Kitsap County زمین گلف مجموعه به بازگشایی مارس 5

جف گراهام Kitsap Sunمنتشر شده 5:10 PM EDT May 28, 2020گلف در ایالت واشنگتن است که در مورد به خواب از آن در اوا

توسط ABESTANEWS در 10 اردیبهشت 1399

گلف در ایالت واشنگتن است که در مورد به خواب از آن در اوایل بهار خواب.

دوره اپراتورها در Kitsap County ساخته شده جمعی مشت پمپ شنبه به عنوان فرماندار تگزاس جی Inslee به باشگاه گلف متهور برای بازگشایی, آوریل 5 با دستورالعمل خاص در محل به عنوان مبارزه با COVID-19 همچنان ادامه دارد. دولت فعلی "خانه بمانند سالم" به منظور اجرا می شود از طریق ممکن است 4.

"تفریح و سرگرمی یکی از بهترین چیزهایی که ما می توانید انجام دهید برای ترویج فیزیکی و روانی و عاطفی رفاه برای واشنگتن در طول زمان از استرس و انزوا" گفت: Inslee که مشخص شده یک طرح برای ماهیگیری و شکار به بخشی از رزومه. "بهار و زمان در دولت ما این است که واشنگتن در بهترین حالت آن و از مردم می خواهم به لذت بردن از فعالیت در فضای باز در یک راه امن و مسئول."

طلا Mountain Golf Club مدیر کل Daryl Matheny گفت: توپ را روی گوه زمان ورق برای مه 5 در المپیک و آبشار دوره های آموزشی در حال حاضر به طور کامل رزرو شده است.

"آن پر شده در ظرف 30 دقیقه از فرماندار کنفرانس مطبوعاتی" Matheny گفت.

کوه طلا یکی از ده باشگاه گلف در غرب صدا که باقی مانده اند توقیف از مارس 26 زیر Inslee را سفارش به صورت غیر ضروری کسب و کار را متوقف سازد. یک باشگاه نعل اسب دریاچه در پورت اورچارد تصمیم گرفتند در برابر مطابق با Inslee و باز مانده نزدیک به سه هفته است. نعل اسب دریاچه صاحب الکس رولاند در نهایت بسته خود را, باشگاه, مارس 13 پس از دریافت shutdown اطلاع از Inslee ،

دریافت ترخیص به سر بازی یک آه امداد نه تنها برای باشگاه از دست داده اند و میلیون ها نفر در, درآمد, اما برای گلف بازان است که نتوانسته اند به شرکت در یکی از منطقه محبوب ترین فعالیت های تفریحی.

"من بازی نمی گرد از آنجا که نخستین یکشنبه ماه مه در" Kitsap گلف & باشگاه کشور سر pro Al پترسون گفت.

افزود کیلوگرم&CC عضو اسکات Fenske: "گلف است که من آزاد است."

واشنگتن گلف, مدیر اجرایی, Troy اندرو گفت: در شرایط جدید دستورالعمل های عملیاتی یکی از قابل توجه ترین است که محدود کردن از بازیکن گروه بندی. و شوهر چهارتایی, چهارتایی تنها اجازه داده می شود اگر آنها از همان خانواده است. در بسیاری از شرایط بیش از دو نفر مجاز به شروع کردن با هم.

"در یک ساعت, ما فقط می تواند توپ را روی گوه کردن 12 نفر" پترسون گفت.

اندرو گفت: محدودیت در گروه بندی بازیکن نیست ایده آل از نظر باشگاه های تولید درآمد اما او امیدوار است که دستورالعمل و شوهر چهارتایی, چهارتایی ممکن است آرام تا اواسط ماه مه. او قصد دارد برای ماندن در تماس با Inslee در هفته آینده به ارائه به روز رسانی و بازخورد از باشگاه ها در سراسر کشور.

"گلف یک بازی از صداقت" اندرو گفت: "و ما امیدواریم که همه را درست کند."

لیست کامل از دستورالعمل ها:

1. استفاده از خط تلفن یا توپ را روی گوه زمان رزرو سیستم به قبل از پرداخت هزینه و محدود کردن تعاملات و محدود کردن پرداخت برای کارت های اعتباری تنها برای از بین بردن دست زدن به پول نقد.

2. حفظ ورود به سیستم از تمام مشتریان از جمله اطلاعات تماس.

3. در زمین گلف را در اختیار شوهر چهارتایی, چهارتایی مجاز هستند اگر آنها از همان خانواده است. در غیر این صورت بیش از دو بازیکن از هم جدا خانوار در هر سه زمان است. تک بازیکنان باید پرسید که آیا آنها می خواهم به زوج با هم است.

4. محدود کردن بازی به یک سوار هر قدرت سبد خرید مگر اینکه جزئی نیز ،

5. به طور منظم پاکسازی مقابله با تاپس, دستگیره درب دیگر مشترک سطوح محدوده سطل چرخ دستی گلف فشار چرخ دستی های نقدی ثبت نمره ارسال کیوسک و دیگر غالبا لمس سطوح از جمله کارمند و تجهیزات استفاده می شود.

6. اطمینان حاصل شود که flagstick باقی می ماند و در همه زمان ها است. بازیکنان خواهد بود و تحصیل کرده برای جلوگیری از دست زدن به flagstick به هر دلیلی.

7. خلاق با جام آستر برای جلوگیری از داشتن بازیکنان رسیدن به سوراخ برای بازیابی توپ های گلف مانند نصب فنجان وارونه یا قسمتی از سطح زمین است.

8. از بین بردن جام و سوراخ در عمل سبزی.

9. قطع و اجاره تجهیزات.

10. محدود کردن استفاده از محدوده رانندگی و قرار دادن رنگ سبز به کسانی که با یک توپ را روی گوه زمان در عرض 30 دقیقه.

11. حذف پناهگاه با چنگک جمع کردن و دیگر در دوره مانند مبلمان, نیمکت, توپ, واشر آب سرد کن و غیره.

12. از بین بردن در دوره سطل زباله گلف بازان را تشویق به حمل و درستی از خود دور زباله های خود را هنگام خروج از این دوره است.

13. تغییر رانندگی در محدوده مناطق ضربه به اطمینان حاصل شود که حداقل 10 فوت جدایی بین بازیکنان است.

14. نصب علامت برای تضعیف گروه جماعت و یا محدود کردن تعداد افراد در یک منطقه خاص از باشگاه و یا نرم افزار فروشگاه. گلف بازان خواهد بود خاطر نشان کرد به خصوص متوجه اجتماعی فاصله در پارکینگ و اطراف كم و سبزی.

15. محل مناسب علامت های خارج از فروشگاه نرم افزار و محل باشگاه وانجمن به علاوه در اولین سه راهی ورودی به اختصار ترسیم اجتماعی فاصله دستورالعمل در محل.

16. نگه دارید تا تاریخ در تمام تغییراتی که اتفاق می افتد روزانه.

17. مارشال البته برای اطمینان فیزیکی فاصله با یادآوری گلف بازان و در صورت لزوم هشدار به مجرمان.

18. درخواست گلف بازان به ترک زمین گلف بلافاصله پس از بازی از بین بردن تراکم/جمع آوری اموال و یا در پارکینگ.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن