پرش به کسی و در استخوان با خیال راحت

در مارس 13, LGBTQ مرکز بهداشت Howard Brown راه اندازی رایگان خود را امن-sex کیت تحویل برنامه برای حمایت از ما

توسط ABESTANEWS در 16 اردیبهشت 1399

در مارس 13, LGBTQ مرکز بهداشت Howard Brown راه اندازی رایگان خود را امن-sex کیت تحویل برنامه برای حمایت از ماندن در خانه و منظور تسهیل امن در خانه خود را. این برنامه مردم را تشویق به فاصله اجتماعی که شامل سفر به درمانگاه خود را گرفته است. با ارائه کیت در سراسر شهر (و کشور) مردمی نمی خواهد که برای خرید اقلام برای مقاربت. هیچ ترس—Howard Brown است که در اینجا به مطمئن شوید که همه از اقامت خود را در خانه سکس نیازهای خود را برآورده.

به طور منظم اندازه, فویل طلا, لاتکس-رایگان و پذیرای شریک کاندوم به علاوه آب-نفت-و مبتنی بر سیلیکون روغن و در خانه HIV نمایش همه در دسترس هستند در کیت. مردم می توانید انتخاب کنید آنچه که می خواهید را شامل می شود زمانی که آنها جای خود را رایگان سفارش. برای مردمی چک کردن جعبه برای HIV آزمایش یک مربی بهداشت از Howard Brown تماس بگیرید و راه رفتن آنها را از طریق آزمون. این کیت برای تست HIV شامل استریل آب, توپ پنبه, باند, -, ایدز و الکل سواب. کلینیک نیز شروع به ارائه تست بارداری در کیت خود را در این هفته.

چاد Hendry درمانگاه مدیر جنسی و بهداشت باروری می گوید: در حال حاضر این درمانگاه است که به دنبال به آنها چگونه خواهد بود قادر به دیگر شامل کاهش خطر مواد در کیت خود را. "مثلا امن تزریق منابع منهای سرنگ و چیزهایی مانند آن. ما در حال حاضر ارائه آن چیزهایی که در ما راه رفتن در درمانگاه اما ما نه فقط کاملا وجود دارد به پستی آنها را رتبهدهی نشده است, اما ما در حال کار بر روی آن است."

زمانی که من صحبت کردم Hendry در صبح روز جمعه او به من گفت که شب قبل Howard Brown به حال 150 درخواست برای کاندوم و روغن و 97 درخواست برای غربالگری HIV کیت. "این فقط مردمی در شیکاگو که در حال درخواست می گوید:" Hendry. "ما در واقع باید هشت ایالت مختلف و پس از آن نیز قلمرو پورتوریکو که ما فرستاده کیت تا کنون. و هدف ما این است که برای انتشار آنها را به هر کسی که ما می توانیم در ایالات متحده در حالی که منابع تاریخ و زمان آخرین."

درمانگاه هنوز باز است برای درمان بیماران تغییر کرده است اما ساعت خود را کمی به 10 AM–5 PM. "ما تا به حال برخی از خدمات تغییرات در شرایط از آنچه درمانگاه فضاهای باز هستند" Hendry می گوید. "ما بسته چند از ماهواره درمانگاه اما اکثر ما در فضاهای باز هستند. ما کاهش سلامت جنسی ما راه رفتن در درمانگاه به یکی در سمت شمال و سپس یکی در سمت جنوب. ما به طور معمول سه."

شیکاگو دستور داده شده است به پوشیدن ماسک در شروع ممکن است 1. Howard Brown کارکنان شده است با پوشیدن ماسک همراه با همه عادی از تجهیزات حفاظت فردی در دفتر برای یک ماه. متوسط چک و اجتماعی فاصله نیز اجرا شده در این کلینیک برای کارکنان. "ما نیز در حال فکر کردن در مورد چگونه ما خودمان را نگه دارید ذهنی امن درست است ؟ به دلیل این است که خیلی استرس زا زمان" Hendry می گوید. "و بنابراین هاوارد براون اجرا یک دسته از مراقبت از خود در روز و همه آنها زوم بر اساس." از طریق سخاوتمندانه اهدا کنندگان به درمانگاه توانسته است با عرضه خود را در خط مقدم کارکنان با ناهار در هر روز است.

راهنمایی در رابطه جنسی در طول قرنطینه? Hendry می گوید آنها شده اند "تشویق همگان را به لحاظ اجتماعی فاصله خود را و به حداقل رساندن تماس با خارج از خانه خود را." او می گوید که رابطه جنسی مهم است که به مردم طوری است که هنوز هم اتفاق می افتد. اما "داشتن رابطه جنسی با افراد نزدیک به شما" و به یاد داشته باشید که "شما را امن ترین شریک جنسی." برای مردمی دوستیابی آنلاین, Hendry توصیه داشتن یک ویدئو و یا مجازی و ناهار به عنوان یک IRL جایگزین.

تینو دیتریش مدیر عامل شرکت اسباب بازی های جنسی شرکت الا Paradis می گوید من در ایمیلی که "مگر در مواردی که شما در حال quarantining با خود مهم دیگر آن است که توصیه به عمل خود عشق با خود ارضایی به جای درگیر شدن با شرکای تجاری جدید و یا افشای خودتان را به افراد خارج از حباب" در طول بیماری همه گیر. این شرکت به تازگی انجام یک مطالعه که در نگاه لذت در طول یک بیماری همه گیر. آنها دریافتند که کشورهای با بالاترین دیسک های جنسی در کالیفرنیا و نیویورک تگزاس فلوریدا و ایلینوی, خرید و مردمی ترین اسباب بازی های جنسی, زندگی در شهر نیویورک, لوس آنجلس, شیکاگو, هوستون و دالاس.

دیتریش همچنین می گوید که این زمان برای کشف با سایبر به عنوان ما شاهد یک تغییر در هنجارهای اجتماعی. "چرا که نه در آغوش آن؟!" او می گوید:. الا Paradis حمل اسباب بازی مانند ما-پرنیان کر که از بلوتوث و برنامه متصل اسباب بازی مناسب برای مسافت های طولانی ، "این یک گزینه بسیار امن تر در این زمان نامشخص," او می گوید.

"فکر می کنم در مورد راه هایی که COVID منتقل شده است که از طریق ذرات مایع و می گوید:" Hendry. "سعی کنید به اجتناب از بوسیدن به دلیل آن می تواند به راحتی انتقال و سپس جلوگیری از انواع خاصی از روزگارمان درآورد در دهان از جمله rimming چون ما می دانیم که COVID-19 یافت شده است در ماده مدفوع."

دیتریش می گوید که این بیماری همه گیر آموخته است خود شرکت است که آن را ممکن است به شکستن و ننگ در ارتباط بین خود ارضایی, لذت جنسی و به طور کلی بهداشت روانی و شادی و اعتماد به نفس. "این واقعا یک عصر جدید برای همه ما در سلامت جنسی و سلامتی صنعت" او می گوید.

به طور کلی توجه به سلامت خود و شریک زندگی خود را در سلامت است. "بنابراین اگر شما احساس خوبی ندارید جنسیت می گوید:" Hendry. "نگاهی به مراحل معمول است که شما می توانید استفاده کنید برای جلوگیری از HIV STIs و همچنین بارداری ناخواسته. که می تواند مانند بسیاری از چیزها است." v

Howard Brown ارائه می دهد یک COVID-19 خط تلفن (773-388-1600) برای مردمی که سوالی در مورد نمایش فیلم.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب