Kitsap کسب و کار بانک ها حرکت مملو فدرال کسب و کار کوچک وام برنامه

مسیحی Vosler Kitsap Sunمنتشر شده 4:49 PM EDT آوریل 2 سال 2020بهار آغاز فصل اوج در کسب و کار رستوران و زمان از

توسط ABESTANEWS در 14 اردیبهشت 1399

بهار آغاز فصل اوج در کسب و کار رستوران و زمان از سال زمانی که برت Hayfield معمولا شروع به استخدام کارکنان بیشتر به کار در دو رستوران قایق بادبانی گوشتی باشگاه در سیلوردل و قایق ریختن در Manette.

این بهار و آن hirings تبدیل به اخراج به عنوان coronavirus جاروب در سراسر کشور و ایالت واشنگتن دستور داد تمام غیر ضروری کسب و کار به طور نامحدود.

"این است که ما پس از به تعطیل آن نمی تواند هیچ بدتر" Hayfield گفت.

مانند بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک تحت تاثیر COVID-19 گیر Hayfield نگاه به دولت فدرال برای کمک به. اما وام های فدرال برنامه به معنای برای سرپا نگه داشتن کسب و کارهای کوچک ثابت شده است دشوار است به حرکت هر دو برای صاحبان و بانک ها موظف به ساخت وام.

حقوق و دستمزد برنامه حمایت (PPP) است که در اداره از طریق اداره کسب و کار کوچک, یک وام کم بهره که کسب و کار با 500 یا کارکنان کمتر می توانید استفاده کنید به کارگران پرداخت تا هشت هفته به علاوه برخی هزینه های دیگر مانند اجاره و آب و برق. کسب و کار مجبور به پرداخت وام اگر آنها با استفاده از حداقل 75 ٪ از پول را به نگه داشتن و یا استخدام کارکنان.

پس از آن باز شده در مارس 2, برنامه شده است تمرکز از سراسر کشور نظارت —بزرگ عمومی-داد و ستد شرکت هایی مانند لرزش زیستن دریافت میلیون وام در حالی که کسب و کارهای محلی تلاش به برنامه های کاربردی خود را تایید شده است. متقاضیان باید به مشکلات اجرا شود با مبهم دستورالعمل های فنی و اشکالات را با وام های آنلاین پورتال.

Kitsap صاحبان کسب و کار شده اند که با موفقیت برای تصویب بودجه مانند Hayfield هنوز هم مشکل دارند. یک PPP وام نمی حل مشکلات رو به یک رستوران که گذاشته کارکنان و نمی آوردن هر گونه درآمد.

"ما اساسا به استخدام آنها را به عقب و حتی اگر ما در حال باز" Hayfield گفت.

به یک وام ببخشند یک کسب و کار باید با استفاده از آن در هشت هفته به پرداخت کارکنان آن است. بودجه نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد برای پرداخت به فروشندگان خرید موجودی و یا بسیاری از هزینه های دیگر. اضافی 600 $در ماه در مزایای بیکاری که تصویب شد به عنوان بخشی از دولت فدرال بسته امداد به معنی بسیاری از افراد بیکار در حال ساخت و بیش از آنها را در محل کار.

"ما هیچ بهره را از که ما در حال گرفتن مردم بیکاری که قابل تحسین است اما کارکنان کاملا رک و پوست کنده در حال رفتن به نا امید شود چرا که آنها در حال ساخت پول بیشتر در حال حاضر از آنها را از اپراتور" Hayfield گفت.

در بالا از آن, هنگامی که رستوران بازگشایی به احتمال زیاد خواهد شد در کاهش ظرفیت. فصلی کارکنان ممکن است گذاشته پس از بازگشت به کار به دلیل درآمد خواهد شد در کسری از سطح نرمال است.

"این یک واقعی Catch-22," Hayfield گفت.

مرور سیستم

بانک های محلی در ضمن تا به حال برای مقابله با حجم بالا از برنامه های کاربردی تکنولوژی, مسائل و مبهم در قوانین از دولت فدرال در مورد وام.

آزادی بانک تا به حال موفقیت های بیشتر از بیشتر در Kitsap. این پولسبو دهنده (قبلا آزادی خلیج بانک) به افتخار 100% میزان موفقیت با برنامه های کاربردی آن معنی هر کسب و کار غیر انتفاعی و کلیسا که اعمال شده بود تایید شده برای وام. در مجموع آزادی بانک امن $40 میلیون و شمارش بیش از 210 کسب و کار.

اما از آن آسان نبود. دور اول PPP بودجه $349 میلیارد و زد در 13 روز. کنگره برای تصویب دور دوم کمک های مالی از $310 میلیارد که باز برای برنامه های کاربردی مارس 27 و انتظار می رود که برای تخلیه شود فقط به عنوان به سرعت.

در دور اول بودجه, آزادی کارکنان بانک کار می کرد برای دو هفته متوالی از جمله در عید پاک به هم قرار دادن برنامه ها و ارسال آنها را به SBA.

"وجود دارد یک تعهد به آن را دانستن است که ما می خواهم به کمک به کسب و کارهای کوچک است که در تلاش بودند در جامعه ما" آزادی مدیر عامل بانک ریک Darrows گفت.

در دور دوم این بانک با استفاده از یک برنامه خاص برای preload دسته از برنامه های کاربردی. به زودی پس از برنامه های کاربردی را باز کرد, صبح روز دوشنبه, سیستم سقوط کرد. کارکنان نگهداری ارسال مجدد برنامه های کاربردی لغزش یک یا دو طریق در یک زمان به سیستم اجازه می دهد.

Darrow گفت: این دستورالعمل از سوی دولت فدرال نیست مجموعه حتی به عنوان برنامه ای بود که نورد.

"شما تا به حال در یک وضعیت که در آن به عنوان یک بانکدار شما تا به حال به تصمیم گیری شما در حال رفتن به شرکت در این دانستن است که همه قوانین قرار داده شده است به محل؟" Darrow گفت.

کریس Frazier که صاحب اسکله حسابدار در سیلوردل دیده است هر دو طرف سکه است. فریزر حسابداری شرکت به طور معمول باعث می شود بسیاری از درآمد خود را در طول چهار ماه اول سال زمانی که مردم به دنبال کمک به پر کردن اظهارنامه مالیاتی خود را.

رکود را مجبور فریزر برای حفظ فصلی کارکنان در خانه و حتی به عنوان شرکت آب گرفتگی شده است با پرسش از صاحبان کسب و کار کوچک در مورد چگونه آنها می توانند کمک از دولت فدرال است. فریزر برای اعمال و دریافت PPP وام از طریق آزادی پس از اولین تلاش با چیس بانک.

"در 13 روز (PPP) بود و (تعقیب و گریز) گفت: هرگز هر چیزی" Frazier گفت.

آزادی نه تنها پاسخ تلفن بود اما قادر به پردازش اسکله حسابدار نرم افزار همان روز. این پولسبو بانک نیز پذیرش برنامه های کاربردی از کسب و کار است که مشتریان فعلی است.

"داشتن کسی نوع از بیرون رفتن از راه خود را و می گویند شما یک مشتری در اینجا ما شما را برای من که بود" Frazier گفت.

کوچکتر منطقه ای بانک ها ممکن است موفقیت بیشتری در تامین بودجه به دلیل اندازه آنها Frazier گفت. بسیاری از بانک های بین المللی آب گرفتگی شد با هزاران نفر از برنامه های کاربردی دقیقه پس از برنامه پورتال باز می شود. برخی از بانک ها محدود است که می تواند اعمال می شود — تنها پردازش برنامه های کاربردی برای کسانی که با حساب های موجود و یا وام در کتاب.

"اگر شما در واقع انتظار در خط و هیچ کس از برگشت به شما آزادی (بانک) بود پردازش وام خود را" Frazier گفت.

حرکت رو به جلو

این برنامه هنوز هم مفید بوده برای برخی از کسب و کارهای محلی.

Haylee Herdman صاحب Herdman لوله کشی در سیلوردل یافت کسب و کار خود را به طور ناگهانی تعطیل می شود در زمانی که واشنگتن تلقی می شود ساخت و ساز های غیر ضروری سرویس در اواخر ماه مارس است. بسیاری از Herdman کسب و کار می آید از لوله کشی جدید در پروژه های ساخت و ساز.

"ما تا به حال به کردند تقریبا اکثر کارمندان ما از آنجا که ما تا به حال هیچ کاری برای آنها" Herdman گفت.

Herdman قادر به آب و مارس درآمد ساخته شده در مارس قبل از کار تعطیل اما این شرکت است که انتظار خشن ممکن است. بودجه از PPP باید به کمک به کارکنان پرداخت که پشت در محل کار که از روز شنبه.

"ما در حال قرار دادن آنچه که ما نسبت به حقوق و دستمزد و کارفرما پرداخت مزایایی که به کارکنان و آب و برق و اجاره" Herdman گفت.

استیو Sego که صاحب حوض نوار و رستوران در پورت اورچارد شده قادر به rehire برخی از کارکنان خود را که گذاشته شد و در طول خاموش کردن لطف $56,000 در بودجه فدرال.

رستوران دگرگون شده به ارائه takeout و ارائه تحویل در جنوب Kitsap. حوض صاحبخانه نیز چشم پوشی اجاره در آوریل و مه.

"ما در بر داشت یک مسیر, ما موفق, اما ما در حال نگه داشتن درها باز است و ما در حال آماده سازی است که انتقال به حال عملی رستوران دوباره" Sego گفت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب