی ادب بودن و همه

توسط ABESTANEWS در 2 مرداد 1399
برای بزرگنمایی کلیک کنید “You’ve been in enough bars in Chicago that you’ve heard one guy being boisterous and all the friends laughing. That’s all it is. There’s no magic to comedy." | Kyle Kinane - CALLIE BIGGERSTAFF
  • "شما به اندازه کافی میله در شیکاگو که شما شنیده ام یک مرد خشن و بی ادب بودن و همه دوستان خنده. که همه در آن است. هیچ سحر و جادو به کمدی." | Kyle Kinane
  • Callie Biggerstaff

آن را نه رستوران های موسیقی و یا حتی کمدی که کایل Kinane نتواند بیشتر: این پچ از یک نوار شلوغ. "استراق سمع من است سرگرمی" کمدین می گوید. "زمانی که من می خواهم از جاده خارج می شود و در لا من به هر چه بار توسط خودم فقط به استراق سمع و گوش دادن به کسی دیگری با داستان گفتن به دوست خود را. اگر کسی گفتن یک داستان خنده دار در آنها اهمیتی نمی دهند اگر کسی استراق سمع و خنده است که به آنها سوخت بیشتر به داستان و حتی بیشتر flamboyantly."

Kinane جدیدترین شوی ویژه ترامپلاین در یک خندقرا در جولای 24, بیش از 90 دقیقه, وارد شده از شش ساعت را نشان می دهد در مدیسون در ایالت ویسکانسین. Kinane شامل چندین روال دو رقمی runtimes مانند داستان خود را از بودن اخراج از کانادا که امتداد گذشته 23 دقیقه از خنده. این جوک ها را تا این حد رواج طریق سال روی صحنه راه یک داستان خوب می شود تصفیه شده با هر گفتن. "بیشتر به شما بگویم یک داستان دیگر آن ماهی می شود بزرگتر تندر بلندتر می شود," او می گوید.

Kinane توصیف اشتباهات خود را مانند کباب غالب رژیم غذایی که منجر به نقرس تشخیص جزئیات روی صحنه اما همیشه با یک جریان پنهانی امیدوارم که او می تواند کمی عاقلانه تر در آینده است. زوج با خود متمایز آمیزش صدای Kinane کمدی احساس می کند مانند شنیدن یک دوست بگویید یک داستان پس از چند نوشیدنی. "شما به اندازه کافی میله در شیکاگو که شما شنیده ام یک مرد خشن و بی ادب بودن و همه دوستان خنده. که همه در آن است. هیچ سحر و جادو برای, کمدی," او می گوید. "هر بار در شیکاگو احتمالا سه نفر در آن بهتر از 95 درصد از کار کمدین امروز."

Kinane بزرگ شده در غرب حومه ادیسون, ایلینوی, و او شروع می شود و تا آخرین خاص با یک شوخی در مورد میانه: "بخشی از کشور است که دوست دارد به شما یادآوری می کنند که هیچ کلید های میانبر در زندگی و پس از آن در همان نفس به شما بگویم که چقدر این تبادل نظر را به."

که شوخی یکی از چند مصور در یک انیمیشن کوتاه با خدا ممنوع مایستر منتشر شد در پشت سر هم با این آلبوم. در این انیمیشن یک شخصیت حساس تبادل نظر با Kenny دنیس-esque سبیل دم Kinane مواد و پوند در یک رستوران میز به عنوان یک تلویزیون blares "این پول رایگان, احمق" در پس زمینه. مانند یک موزیک ویدئو در اوایل روز از ام تی وی کوتاه خلاق بصری شریک به Kinane صدای و موثر قلاب برای بقیه خاص است.
Kinane برای اولین بار انجام شده موسیقی قبل از کمدی مرور DIY پانک صحنه در شیکاگو و حومه به عنوان یک نوجوان پیش از اینترنت. "گروههای موسیقی تمام شد کمدین در حال حاضر," او می گوید. در حالی که برخی از گروههای تقلید جدی خود نگرش, هاردکور, فروشگاه Fugazi "این Meshuggenehs همیشه ساخته شده من خنده," او می گوید. "اگر او مبارزه تنظیم گیتار خود را, او فقط می تواند مانند" من پول خود را در حال حاضر برای من مهم نیست.' و فقط بازی یک مجموعه کامل از لحن."

در عرض چند سال Kinane خود را آغاز کمدی حرفه ای با استفاده از باز کردن مایک لیست در شیکاگو خوان. "پیدا کردن کسی که نمی خواهد به روز رسانی خود لیست" او reminisces. "رانندگی از ادیسون به شهرستان در یک شنبه شب برای پیدا کردن که باز مایک نرفته بود برای چهار سال است." او انجام اولین شوی مجموعه در سن 22 در لینکلن پارک شیر سرخ میخانه در سال 1999 و ادامه داد: بالا رفتن در شمال-سمت سالن مانند میمون نوار شیر دن و گیلاس قرمز است.

