Kitsap, توسعه اقتصادی, داد, مدیر بازنشسته

جسی Darland Kitsap Sunمنتشر شده 12:15 PM EDT 22 مه سال 2020پس از پیشرو, Kitsap, توسعه اقتصادی اتحاد برای نه سا

توسط ABESTANEWS در 2 خرداد 1399

پس از پیشرو, Kitsap, توسعه اقتصادی اتحاد برای نه سال, مدیر اجرایی, جان قدرت اعلام کرده است برنامه ای برای بازنشسته این سقوط.

در طول زمان خود را با Kitsap اقتصادی توسعه داد (کها) سالانه منابع دو برابر شده اند, با توجه به سازمان و تیم چهار اقتصادی حرفه ای کمک کرد بیش از یک هزار نفر از کسب و کارهای محلی دریافت 2 میلیارد دلار درآمد جدید. قدرت ویژگی های موفقیت داد به تیم خود را به علاوه داوطلب هیئت مدیره از رهبران.

"به عنوان یک رهبر برای Kitsap در جنبه های اقتصادی او را واقعا افزایش شناخت سطح Kitsap به عنوان بخشی از این بیشتر شمال غربی اقیانوس آرام در منطقه گفت:" مونیکا بلک وود عضو کها هیئت مدیره و صندلی جستجو کمیته جایگزینی برای قدرت. او می گوید: او به احیای این سازمان پس از رکود اقتصادی سال 2008 است.

"ما می توانیم حرکت سوزن با کار ما در اینجا در Kitsap خیلی موثر تر از شما می توانید در بازارهای بزرگتر" قدرت گفت. "من فکر می کنم ما را ساخته اند یک تفاوت."

قبلی به روی لئامت دادن خود را در Kitsap قدرت مشغول به کار در توسعه اقتصادی در سیاتل به عنوان شهردار خراب شد و یک شریک در قانون شرکت. او نیز ماهانه ستون نویس, Kitsap, شبه جزیره مجله کسب و کار یک نشریه ماهانه از Kitsap Sun.

از زمان همه گیر و ماندن در خانه سفارشات را این بار عجیب و غریب به بازنشسته قدرت گفت و متفاوت از آنچه او انتظار می رود او در سال گذشته بود. به جای در جلسات حضوری با اعضای هیئت مدیره و همکاران آنها را جمع آوری در زوم و یا انجام کسب و کار از طریق ایمیل. او گفت: در این سال شده است با چالش های هیجان انگیز در زمان و استرس در دیگران است. بیشتر از همه او می گوید که احساس قدردانی است.

"برجسته برای من بوده است و مردم من را بشناسند و با کار در این نزدیکی" قدرت گفت.

زمانی که او شروع به کار با کها در سال 2011 هیئت مدیره قوی بود اما قدرت نیز کمک کرد را در "جوانی خون" که او گفت: نشانه خوبی برای آینده و چشم انداز کها.

"آنها واقعا درگیر اتحاد آنها در مورد مراقبت از آن, آنها آن را خود آنها سرمایه گذاری در آن" قدرت گفت: از کها هیئت مدیره. "آنها سوالات خوب بپرسید و ما را تشویق به انجام کار خوب است."

Kitsap توسعه اقتصادی اتحاد بخش خصوصی و غیر انتفاعی شرکت فراهم می کند که اقتصادی و کسب و کار خدمات. کها تاسیس شد و در سال 1983 با هدف "جذب و حفظ شغل و سرمایه گذاری در شهرستان Kitsap که تولید ثروت و افزایش کیفیت زندگی و در آغوش نسل های آینده است."

استیو Politakis سابق هیئت مدیره صندلی و Kitsap بانک مدیر عامل شرکت گفت: "در جان پویا رهبری اتحاد ما شد احترام بازیکن این منطقه در عرصه اقتصادی."

قدرت 68 و در سلامت خوب است. او مبارزه و شکست سرطان که او می گوید به او یک بیت از یک زندگی جدید چشم انداز. در حال حاضر او قصد دارد زمان را برای خود و منافع خود را فرزندان و نوه و هنگامی که زمان مناسب است کمی سفر.

"من می مانم و مشغول امیدوارم فعال و فقط لذت بردن از این واقعیت است که من در اینجا در این جامعه بزرگ" او گفت:. او گفت: او را پر از قدردانی برای داشتن فرصت برای تبدیل شدن به بخشی از این جامعه است.

هیئت مدیره آغاز خواهد شد به دنبال یک مدیر اجرایی جدید این ماه, پس از تلاش های قبلی خود را به حالت تعلیق توسط پاسخ به COVID-19. جستجو خواهد شد به رهبری رئیس هیئت مدیره ناتان Evans, اصلی, معمار نرم افزار برای مایکروسافت است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب