Kitsap می پیوندد در سراسر کشور خواهان عدالت’ در افغانستان

برمرتون — این Manette پل شده بود به پایان رسیده و روز یکشنبه بعد از ظهر با بیش از 400 نفر جمع شده بودند به “تماس برای عدالت” به عنوان بخشی از یک محلی تظاهرات در سراسر کشور در میان ناآرامی های مدنی بیش اخیر افغانستان.

در برابر پس زمینه از نشانه اعلام “نه عدالت بدون صلح” و “من نمی توانم نفس بکشم” معترضان تقبیح قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای تقریبا نه ساعت. این اعتراض نیز برجسته دیگر مشخصات بالا در افغانستان از جمله Stonechild Chiefstick بود که به ضرب گلوله توسط پولسبو پلیس در ماه جولای.

سازماندهی شده توسط Kitsap سهام نژاد و تعامل جامعه (ERACE) ائتلاف — جمعی از سازمان های محلی متمرکز نژادی سهام روز یکشنبه در اعتراض به اول بود از چندین تظاهرات در Kitsap برنامه ریزی شده در طول این هفته است.

دیرین جامعه فعال کارن وارگاس گفت که او امیدوار تظاهرات نشان داد که مردم می شوی به بی عدالتی های مسالمت آمیز است. “ما گفت: ما می توانیم در یک اعتراض است که بدون خشونت” او گفت:. “ما می توانیم مدل آنچه در آن است برای ایستادن به بی عدالتی است.”

بیش از آخر هفته تظاهرات در شهرهای سراسر کشور شب شاهد افزایش درگیری بین پلیس و معترضان با اجرای قانون استقرار گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در تلاش برای شکستن اجتماعات بزرگ.

در سیاتل تظاهرات مسالمت آمیز تبدیل شده است در ضرب وشتم به عنوان برخی از معترضان غارت مرکز شهر فروشگاه ها و روشن پلیس موبایل در آتش است. در برمرتون صحنه بود بسیار متفاوت است همانطور که مردم جمع شده بودند با نزدیک به صفر قابل مشاهده حضور پلیس. اکثر اتومبیل های عبور honked در حمایت و یا برگزار کردن مشت در خارج از پنجره خود را به عنوان جمعیت تکرار شعارهای “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

Jason رابرتسون, 46, از فرفره هاربر را پشتیبانی نمی کند غارت رفت که در سیاتل اما او را درک خشم و غم و اندوه است که باعث آن است. “من فکر می کنم ما می تواند خشم در یک طرف و ما می تواند درک آنچه اتفاق افتاده است به جورج فلوید بود و چیز عجیب و غریب اما, وجود دارد راه تولیدی را در مورد تغییر,” او گفت:.

همسرش, Lucretia می گوید که بیشتر افراد نیاز به گام تا و استفاده از آنها “قدرت و موقعیت” به عنوان یک متحد, آیا این بدان معناست که ابراز منفور نظر در کار dishing از نظر مالی و یا قرار دادن بدن خود را در خط مقدم تظاهرات.

“آنچه که من میخواهم مردم را به انجام آن خطر — خطر چیزی است که برای ایجاد تغییر نیاز داریم” او گفت:. “این کافی نیست. ایستاده بر روی پل و برگزاری علائم و راه رفتن و صحبت کردن کافی نیست. این فقط آغاز است.”

آستن Macalus است Kitsap Sun خدمات اجتماعی خبرنگار — پوشش مراقبت های بهداشتی بی خانمانی و چگونه برنامه های در حال خدمت به کسانی که نیاز دارند. او را می توان در رسید [email protected] یا 360-536-6423.

این پوشش ممکن است تنها با حمایت از خوانندگان ما. ثبت نام برای یک اشتراک دیجیتال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im