پس از نقل مکان به لس آنجلس در سال 2003 Kinane راه اندازی کرده است یک پادکست به نام بوگی هیولاتوصیف شیکاگو Haymarket شورش در مست, تاریخچه, به نظر می رسد در باب همبرگر و بهشت PDو نقل کمدی مرکزی تبلیغات و interstitials. اما او موفق ترین به عنوان یک stand-up, انتشار چهار ساعته ویژه همراه با 30 دقیقه بخش در Netflix بکشد به Standups. مانند یک جانباز باند او شده است به طور مداوم ضبط و تور جدید مواد برای بیش از یک دهه است.

و مانند بسیاری از punk آهنگ ها, Kinane مواد است که همیشه آسان نیست برای پیدا کردن دوباره پس از اولین بار که شما آن را بشنوند. آهنگ نام آلبوم خود را هرگز به نام بعد از جوک های خود را, اما آنها به دنبال یک کاملا جداگانه منطق است. برای اولین آلبوم سه آهنگ عناوین بازی ارزان ترفند را پلیس رویایبوسه را ویرانگرو N. W. A. را مستقیم Outta Compton, بود, بنابراین شما باید با کلیک بر بازی در "Detroit Rock City" به گوش Kinane بپرسید: "هر کسی در اینجا به طوری مست ماه گذشته شما تا به حال به تماس تاکسی برای شما را به وندی?"


آهنگ عناوین شروع به شوخی اما طنز را در آغوش دارد آنها را به عنوان نشانه ای از مخاطبان اختصاص داده شده. "اگر این آهنگ همه باید واقعی احمق نامها و مردم هنوز آنها را پیدا کنید, این بدان معناست که مردم واقعا به دنبال آنها" او می گوید.

ترامپلاین در یک خندق قطاری Kinane که برای بهتر تغییر کرده است در اوایل 40s حتی خود را به عنوان سبک داستان سرایی مانده است سازگار است. او صادقانه در مورد پیدا کردن ثبات در ارتباط خود و نوشیدن در حد اعتدال. "من قبلا مواد مانند," آره, من در زندگی این است که با هم قرار داده که طنین انداز با مردم," او توضیح می دهد "و این catch-22 از شکایت در مورد زندگی خود را در قطعه: شما به موفقیت دلیل موفقیت شما شکایت کرده و سپس شما می خواهم به نگه داشتن زندگی خود را با هم."

"همه چیز می گذرد خیلی خوب" Kinane ادامه "و من نمی خواهم به مانند "من یک بازنده' زمانی که من احساس نمی کنم که راه در مورد خودم ندارم."

که صادقانه از خود سؤال نیز اجازه می دهد تا او را به شوخی در مورد رویدادهای جاری را به عنوان کشورهای مستقل مشترک المنافع مرد سفید بدون صدایی مانند او پا در یک جعبه صابون یا محور خود را در شخص دیگری مبارزه است. "این که چگونه من می دانم که من باید امتیاز سفید چون من به ارواح اعتقاد" او می گوید: در مسیر "مدافع." "این چیزی است که شما به این باور در زمانی که شما نمی باید هر گونه مشکلات دیگر به نگرانی در مورد."

با وجود افزایش نظارت بر کمدین' مواد Kinane نمی در نظر گرفتن هر موضوع ذاتا محدودیت برای جوک, اما او نمی شادی کردن در شوک ارزش یا تابو به خاطر خود یا. او می نویسد: با همدلی از دیدگاه خود به عنوان یک مرد تلاش برای بهتر شخصا و سیاسی است. "I don't wanna بود که پسر خوب شما فقط نمی تواند هر چیزی می گویند در مرحله دیگر'," او می گوید. "بله شما می توانید! شما فقط باید به خوبی در چگونه شما آن را می گویند. شما نمی تواند یک تنبل کمدین. من احترام نمی تنبل کمدین."

هنوز دشوار است برای قرار دادن کار در انجام زمانی که این بیماری همه گیر را تعطیل سالن در سراسر جهان است. Kinane شده است کار بر روی مواد جدید در حالی که خود منزوی با دوست دختر خود متناوب بین خانه خود را در لا و housesitting در اورگان "نشسته در اطراف گودال آتش نوشیدن آبجو." او در تلاش است چند مجازی اجرای "اما آنها فاقد یک کمی فوریت زمانی که آن را فقط به نشستن در گاراژ نگاه کردن به کامپیوتر," او می گوید. او نتواند خطر ذاتی در گفتن داستان به بازخورد فوری از یک اتاق شلوغ. "بهتر wordsmith احتمالا می تواند آمد تا با برخی از قیاس" او می گوید: "مانند برخی از مرتب کردن بر اساس از tightrope پیاده روی بیش از مارشملو." vtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن