Kitsap درایو-از طریق تست سایت مجموعه ای برای باز کردن چهار شنبه

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 4:34 PM EDT May 7, 2020یک درایو جدید از طریق تست سایت در گارد ملی اسلحه خانه

توسط ABESTANEWS در 26 فروردین 1399

یک درایو جدید از طریق تست سایت در گارد ملی اسلحه خانه را باز جمعه برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و اولین پاسخ که COVID-19 علائم.

رایگان تست ایجاد شده توسط Kitsap County اورژانس مرکز عملیات محدود به تعیین گروه های اولیه با اولویت داده شده به مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان با توجه به اعلام صبح روز سه شنبه.

بعد از این هفته امیدوار به گسترش آزمایش به مردم با علائم که بیش از 65 سال و کسانی که با زمینه ای شرایط پزشکی و سپس به کارگران در "زیرساخت های حیاتی." اما این بستگی به منابع موجود پاسخ اضطراری, مقامات گفت.

تست سایت واقع در 1211 کارور سنت در برمرتون باز ساعت 10 صبح در روزانه. آزمایش را ادامه خواهد داد از طریق پنج شنبه با قرار ملاقات بین ساعت 10 صبح و 2:30 بعد از ظهر

"ما خدا را شکر که Kitsap County دریافت فدرال دارایی ها و تخصص برای افزایش دسترسی به آزمایش افراد در بالاترین خطر برای پیمانکاری COVID-19," کتابداری و اطلاع رسانی Klute, مدیر Kitsap County گروه مدیریت اضطراری در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه.

برای واجد شرایط برای تست قرار ملاقات ساکنان باید ثبت نام آنلاین که شامل غربالگری پزشکی. تست تعیین شده است برای افرادی که دچار علائم COVID-19 از جمله سرفه و گلو درد و تب از حداقل 99.6 درجه و تنگی نفس.

کسانی که واجد شرایط دریافت, ثبت نام شماره, همراه با یک قرار ملاقات حافظه. مقامات در حال تشویق مردم برای رسیدن به حداقل 15 دقیقه قبل از قرار ملاقات خود را: زمان ثبت نام در پیش و پس از رسیدن به سرعت کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که سایت ایمنی و عملیات کارآمد آن گفتند.

در این درایو از طریق سایت مردم باید در یک وسیله نقلیه و آنها باید صبر کنید با خود ویندوز نورد. به محض ورود افراد باید یک شناسه معتبر و شماره ثبت نام خود; مراقبت های بهداشتی کارگران و اولین پاسخ دهندگان نیز باید خود را رسمی محل کار ID. آزمون رایگان است اما مردم با بیمه باید خود را بیمه کارت.

آزمایشات انجام شده توسط پرسنل پزشکی در کامل تجهیزات حفاظتی. کسانی که تست گرفتن باید به دنبال دستورالعمل خود را برای تکمیل این روند و سپس خروج از سایت بلافاصله بعد از آن گفته مقامات در این ولایت ، مقامات گفت: نتایج تست ارائه خواهد شد توسط یک تماس تلفنی از یک فدرال تماس با مرکز ظرف چهار تا هفت روز.

تا چهار مقدماتی مردم آزمایش می تواند در هر وسیله نقلیه, اما هر فرد باید ثبت نام کنید در پیشرفت و به دست آوردن یک قرار ملاقات. کسانی که بدون دسترسی به اینترنت می توانید تماس بگیرید Kitsap بهداشت عمومی منطقه در 360-728-2235 برای کمک.

در حالی که بیمارستان ها و کلینیک های پزشکی در سراسر Puget صدا را باز کرده اند مشابه تست سایت — از جمله چی فرانسیسکن روی سایت تریاژ مراکز در سه درمانگاه در شهرستان Kitsap — جدید درایو از طریق سایت میان تنها تعداد انگشت شماری از دولت-اجرای درایو از طریق امکانات تست تاسیس در واشنگتن است.

اگر مردم در حال تجربه COVID-19 علائم اما نمی واجد شرایط برای این هفته drive-up, تست, مقامات می گویند که آنها باید از تماس با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی.

"ما درک درک عمومی که تست منابع محدود هستند. اما هر کس می تواند انجام بخشی خود را به سرعت گسترش COVID-19" گفت: Kitsap سلامت افسر سوزان ترنر. "ما همچنان به اصرار مردم به ماندن در خانه سالم بماند و عمل اجتماعی-فاصله."

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن