Juneteenth پیشنمایش: حوادث اتفاق می افتد در Kitsap این آخر هفته

در جمعه, ژوئن 19, ساکنان شهرستان Kitsap را جشن می گیرند Juneteenth روز استقلال که نشانه ای از روز گذشته در تگزاس آموخته شده در مورد رهایی ا …

تعطیلات به طور فزاینده ای مربوطه در این سال به عنوان تظاهرات decrying خشونت پلیس و خواستار اصلاحات را در سراسر کشور از جمله Kitsap, در هفته های پس از مرگ جورج فلوید در اواخر ماه مه.

“ما اینجا هستیم تا بگوییم ما می دانیم که ما تا به حال برخی از چالش سخت تاریخچه و ما می خواهیم به درمان است که” کارن وارگاس عضو Juneteeth آزادی جشنواره کمیته برنامه ریزی گفت. “ما می خواهیم به حرکت می کند که شفا و آشتی رو به جلو در راه سالم از آنجا که ما نمی تواند ادامه دهد به آن پهلو زیر فرش و نه آدرس این مسائل است.”

Juneteenth نیز به نام “آزادی روز” یادبود پایان برده داری در ایالات متحده است. این نام به طور خاص اشاره به 19 ژوئن 1865 روز اتحادیه سربازان پیاده به گالوستون تگزاس و اطلاع بردگی مردم وجود دارد که آنها رایگان – بیش از دو سال پس از رئیس جمهور آبراهام لینکلن صادر رهایی ا … 13th متمم که رسما لغو برده داری تصویب شد بعد از آن سال.

بیشتر: در Juneteenth 2020, بازبینی, Kitsap را تفکیک در گذشته و حال

Kitsap اولین Juneteenth جشن برگزار شد در Puget Sound نیروی دریایی کشتی سازی در سال 1996 به گفته رابرت Boddie که کمک به برگزاری این جشنواره برای بیش از یک دهه. این رویداد آغاز شده کوچک با چند فروشندگان و چندین تجمع مردم در همیشه سبز-روتاری پارک در برمرتون. آن را پس از نمایاندن یک جشنواره سالانه با مواد غذایی, بازی و موسیقی.

“من باید آن را در کتاب های تاریخ باید آن را بخشی از تاریخ باید آن را یک ایالت رویداد” Boddie گفت.

سازمان در حال گرفتن یک رویکرد متفاوت در این سال هر دو به جای اجتماعی فاصله و اتصال جشن با بزرگتر گفتگو اتفاق می افتد در ایالات متحده در مورد نژاد پرستی و خشونت پلیس.

“ما فقط می خواهم برای تماس با جامعه به جشن و همچنین با اذعان به این زمان است که ما را به برخی از قطعی تغییر” وارگاس گفت.

بیشتر: 25 کتاب برای کودکان و بزرگسالان به جشن Juneteenth و تأمل در تاریخ برده داری

بیشتر: چه سیستمیک نژادپرستی? در اینجا آنچه در آن به معنی و چگونه شما می تواند کمک به از بین بردن آن

در جمعه شب زنده داری در خارج از ماروین ویلیامز مرکز آغاز خواهد شد در 8:46 بعد از ظهر شروع و 8 دقیقه و 46 ثانیه سکوت – طول زمان است که مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین زانو در Floyd گردن در حالی که او التماس کرد که او نمی تواند نفس بکشد.

شب زنده داری را تتم زندگی فلوید Breonna تیلور Ahmaud Arbery و دیگر سیاه, افراد کشته شده توسط پلیس.

“اجازه دهید ما شروع به احترام زندگی که از دست داده بودند و اجازه دهید ما حرکت رو به جلو در راه بهبود,” وارگاس گفت.

ماه مارس برنامه ریزی شده است برای شنبه که شروع خواهد شد در هنجار Dicks مرکز دولت و به دنبال یک مسیر به مارتین لوتر کینگ جونیور راه و تا همیشه سبز-روتاری پارک. هر دو واقعه را از ویژگی های جوانان سخنرانان و خواهد بود livestreamed در مربوطه Facebook pages.

ماه مارس فرصتی است برای اتصال تعطیلات به گسترده تر جنبش که خواستار اجتماعی و نژادی و عدالت سازماندهی عضو کمیته airen را از دست Lydick گفت.

“وجود خواهد داشت یک شب زنده داری تظاهرات وجود دارد خواهد بود یک راهپیمایی این چیزها در بزرگداشت و جشن Juneteenth و آن زمان بسیار خوبی برای مردم را به یادگیری در مورد Juneteenth است که می تواند کمک به آنها برای درک جنبش کنونی برای زندگی” Lydick گفت.

اما Juneteenth نیز جشن آزادی وارگاس گفت و مارس که منعکس خواهد کرد.

“(کمیته) در تلاش برای نهایی کردن دقیقا چگونه آنها می خواهند به آن لگد و چگونه آنها می خواهند برای پایان دادن به آن” وارگاس گفت. “در میان, این, موسیقی, جشن, مثل من گفت: آن را برای رفتن به مردی Gras سبک.”

Juneteenth حوادث

8 دقیقه و 46 ثانیه Juneteenth شمع افروزی

زمانی: چهار شنبه, ژوئن 19 آغاز در 8:46 بعد از ظهر

که در آن: در خارج از ماروین ویلیامز مرکز 725 Park Avenue برمرتون

Juneteenth به یاد ماندنی مارس برای زندگی

زمانی: چهار شنبه, ژوئن 20 در 12 p. m.

که در آن: Southside مراحل هنجار Dicks دولت مرکز 345 6th St, برمرتون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im