Kitsap شروع می شود countywide اجاره کمک برای ساکنان نهفته بیماری همه گیر

آستن Macalus Kitsap Sunمنتشر شده 8:50 PM EDT May 29, 2020به عنوان مستاجر دیگری اجاره ماه به دلیل در مه, Kitsap

توسط ABESTANEWS در 11 اردیبهشت 1399

به عنوان مستاجر دیگری اجاره ماه به دلیل در مه, Kitsap County است پیش رفتن با countywide اجاره برنامه کمک به کمک به ساکنان مبارزه از COVID-19 همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی.

Kitsap County دریافت $641,438 در کمک هزینه مسکن به عنوان بخشی از دولت فدرال coronavirus بسته کمک به تصویب رسید در اواخر ماه مارس شناخته شده به عنوان مراقبت عمل می کنند. که پول را به سمت کوتاه مدت و اضطراری اجاره, کمک, شکاف بین خدمات اجتماعی غیر انتفاعی, Kitsap, منابع جامعه و مسکن, Kitsap, شهرستان سازمان مسکن.

مسکن Kitsap دریافت خواهد کرد $250,000 برای خود مستاجران در حالی که KCR توزیع خواهد شد $391,438 برای مستاجرها در ردموند, Bainbridge Island پورت اورچارد و unincorporated Kitsap County است. کمک خواهد کرد تا پوشش برای سه ماه اجاره برای خانواده ها که زیر 80 درصد از Kitsap منطقه متوسط درآمد و از دست داده اند و یا دیده می شود با کاهش درآمد به دلیل coronavirus بحران است. آن را اعمال می شود عطف به ماسبق به مارس اجاره.

"من فکر می کنم از آن خواهد شد یک موهبت الهی زمانی که دلار قادر به بیرون رفتن به جامعه" گفت: Kitsap County کمیسر راب گلدر که اضافه آن را نه تنها به ارائه ثبات برای مستاجرها اما همچنین کمک به صاحبخانه.

"این نوع از اثر دومینو که در آن توانایی برای کمک به کسی که با اجاره خود را اجازه می دهد تا آنها را به ماندن قرار دارد," او گفت:. "این برای آنها خوب است, اما آن نیز در حال انجام, اثر, از طریق اقتصاد محلی برای مالک و صاحبان املاک."

مستاجرها در برمرتون دسترسی به اجاره کمک از طریق برمرتون سازمان مسکن تحت یک برنامه رهبران شهر و سازمان مسکن آغاز شده در سال گذشته است. که برنامه مشترک در حال حاضر با گذشت بیش از $88,000 به برمرتون مستاجرها نهفته COVID-19 بحران است. و آن را در یکی دیگر از $268,383 در فدرال بودجه اختصاص داده شده برای برمرتون تحت مراقبت عمل می کنند.

مسکن Kitsap است به برنامه های خود را تا و در حال اجرا در اسرع وقت با نظر دارد برای شروع به پذیرش برنامه های کاربردی با شروع ماه مه گفت استوارت Grogan مسکن سازمان, مدیر اجرایی.

"من فکر می کنم از آن خواهد شد بزرگ و عظیم فشار و استرس مشتریان ما," او گفت, نشان می دهد که حدود 400 مسکن, Kitsap, مستاجران به احتمال زیاد واجد شرایط برای کمک.

Kitsap منابع جامعه آغاز پذیرش برنامه های این هفته است و افزایش آن نیروی انسانی در آماده سازی برای هجوم سوالات. جف Alevy, KCR, مدیر اجرایی, می گوید که امیدوار است به نوبه خود در اطراف آن درخواست در سه روز و یا کمتر است که به ویژه مهم است زیرا ممکن است اجاره است به دلیل به زودی.

"زمان است که واقعا مهم است." "این یک برکت و رحمت قادر به خدمت خانواده های که در حال مبارزه و ندارد و گزینه های دیگر."

نیاز به کمک ؟

  • اگر شما یک برمرتون مقیم نیاز به اجاره کمک تماس بگیرید برمرتون سازمان مسکن در 360-473-0325 یا www.bremertonhousing.org.
  • اگر شما زندگی می کنند در دیگر نقاط Kitsap County, تماس, Kitsap, منابع جامعه در 360-473-2035 یا www.kcr.org.
  • اگر شما یک مسکن, Kitsap, مستاجر, تماس با سازمان مسکن در 360-535-6100 و یا بازدید www.housingkitsap.org.
  • دولت واشنگتن و وزارت بازرگانی نیز اجاره و انرژی کمک در دسترس برای خانواده هایی که واجد شرایط برای فدرال کم درآمد انرژی صفحه اصلی کمک برنامه.

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید austen.macalus@kitsapsun.com یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب